Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

CLINIC PARTY OLLANDIA

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 13 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    14 September fetish Dnner Theatre.
    15 September S/M Play-Fetish Party Amsterdam Ollandia
     
  2. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: CLINIC PARTY OLLANDIA

    παω να βγαλω εισητηρια τωρα !!!!!!  

    αρε Perri,
    δεν ερχονται στις συναντησεις εδω ,
    λες να πανε -παμε στο εξωτερικο ????

    κανε κανενα παρτυ εδω , πιο εφικτο ειναι !  
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: CLINIC PARTY OLLANDIA


    Εγω απλα τους ενημερωνω υποτακτικια μου υπαρξη, αυτοι ας κανουν οτι θελουν.

    Εμενα παντως τα εισητηρια μου τα στελνουν δωρεαν για να παραβρεθω στα παρτυ τους .
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: CLINIC PARTY OLLANDIA

    εμας απο την αλλη δεν μας δινει κανεις ουτε τα 10 euro του ταξι να παμε στα εδω,
    ουτε και τα κλαμπς μας βαζουν τσαμπα ....  
     
  5. Zondag

    Zondag Regular Member

    ρε τώρα που κατεβαίνω εγώ κάτω πηγαίνετε εσείς επάνω; χαχααχαχα
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: CLINIC PARTY OLLANDIA

    Mεσα στο παραπονο μου εισαι.......αντε οταν κανω παρτυ εδω θα σου βαλω το ταξι να ερθεις.........μεχρι 10 ευρω ομως οτι γραψει επιπλεον τα υπολοιπα εσυ.....νταξει? 
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: CLINIC PARTY OLLANDIA


     

    και εγω ελεγα θα μου βαλει τα εισητηρια για Ολανδια ....... 
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: CLINIC PARTY OLLANDIA




    Γυναικες .....







    Γεννημένες στην απληστια!
     
  9. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: CLINIC PARTY OLLANDIA

    Ποιος ξερει τι οργια κανεις εκει και σου στελνουν δωρεαν εισητηρια για να παρεβρεθεις στα παρτυ τους.. τς τς τς.. ντροπηηηη..   και εμεις εδω.. γκρρρ.. Υ.Γ. τι δωρο θα μας φερεις???
     
  10. Zondag

    Zondag Regular Member

    Να ταν μόνο τα εισητήρια? Πρέπει να είσαστε και "κατάλληλα ενδεδυμένοι" (όχι ακριβώς το αποκριατικο κοστούμι σας),αλλιώς τρώτε πόρτα και το αντίτιμο του εισιτηριου σας δεν επιστρέφετε (μια 100άρα παρακαλώ)

    Για ένα ζευγάρι απο ελλάδα τα έξοδα συνολικά μπορεί να φτάσουν και τα 1700 ευρώ.Περίπου 750 ευρώ μόνο για τα ειστήρια.Τα ξενοδοχεία στο αμστερνταμ εντωμεταξύ παίρνουν κεφάλια.Και αν κάνετε και μια βόλτα και στο εμπορικό κέντρο (τίγκα στα sex-shops by the way) πάει το εκατομυριάκι...
     
  11. Kits

    Kits Contributor



    Η φτώχεια θελει καλοπέραση....
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: CLINIC PARTY OLLANDIA

    Μην μου τους απο...γοητευεις ας τους να πανε μια φορα να δουνε τι παιζει για να καταλαβουν οτι εδω ειμαστε στο προνηπιο του Σ/Μ..... 
    Οσο για το εισητηριο ειναι 45 ευρω, και δεν τα δινεις πρωτου περασεις μεσα και μετα τρως πορτα, η τρως πορτα και δεν μπαινεις, η δεν τρως και πληρωνεις περνωντας μεσα.

    Λεω να φερω μια σκλαβα αλλα δεν ξερω αν θα την φτιαξουν σε συσκευασια δωρου να μπορεσω να την φερω......... 
     
    Last edited: 17 Σεπτεμβρίου 2007