Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Club Pedestal

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 2 Αυγούστου 2005.

  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Πολύ καλή ιδέα αλλά αυτό είναι στο Λονδίνο. Αν γινόταν αυτό στην Ελλάδα κάτι μου λέει πως θα έκλεινε νωρίς νωρίς
     
  3. Iam

    Iam New Member

    και εγω συμφωνω , ειναι καλη ιδεα αλλα δεν θα υπηρχε επιτυχια στην ελλαδα , γιατι απλα στην χωρα μας κυριαρχει ενας απιστευτος υποκριτικος πουριτανισμος . οταν οι ελληνες λενε να μην ασχολουμαστε με το τι κανει ο αλλος στο κρεββατι του συνηθως εννοουν οτι πρεπει να γνωριζει ο καθενας τι κανει ο αλλος στις πιο προσωπικες στιγμες που χαριζει στον εαυτο του.
     
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    θα μας πάνε μέσα μόνο και μόνο για το θέμα εδώ  
     
  5. readytoobey

    readytoobey New Member

    Καταπληκτικό!!!!
     
  6. savra

    savra Guest

    RE: RE: Club Pedestal

    Μπράβο! Έτσι ακριβώς δυστυχώς είναι.   Συμφωνώ και επαυξάνω.
     
  7. MasterPanos

    MasterPanos New Member

    Μονο για την Αγγλια εδω τα πραγματα ειναι διαφορετικα
     
  8. tapeinos

    tapeinos New Member

    το θεμα δεν ειναι απλα οτι θα εκλεινε, αλλα οτι κανεις δεν θα το ανοιγε...και με ποιες Κυριες θα δουλευε με guests απο το εξωτερικο?ελατε ρε παιδια συνελθετε
     
  9. jael

    jael Regular Member

    Άψογο, το παρακολουθώ από την αρχή του το site. Στο τελευταίο πάντως εικονίζεται και μία "δικιά" μας ProDomme να μετέχει στο πάρτυ. Όχι ελληνίδα απλά έχει bdsm studio (TheMistressClub Athens) από το περυσινό καλοκαίρι μαζί με την Domina Freja.
     
  10. werty

    werty New Member

    μπορείς να μας δώσεις περισσοτερες πληροφορίες για αυτό το BDSM studio? Διεύθυνδη , τηλέφωνο?
     
  11. Είναι απίθανη αφέντρα! όσο θυμάμαι το session που είχα μαζί της και με την φίλη της Freya το αναπολώ όλο και περισσότερο. Η Drew έχει τα καλύτερα πόδια που έχω πρόσκυνήσει ενώ από το ασταμάτητο φτύσιμο που έτρωγα και από τις 2 είχε ασπρίσει το πρόσωπό μου.

    Spitonme
     
  12. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Τελειο αυτο το club αλλα δυστυχως δεν ειναι για την Ελλαδα.