Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Club Pedestal

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 2 Αυγούστου 2005.

  1. cuckold_slave

    cuckold_slave New Member

    Τελειο το club συμφωνω κι εγω αλλα ποσοι απο μας που εκφρασαμε τη γνωμη μας ειμαστε διατεθιμενοι να συμμετεχουμε σε κατι παρομοιο στην Ελλαδα?Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι απο τα εκατονταδες μελη εδω μεσα σε μια τετοια προσπαθεια ο αριθμος των συμμετεχοντων θα ειναι μονοψηφιος.Δυστυχως στη συντριπτικη πλειψηφια των ενδιαφερομενων,το ΒDSM ειναι στη φαντασια τους και μονο
     
  2. alkis_sub

    alkis_sub New Member

    Στη πρωτη βδομαδα λειτουργιας του θα το χε πιασει η Τατιανα και οι λοιποι.
     
  3. cafemetrio

    cafemetrio New Member

    Πολυ καλο το κλαμπακι........
     
  4. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Το Club Pedestal είναι ένα από τα πιο γνωστά FemDom Club στο Λονδίνο και ένα από τα δύο γνωστά, τουλάχιστον σε εμένα, μαζί με το Club Isis. Μπορεί να έχω μείνει βέβαια και πίσω...

    Το concept είναι απλό και εντελώς διαφορετικό από αυτά που ξέρουμε στην Ελλάδα και ίσως να γινόταν δύσκολα αποδεκτό εδώ. Ένας χώρος Γυναικείας Κυριαρχείας, ο οποίος προσφέρει διασκέδαση, χαλάρωση και παιχνίδι σε Κυριαρχικές Γυναίκες. Είναι ένας χώρος που, από ότι ξέρω, δεν υποστηρίζει το MaleDom, όπως κάνουν άλλα πολύ καλά BDSM Club στην ίδια πόλη.

    Έτσι, αν οι Κυρίες πάτε κανένα ταξιδάκι προς Λονδίνο, μπορείτε να το επισκεφτείτε. Το βασικό να θυμάστε είναι πως αν συνοδεύεστε από κάποιον αρσενικό υποτακτικό, θα πρέπει να τον δηλώσετε από πριν για να υπάρχει στην λίστα προσκεκλημένων, γιατί οι άνδρες πηγαίνουν στο club αυτό μόνο ως συνοδοί μιας Κυρίας. Σε κάθε άλλη περίπτωση, η είσοδος είναι αποκλειτικά και μόνο για Γυναίκες. Αν δεν έχετε δικό σας υποτακτικό να σας συνοδεύει, τότε το club σας παρέχει κάποιον house slave, ο οποίος θα Σας υπηρετήσει κατά την διάρκεια της επίσκεψης Σας. Οι house slaves ξεχωρίζουν εύκολα από τα κόκκινα κολάρα που φορούν.

    Και να θυμάστε πως οι φωτογραφικές μηχανές και τα κινητά με κάμερες απαγορεύονται (φυσικά).
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και πανω που θαυμαζα το κλαμπ και τις φωτογραφιες του αρχισε το ματι μου να πεφτει στο καλσον ... βρε παιδια ? ..... γιατι τοσο ψαροδυχτι στο BDSM ? ... ουτε Ιταλικη τρατα δεν εχει τοσο δυχτι πανω της ....

    παντως εαν ημουν στην θεση της Κυριας στην παραπανω φωτο του Fanshaw .. ποιο πολυ θα ντρεπομουνα για την μαυρη πατουνα παρα για να σκεφτω να βαλω το χερι να μην φανει βρακι .....
     
  6. Konstantina Lionaki

    Konstantina Lionaki ΔΕΝ ψάχνω τίποτε.

    Πολύ ωραίο κλαμπ και έχω πάει πολλές φορές. Πέρασα πολύ όμορφα.
     
  7. bd.bd

    bd.bd Regular Member

    Θα πρέπει να είναι πολύ όμορφο και διεγερτικό να διασκεδάζετε δημόσια με τους υποτακτικούς σας
     
  8. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Ένα παλιό μας μέλος ήταν μέλος στο συγκεκριμένο club.
    Έχει γράψει αρκετές από τις εμπειρίες του από εκείνο τον χώρο