Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

collaring

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 22 Ιανουαρίου 2006.

Tags:
  1. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Re: Απάντηση: collaring

    Sadal Melik σκέφτεται πως είναι πιο οικονομικό να αλλάξει το status του σε pervert
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: collaring

    καλό .
    (είναι ακριβό σπορ η κυριαρχία )
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

     

    ...όμορφο

    αν και πιστέυω οτι και να πάρει ο/η Κυρίαρχος αρκεί...θα του/της αρέσει
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    απλά τέλειο.....
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: collaring

    Γιά το δικό μου λες; Δυστυχώς -το λέω σίγουρα, έχω γυρίσει όλα τα Swarovski shops-, δεν υπάρχει στην Ελλάδα... Ηλιθιωδώς βεβαίως, μέχρι πριν λίγο, δεν το είχα ψάξει σωστά στο internet...

    Το παρήγγειλα, ήδη...  



    .
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Σε όλους όσους αυτή τη στιγμή ψάχνουν κάρτες, κοιτούν τα υπόλοιπα των λογαριασμών τους, και γενικώς ετοιμάζονται να ακολουθήσουν το παράδειγμα του MindMaster και ν' αγοράσουν ένα τέτοιο κολάρο έχω να υπενθυμήσω μια λαϊκή ρήση: "Τα μεταξωτά βρακιά χρειάζονται και επιδέξιους κώλους"  
     
  8. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: collaring

    ναι για το δικό σου λέω...εύγε, πολύ ωραίο γούστο έχεις  
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: collaring

    Εγώ δηλαδή που πρόλαβα και ενήργησα, δεν κατάλαβα, έχω τελικά, ή δεν έχω ("επιδέξιο κώλο");

    Only the best for the best, DiDi. Always...



    .
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Φορεμένα είναι ακόμη ωραιότερα
     
  11. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: collaring

    Λυπάμαι αλλά δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω την επιδεξιότητα του κώλου σου. Ωστόσο, κρίνοντας από την απάντηση που έδωσες στη dear Didi, μάλλον η παροιμία δεν ισχύει για σένα  
     
  12. Syrah

    Syrah Contributor

    Εξαιρετικό. Με κέντρο συμμετρίας που εξυπηρετεί στην αιτιολόγηση κρίκου κάτω από το JP ώστε να επιτρέπει την πρόσδεση σε δεύτερο στέλεχος. Συνδυάζει αισθητική και λειτουργικότητα. Ποιος το φιλοτεχνήθηκε, αν δεν γίνομαι αδιάκριτη;