Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Comics

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 6 Δεκεμβρίου 2008.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    αφου την Ντρουνα την ειδα ηδη, τον Εντικα τον ειδα ηδη, τον Μαναρα επισης, τον αλλο που δεν θυμαμαι πως τον λενε που ζωγραφιζει αυτους τους κακομηρηδες που η μουρη τους χανεται σε κατι τεραστιους θεσπεσιους κωλους, το μονο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι οταν σε ηλικια 10 χρονων πηγαινα στο περιπτερο και ο κυρ Γιωργης με αφηνε να δανιζομαι κατι περιοδικα μεγαλα σε μεγεθος, τα οποια δεν τα θυμαμαι γιατι δεν με ενδιεφεραν καθολου, μα καθολου, αλλα οπως τα ειχε μεσα σε ενα ψυγειο που δεν λειτουργουσε, πριν τα βγαλω εχωνα μεσα τους ενα μικροτερο περιοδικακι με comics, και η ολη διαδικασια μου δημιουργουσε ταχυκαρδια. Απο τις καλες ομως, αυτες που μετα σου σηκωνεται κιολας.

     

     
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    τι διαστροφή και αυτή έρωτας κάτω από ένα τζέιμς ... (GMC για τους ξερόλες)
    αν και μου κάνει για βρετανικής καταστευής όχημα ..
     
  3. cider

    cider Kitchen master

    Μαύρο χιούμορ για πολύ γερά νεύρα:

    Arsenic Lullaby, του Douglas Paszkiewicz

    Στα ελληνικά κυκλοφορεί με τον τίτλο "Δηλητηριώδες Νανούρισμα - Η χρονιά του εμβρύου" από τις εκδόσεις JemmaPress και κάθε μήνα στο περιοδικό Γκραν Γκινιόλ (διαφορετικές ιστορίες, όχι οι ίδιες που έχουν βγει στο βιβλιαράκι.
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  5. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    diego armanto MARADONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:lol2:   
     
  6. Babylon

    Babylon Regular Member

     [/URL]
     [/IMG]

    Γυναικεια κυριαρχια, καταπληκτικες ατακες, το απολυτο κομικ για γυναικες και γατες. Γυναικες-γατες.

    Σχεδιαζει ο Tim Sale, ισως εχετε δει δουλεια του στην τηλεοπτικη σειρα Heroes. Αυτος τα χει σκιτσαρει ολα.


     [/URL]
     [/IMG]

    Σκοτεινο graphic novel, απ'τα "μαργαριταρια" που εχουν πεσει στα χερια μου. Ερωτικη ιστορια με ανθρωπους με μασκες, αγγελους και δαιμονες που εκτυλισσεται (που καλυτερα; ) στο μελαγχολικο Λονδινο, και στους υπονομους του.
     
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Joaquín Salvador Lavado (Quino)
      
     ​
     
  8. Babylon

    Babylon Regular Member

    Παραθετω ενα αποσπασμα 11 σελιδων απο το Tell Me Dark , που βρισκω ενδιαφερον. Το συγκεκριμενο κομικ το ανεφερα παραπανω, και μετα σκεφτηκα πως δυσκολα θα το βρειτε εφοσον εγω απο τοτε που το αγορασα δεν το εχω ξαναδει στα ραφια. Επειδη αξιζει τον κοπο το ανεβασα.

    (και επισης γιατι θα εκανα το οτιδηποτε αλλο προκειμενου να αποφυγω να δουλεψω την τελευταια ωρα)

     
     

     
     

     
     

     
     

     
     
     
  9. Babylon

    Babylon Regular Member

  10. Babylon

    Babylon Regular Member

  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Hellspawn



     

     



    Heaven curses his existence



     
     
  12. Archon

    Archon sometimes sickness has fun