Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Comics

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 15 Ιουνίου 2007.

  1. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Αρκετά καλό το www.femdomart.net nasmar  . Μπορείς να προτείνεις και κάποιο άλλο?

    www.eroticartists.org Aξίζει να το επισκευτείτε. Για κόμικς και όχι μόνο. Πολύ καλό site.
     
  2. Gwen

    Gwen Regular Member

    Michael Manning's 'In a metal Web","Tranceptor","spidergarden"
     
  3. Gwen

    Gwen Regular Member

    Opal by Brian Tarsis
     
  4. Gwen

    Gwen Regular Member

    Eric Stanton Bonni and Clara and everything by him.
     
  5. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Comics

    Gengoroh Tagame
     
  6. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Chastity

    Ευχαριστώ Gwen για τις προτάσεις σου. Θα αναζητήσω να βρω υλικό από τον κάθε καλλιτέχνη με τη βοήθεια των μηχανών αναζήτησης.
    Μου άρεσαν τα κομικς που δημοσίευσες perfect number. Από κάποιες που έχουν κοινό θέμα έχεις όλη τη σειρά?
     
    Last edited: 9 Ιουλίου 2007
  7. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Comics γενικά.

    Comics από διάφορους άγνωστους καλλιτέχνες.
     
  8. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Chastity

    Ειχα καποτε μια αλλα την εχασα σε ενα καταραμενο φορματ.Αυτες ειναι ο,τι εχω βρει απο δω κι απο κει.Αν θες περισσοτερες,μπορεις να επισκεφτεις το σα'ι'τ του Tagame.

    http://www.tagame.org/
     
  9. Gwen

    Gwen Regular Member

  10. Gwen

    Gwen Regular Member

  11. nasmar

    nasmar Regular Member

    Last edited: 16 Ιουλίου 2007
  12. johny3

    johny3 New Member

    πολύ καλές όλες ολες οι σελίδες αλλά νομίζω οτι όλοι οι φίλοι των ερωτικών κομικς πρέπει να μπείτε στο http://www.imagefap.com/gallery.php?type=1&gen=4
    Χιλιάδες κόμικς όλων των σχεδιαστών.Στο search ή στο image profile κάποιων μελών θα βρείτε τα πάντα εκτός απο τα κόμικς του Ηλία.Αυτά σβήστηκαν.....Ωστόσο εγώ τα έχω κατεβάσει όλα(μέχρι το 124 κυκλοφορεί) απο το lime wire και το Shareaza.Αρκεί σνα κάνετε αναζήτηση Fansadox collection ...(Στις τελείες μπαίνει το νούμερο του κόμικ) ή σκέτο Fansadox