Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Crepax

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 8 Ιανουαρίου 2018.

  1. espimain

    espimain Contributor

  2. espimain

    espimain Contributor

  3. espimain

    espimain Contributor

  4. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

  5. espimain

    espimain Contributor

    Τι σχέση μπορεί να έχει αυτό το νήμα με φωτογραφίες και video ;
    Παρουσιάζεται δουλειά ενός από τους σημαντικότερους ερωτικούς σκιτσογράφους στην ιστορία του comix.
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ναι. Σε μορφή φωτογραφιων  
    Είναι λοιπόν στο bdsm and fetish photos.
    Πραγματικά τι σχέση μπορεί να έχει.
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Αν συγχέετε την σκιτσογραφία και την ζωγραφική με την φωτογραφία, κάτι έχετε μπερδέψει.
    Δεν χάλασε κι ο κόσμος.
    Με αυτό σας το ποστ τουλάχιστον εκτίθεστε εσείς και όχι ο νηματοθέτης, για την επιλογή της θέσης του νήματος.
    Δεν θα ήθελα κάποιος να νομίζει ότι η επιλογή είναι δική μου.
    Σας ευχαριστώ για την επισήμανση και την αναφορά στο σκεπτικό την μεταφοράς του νήματος.  
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    ναι, ειδικά εγώ τα μπερδεύω πολύ, είναι που είμαι και άσχετη και άστα.

    δεν φοβάμαι και δεν εκτίθομαι. Δεν είναι νήμα συζήτησης, ανήκει εδώ. Αν επιθυμείτε ωστόσο το υποφόρουμ photos & videos, τέχνη. Let me know..χαρά μου!