Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Garfield, στις 29 Αυγούστου 2009.

  1. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Cuckold

    Λοιπόν προχθές γυρίσαμε από την τελευταία εβδομάδα διακοπών μας για φέτος. Και αυτή την εβδομάδα συνέχισα να της κάνω την ίδια πλύση εγκεφάλου. Κοινώς την έχω πρήξει! Απορώ πώς με αντέχει η γυναίκα. Κάναμε πολύ ωραίο σεξ στις διακοπές αλλά όταν τελείωνα της έλεγα «Δεν θα ήθελες να ήταν εδώ άλλος ένας άνδρας να συνέχιζες μαζί του;» Ήμασταν στην παραλία και άμα βλέπαμε κανέναν νεαρό γυμνασμένο με ωραίο σώμα που της άρεσε της έλεγα «Δεν θα ήθελες να σε έχει στα χέρια του αυτός, να σού βγάλει το μαγιό και να σε κάνει ότι θέλει;» και πολλά άλλα τέτοια της έλεγα σε κάθε ευκαιρία. Δεν έλεγε ούτε ναι ούτε όχι, αλλά από το πονηρό και αυτάρεσκο βλέμμα που έβλεπα κάθε φορά στο πρόσωπό της καταλάβαινα ότι μέσα της τής άρεσε η ιδέα και την κολάκευε αυτό το πράγμα, απλώς ντρεπόταν να το παραδεχτεί. Γι αυτό και συνέχιζα. Τελικά με τα πολλά και αφού είχαμε πιει και μερικά ποτάκια ένα βράδυ σε ένα μπαράκι, κάποια στιγμή μου είπε «Αφού το θέλεις τόσο πολύ και δεν σε πειράζει εσένα τότε δεν έχω λόγους κι εγώ να το αρνούμαι» Εκεί πήρε μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα και πολλά φιλιά. Μού συμπλήρωσε όμως «πρόσεξε εγώ δεν πρόκειται σε καμμία περίπτωση να ζητήσω κάτι τέτοιο από κανέναν άλλο άνδρα, ούτε και έχω στο μυαλό μου αυτή την στιγμή κανέναν υποψήφιο γι αυτή την δουλειά» «Μην ανησυχείς», της είπα τότε εγώ, «έχω κάποιον στο μυαλό μου, που τον συμπαθείς κιόλας, και θα το κανονίσω εγώ. Εσύ δεν θα χρειαστεί να κάνεις τίποτα άλλο πέραν αυτού που σού ζητάω τόσο καιρό τώρα» Δεν της είπα όμως για τον κολλητό μου που την προορίζω. Έτσι ενώ πριν από λίγο καιρό (Ιούλιο πριν να φύγουμε για διακοπές) μού έλεγε ότι δεν θέλει να κάνει σεξ με κανέναν άλλο άνδρα εκτός από εμένα, τώρα την έχει φάει η περιέργεια να μάθει με ποιόν γνωστό μας θέλω να την βάλω να κάνει έρωτα. Είναι και περίεργες οι γυναίκες αλλά εγώ δεν της το λέω, την κρατάω σε αγωνία. Πάντως τώρα που τελειώσανε οι διακοπές μας και επιστρέψαμε στην Αθήνα, θα επιστρέψει και ο κολλητός μου, οπότε κάπως θα βρω τρόπο να το κανονίσω να βρεθούν μαζί.
     
  2. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Cuckold

    Είμαι περίεργη να δω πώς θα πάει η δουλειά  
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

    Μπράβο έχεις κάνει προόδους!
     
  4. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Cuckold

    Κι εγώ θέλω να δω πώς θα γίνει η δουλειά... Αν θα "περπατήσει" η φάση.
    Τώρα που επιστρέψαμε όλοι πλέον στην Αθήνα και είναι εύκολο να βρεθούμε, σκέφτομαι να το οργανώσω κάπως το άλλο Σαββατοκύριακο.

    ---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

    Thanks!

    ---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

    Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο χάθηκα!
    Ε, δεν φαντάζομαι όμως γιατί γενικώς δεν ασχολείται με το PC.
     
  5. Sofia

    Sofia Regular Member

    Re: Απάντηση: Cuckold

    ή χάθηκες ή σώθηκες....πού ξέρεις?μπορεί να κάνει και εκείνη τέτοια και να μη το ξέρεις...ή να της αρέσουν οι απόψεις σου και να θέλει να αρχίσει...
     
  6. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Cuckold

    Σίγουρα δεν κάνει κι εκείνη τέτοια. Αλλά με τόσα που της έχω πει την έχω κάνει να της ψιλοαρέσει. Το θέμα είναι να κάνει το πρώτο βήμα. Μετά θα της είναι πιο εύκολο.
     
  7. Laoura2008

    Laoura2008 New Member

    Re: Απάντηση: Cuckold



    Συμφωνώ... πές της να έρθει στους θείους και τις θείες εδω μέσα...
     
  8. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Cuckold

    Με τον φίλο μου τον Θανάση κάνουμε πολλή παρέα και είμαστε κολλητοί από την εποχή που ήμαστε συμφοιτητές. Πριν από καιρό, αρχές καλοκαιριού εκεί που πίναμε τα ποτάκια μας και συζητούσαμε για τα παλιά, μού εκμυστηρεύτηκε ότι πάντα του άρεσε η τότε συμφοιτήτριά μας και τωρινή γυναίκα μου αλλά ποτέ δεν είχε κάνει κάτι μαζί της. Έτσι μού ήρθε η «τρελλή» ιδέα να την βάλω να πάει μαζί του. Εξάλλου πάντα με άναβε η ιδέα να δω την γυναίκα μου να κάνει σεξ με άλλον άνδρα. Από το να πήγαινε με κάποιον άλλον άγνωστο προτιμώ να πάει με τον κολλητό μου που τον γνωρίζει και η ίδια τόσα χρόνια και τον συμπαθεί.
    Όταν τού είπα την ιδέα μου, είπε ότι δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να κάνει κάτι με την γυναίκα μου. Εγώ επέμενα και του εξήγησα πως όχι μόνο δεν με πειράζει αλλά αντίθετα μού αρέσει πολύ η ιδέα να την δω στα χέρια του. Τελικά δεν χρειάστηκε να κουραστώ και πολύ για να του αλλάξω γνώμη. Του είπα ότι αν καταφέρω να την πείσω θα τον ειδοποιήσω για να γίνει το επόμενο βήμα.
    Ύστερα από τόση πλύση εγκεφάλου που της έκανα τον τελευταίο καιρό και κατά την διάρκεια των διακοπών την έχω κάνει κι εκείνη να θέλει να πάει με άλλον άνδρα αφού πείστηκε ότι δεν με ενοχλεί, αλλά δεν της έχω πει με ποιόν. Της το κρατάω για έκπληξη. Ελπίζω να μην αντιδράσει αρνητικά επειδή είναι φίλος μας κολλητός τόσα χρόνια... Τώρα μένει να βρεθεί η κατάλληλη ευκαιρία.
     
  9. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    garfield κουραγιο, αλλα ετσι οπως τα λες τα πραγματα, ειστε σε καλό σημειο. Δηλαδή είναι λογικό να βγαλει την ουριτσα της απεξω αφου την έχεις "βασανίσει" τόσο πολύ με τις επιθυμίες σου.  
    Και σκέψου πως αφού εσύ έσπασες το ταμπού της υποθεσης ερωτική πίστη στη συζητηση μαζί της και της προτεινες κατι ιδιαιτερως ασφαλές γιαυτήν (δηλαδή να πάει αυτή με κάποιον άλλο κι όχι εσύ με κάποια άλλη), κάποια στιγμή ειπε οκ κανόνισε.
    Και είναι εξίσου λογικό να το παίξει πριγκίπισσα , που σημαίνει αφού εσύ θέλεις τόσο το παιχνίδι, το θέλω έτοιμο στο πιάτο. Και ναι νομίζω η επιλογή του κολητού που αλληλοσυμπαθιουνται είναι καλή (φτάνει να μην κομπλάρει επειδη είναι γνωστός).

    ξανα καλό κουράγιο και να θυμάσαι πως σε τέτοιες περιπτώσεις (οπου εσυ την "πρίζεις"), η κατάσταση μπορεί να διαμορφωθεί σε damn you if do and damn you if you dont.
     
  10. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Cuckold

    Ναι και εμένα αυτό με προβληματίζει, μήπως και ντραπεί και κομπλάρει να πάει τελικά με τον φίλο μας που τον γνωρίζει τόσα χρόνια. Ίσως με έναν άγνωστο που να της άρεσε να ήταν πιο άνετη. Από την άλλη όμως εγώ δεν θα ήθελα να βάλω έναν άγνωστο στο σπίτι μας, δεν ξέρεις τι συμβαίνει καμμιά φορά... Γι αυτό και δεν είχα βαλθεί να πραγματοποιήσω αυτήν μου την ιδέα τόσα χρόνια. Ενώ τώρα που το συζητήσαμε με τον κολλητό μου και τελικά συμφώνησε, εγώ το προτιμώ 1000 φορές να είναι αυτός παρά κάποιος ξένος που δεν τον γνωρίζουμε καλά καλά. Ακόμη δεν της το έχω πει. Σκέφτομαι τελικά αν θα πρέπει να της το πω εκ των προτέρων να το ξέρει ή μήπως να φέρω την φάση έτσι ώστε να βρεθούν με τον φίλο μου ένα βράδυ μαζί και μετά τα ποτάκια να την οδηγήσει εκείνος στο κρεββάτι... Πιστεύω ότι και με την δική μου παρότρυνση να μην του αρνηθεί.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Cuckold

    Σου έχει γίνει έμμονη ιδέα,ή μου φαίνεται; 
     
  12. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Cuckold

    Ναι είναι γεγονός! Πάντα με άναβε η ιδέα να δω την γυναίκα μου στα χέρια ενός άλλου άνδρα. Απλώς δεν είχα τολμήσει να το πραγματοποιήσω. Τώρα έχω 2 μήνες που καλλιεργώ το έδαφος και νομίζω πως έχω κάμψει πια τις αντιστάσεις της. Στην κυριολεξία την έχω πρήξει την γυναίκα (απορώ πώς με αντέχει ακόμα) και ενώ αρχικά μού έλεγε πως δεν θέλει να πάει με άλλον άνδρα, τώρα πλέον αγωνιά να μάθει για ποιόν την προορίζω αλλά εγώ δεν της το έχω πει ακόμα. Της το κρατάω για έκπληξη...