Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Garfield, στις 29 Αυγούστου 2009.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Cuckold

    Και δεν είναι η μόνη:smoking1:
     
  2. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Cuckold

    Εχεις κι άλλα παραδείγματα;
     
  3. pico

    pico New Member

    Πάντως ίσως να ήταν καλύτερα να το δοκιμάσει με έναν άγνωστο παρά με κάποιον γνωστό σας.
     
  4. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Cuckold

    Το είχα σκεφτεί κι αυτό αλλά δεν μού άρεσε πολύ σαν ιδέα... Τέλος πάντων εγώ το έχω δρομολογήσει τώρα έτσι. Εγώ προτιμώ να την πηδήξει ο κολλητός μου που τον ξέρω τόσα χρόνια. Θα προσπαθήσω τώρα μέσα στο Σαββατοκύριακο που μάς έρχεται να οργανώσω την "φάση" και ότι είναι να γίνει ας γίνει...
     
  5. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Cuckold

    Θα μπορούσες να κάνεις και το άλλο ωραίο σκηνικό:
    Να πηδήξεις τον κολλητό σου που θα πηδήξει τη γυναίκα σου που θα πηδήξει εσένα...πηδιόσαστε όλοι κοντολογίς και λειπουν τα παράπονα κι οι γκρίνιες!  
     
  6. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Cuckold

    ...και μετα να φερεις και το σκυλο της φίλης της βανεσας να πηδηξει τον κολλητό σου και αμα του αρεσει και τουσ λοιπους της συντροφίας... θα περασετε θαυμα...
     
  7. Animator

    Animator Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Cuckold

    Νομιζω υπονοει ουσιαστικα οτι και στο φορουμ το γραφεις/πρηζεις συνεχεια λες και ειναι live ανταποκριση απο το "μετωπο". 
     
  8. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Cuckold

    Εγώ πάω με την φίλη μου χρόνια τώρα, πριν ακόμα να παντρευτούμε αλλά δεν το λέω. Αφήνω να πιστεύει πως εγώ κάνω παραχώρηση αφήνοντάς την να πάει με άλλο άνδρα ενώ εγώ δεν της έχω εκφράσει ποτέ την επιθυμία να πάω με άλλη γυναίκα. Δεν χρειάζεται άλλωστε.  

    Με βολεύει αυτό γιατί έτσι είμαι εγώ αυτός που κανονίζει το πως και πότε.

    Οχι, τώρα πια το έχω πάρει απόφαση, έχω ετοιμάσει το έδαφος, δεν γίνεται να κάνω πίσω. Σκέφτομαι να διοργανώσω την όλη "φάση" κάποια στιγμή αυτό το Σαββατοκύριακο.
     
  9. Emma

    Emma Contributor

    Garfield καλά όλα αυτά, αλλά δεν μπορώ να μην παρατηρήσω πόσο εγωϊστικά χειρίζεσαι το όλο θέμα. Στην ουσία, προσπαθείς να επιβάλλεις κάτι στην σύζηγό σου επειδή ίσως αρέσει σε σένα. Επιδυκνείεις απόλυτη αδιαφορία για τα δικά της θέλω ή/και συναισθήματα. Σαν να μην έφτανε το ότι την έχεις κάνει τάρανδο (πράγμα το οποίο θα ήταν ίσως αποδεκτό αν είχε και εκείνη γνώση του γεγονότος) θες να τη βάλεις να ικανοποιήσει κι άλλη δική σου επιθυμία, παρόλο που ολοφάνερα δεν το θέλει η ίδια.
    Αν όντως την αγαπάς/ενδιαφέρεσαι για εκείνη (μιας και τα παραπάνω με κάνουν να διερωτώμαι επ' αυτού), πιθανές άσχημες μετέπειτα επιπτώσεις/συνέπειες έχεις καθήσει να σκεφτείς ή σε ενδιαφέρει μόνο η καύλα του παρόντος;
     
  10. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Cuckold

    Έτσι είναι. Όταν ανοίγεις τους ασκούς του Αιόλου, καλό είναι να είσαι προετοιμασμένος για όλα τα ενδεχόμενα.Κάλλιστα θα μπορούσε μετά το σεξ με το φίλο σου, να την ακούσεις να άδει σε πελάγη ευτυχίας: ''Γλυκό νόημα της ζωής επιτέλους σε βρήκα!''
    Σου μένει βέβαια η παρηγοριά ότι εσένα σ' αγαπούσε, ενώ τον άλλο τον θέλει κολασμένα μόνο για το κορμί του  
     
  11. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Cuckold



    Ουπς!!! Garfield;;;;;;
     
  12. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Cuckold

    Πιστεύεις ότι το χειρίζομαι εγωιστικά; Βάζοντας έναν άλλον άνδρα στο κρεβάτι πρωτίστως εκείνη θα ικανοποιηθεί. Εγωιστικά θα ήταν αν έφερνα την φίλη μου στο κρεββάτι μας.  

    Τα δικά της θέλω, ίσως έχουν διαμορφωθεί από τα συντηρητικά πρότυπα της κοινωνίας μας. Πώς ξέρεις ότι και εκείνη βαθιά μέσα της δεν θα ήθελε να πάει με έναν άλλον άνδρα αλλά ίσως κι αυτή να μην το ξέρει επειδή το καταπιέζει αφού δεν είναι ούτε κοινωνικά αποδεκτό, ούτε σωστό προς τον σύζυγο σύμφωνα με τα πρότυπα της κοινωνίας μας;

    Για τα συναισθήματά της δεν έχω καμμία αμφιβολία. Το ξέρω πως αν τελικά το κάνει θα είναι και για να ικανοποιήσει εμένα που της το ζήτησα αλλά και για να το ευχαριστηθεί και η ίδια αφού πείστηκε πλέον πως εφόσον εμένα δεν με πειράζει άρα δεν χρειάζεται να έχει κι εκείνη ενοχές γι αυτό που κάνει. (αν το κάνει τελικά...)

    Ναι την αγαπάω και ενδιαφέρομαι γι αυτήν. Πιστεύω πως η σχέση μας είναι τόσο καλή που δεν πρόκειται να "ταρακουνηθεί" από κάτι τέτοιο. Εξάλλου μην ξεχνάς ότι εγώ έχω την φίλη μου με την οποία κάνουμε σεξ χρόνια πριν να παντρευτούμε και συνεχίζουμε ακόμα, άρα κάπου της το χρωστάω και της γυναίκας μου να νιώσει και άτι διαφορετικό στο σεξ όπως το απολαμβάνω εγώ χρόνια τώρα με την φίλη μου.

    ---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

    Προσπαθώ να σκεφτώ όλα τα πιθανά ενδεχόμενα...

    Αυτό δεν θα με ενοχλούσε. Ίσα ίσα πολύ θα ήθελα να την δω μετά το σεξ να πλέει σε πελάγη ευτυχίας. Όσον αφορά το "γλυκό νόημα της ζωής" καλά μην νομίζεις πως όταν την παντρεύτηκα ήταν παρθένα! Όταν ήμαστε φοιτητές είχε πάει με δύο παιδιά από την παρέα μας. Με τον έναν ήταν μαζί γύρω στον 1,5 χρόνο και με τον άλλον περίπου 6 μήνες. Απλώς τα τελευταία 10 χρόνια που είμαστε παντρεμένοι δεν έχει πάει με άλλον άνδρα.

    Νομίζω ότι θα εξακολουθήσει να με αγαπάει και μετά από αυτό. Πάντως η ιδέα οτι θέλει κολασμένα έναν άλλον άνδρα μόνο για το κορμί του και μόνο για να της κάνει άγριο σεξ πολύ με ανάβει.