Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cyber... κερατο!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος mushr00mita, στις 6 Ιουνίου 2009.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Cyber... κερατο!!


    Τόνους παρακαλώ! Ελοχεύει ο κίνδυνος παρανοήσεων.





    Η περισσεία Ηθικής είν' αυτό το οποίο σ' απασχολεί, αγαπητή μου; Προσωπικά βρίσκω πολύ ενοχλητικότερη την έλλειψη Πνεύματος...




     
  2. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Cyber... κερατο!!

    Εκπληκτική Punουργία!
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Cyber... κερατο!!





    Φίλτατε, ΜΜ, φαίνεται θα τελείωσαν νωρίς οι διακοπές σου και ως "το πανταχού παρόν..." μέλος του φόρουμ που είσαι, απ' ό,τι λένε τα περισσότερα μέλη εδώ, είπες να πιάσεις δουλειά...  

    Αλλά ως φίλος θα σου πρότεινα να μην γράφεις στο κάθε ποστ που εμφανίζεται στο φόρουμ... Έτσι θα παίρνεις και μια ανάσα, ενώ ταυτόχρονα θα έχεις χρόνο να ασχολείσαι και με τις σκλάβες σου...  

    Την καλησπέρα μου και καλό φθινόπωρο!

    Αν μου απαντήσεις, ίσως να μην μπορέσω να σου ανταπαντήσω για ολίγο χρονικό διάστημα για προσωπικούς λόγους.
     
    Last edited: 20 Αυγούστου 2009
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Cyber... κερατο!!

    Έτσι "λένε τα περισσότερα μέλη του φόρουμ", Πέρρη; Ότι είμαι "πανταχού παρών"; Μπορεί και να το λένε... Από πότε όμως εσύ, κάθεσαι κι ακούς το τί λένε "τα περισσότερα μέλη"; Επηρρεάζεται η δική σου άποψη, από το τί λένε οι άλλοι ( κι αν ναι, όλοι οι άλλοι, ή κάποιοι άλλοι; ). Απορώ όπως και νά' χει, που εσύ μου προτείνεις "ως φίλος" να γράφω λιγότερο. Με έχεις συγχαρεί στο παρελθόν, γιά τον ίδιο ακριβώς λόγο, που τώρα μου γκρινιάζεις. Τί άλλαξε, από τότε;

    Γιά να έχει ουσία αυτό το αστείο, καλέ μου Πέρρη, θα έπρεπε να έχω τουλάχιστον μία φορά συλληφθεί ασθμαίνων, αλλά και να έχω δηλώσει -μία έστω φορά, και πάλι- πως είμαι Μάστερ και διαθέτω σκλάβα, πολλώ δε μάλλον, σκλάβες. Πότε έχει συμβεί κάτι από τα ανωτέρω;

    (Μιά φιλική συμβουλή κι από μένα: Πολύ καπνίζεις, τελευταία. Ελάττωσέ το, δεν κάνει καλό. Σου μιλάω εκ πείρας...).


    Και μιά ερώτηση: Το (σοβαρότατο κατ' εμέ) σχόλιό μου περί Ηθικής και Πνεύματος το παρέθεσες (αν και δεν απαντούσε σε δικό σου σχόλιο), αλλά δεν σχολίασες τίποτε, πέραν του "να μην απαντώ στα πάντα". Θεωρείς αλήθεια τόσο ανούσιο αυτό που έγραψα, που δεν είχες κάτι σοβαρότερο να σχολιάσεις πέραν του να μου πεις με εύσχημο τρόπο "MindMaster, γράφεις ανοησίες"; Γράφω όντως ανοησίες (εν προκειμένω, τουλάχιστον), Πέρρη; Έχεις άποψη γιά το τί περισσεύει και τί ελλείπει στο φόρουμ, μεταξύ Πνεύματος και Ηθικής;


    Με την ησυχία σου, μην αγχωθείς.

    Καλησπέρα και καλό Φθινόπωρο, επίσης...