Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

D/s - M/s και δουλειές του σπιτιού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Soraya, στις 21 Ιανουαρίου 2016.

  1. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

     
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    και μολις το δωσεις κατσε στα τεσσερα και περιμενε να χτυπησει...     

    (σορυ δεν αντεξα...)
     
  3. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    δεν παιζουν σπιτια
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μετά από βαθύ προβληματισμο έχω να πω τα εξής :

    Το Κ λατρεύει να μαγειρεύει και για τους δύο και έχει αναλάβει εξ ολοκλήρου αυτή τη δραστηριότητα. Το φαγητό είναι κάθε φορά και πιο αηδία  , ανοστο, καμμενο, νερομπλιουμι, καμαρωνει για τις επιδόσεις Του και την έχει δει Εκτορας Μποντρινι,Δημήτρης Σκαρμουτσος και Βεφα Αλεξιαδου μαζί (δώρο ο ντολμαδοπαρασκευαστής).

    Το υ τι κάνει;

    Τα τρώει;

    Όταν ερωτηθει εάν του αρέσει λέει αλήθεια ή ψέματα;

    Το θέτει κατόπιν εορτής ως σκληρό όριο;

    Ζητάει release;

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.....
     
  5. Storm_Lord

    Storm_Lord New Member

    Σε αυτή την περίπτωση το Κ πρέπει να το δεί γιατρός γιατί εχει χάσει αίαθηση γευσης, ορασης, αφής, μυρωδιας, και ενδεχομένος και ακοής αν δεν ακουει την παρατεταμένη αναγουλα του υ μετα απο κάθε βασανιστηριο... αχεμ, "γευμα".

    Αν οντως η κατασταση του Κ συνοδέυεται απο συμπτωματα όπως
    ”γτ δν εχω εκπομπή για μαγείρεμα" ή, ακόμα χειροτερα, "καλα αυριο θα φτίαξω μια συνταγή που δεν έχει ξαναματαγινει" η περίπτωση είναι ανίατη.

    Το υ πρέπει να ζυγίσει τα εξης δεδομένα,. Είτε θα πεθάνει απο αηδία ή πείνα, αναλογα τις αντοχές του, ειτε θα προαπαθίσει να διορθώσει την κατάσταση. Στη δευτερη περιπτωση ας δοκιμάσει ευγενικά.
    Αν δεν, τοτε ας τρωει αλλού και αν το καταλαβει ο Κ παει στο καλο. Αν οχι ας παει σε εκπομπη, τοσες υπαρχουν, να ταλαιπωρίσει και καναν αλλο. 
     
  6. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Όχι ας πει! ....ελεύθερα! ....την αλήθεια!!!
            
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ευτυχως εγω δεν εχω τετοια θεματα... το φαγητο της Κ ειναι πολυ ανωτερο απ αυτα εχω συνηθισει...
     
  8. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Αυτό είναι! υπόδειγμα υ! Να τα βλέπετε οι κόρες οι ακαμάτρες!    
    @lizard_ Να σε χαίρεται η κ σου που καθαρίζει φρέσκα φασολάκια!!!     [είναι και στο θέμα μας  ]
     
  9. Νηρηίς

    Νηρηίς Guest

    ..αρχικά με εξέπληξε η τελειομανία με την οποία έχει συνηθίσει ως εργένης να κάνει μόνος τις δουλειές του σπιτιού..
    υ.γ* πλεον μαθαίνω καινούριες τεχνικές στο σιδέρωμα όποτε μένω σπίτι του 
    τις υπόλοιπες δουλειές του σπιτιού..(περιέργως για τις αδελφές μου)..τις απολαμβάνω  
    υ.γ** εκτός απο το άπλωμα των ρούχων που το βαριέμαι
     
  10. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Τι βίτσια! OMG!  

    Οι δουλειές, ως γνωστόν  , χωρίζονται σε δυο κατηγορίες:
    Από τη μια είναι όόόόόολες οι άλλες δουλειές του σπιτιού, που κάποιες απ αυτές μπορεί να είναι ιδιαίτερα απολαυστικές, όπως το μαγείρεμα, και από την άλλη υπάρχει το @#@$%#!@#!σιδέρωμα.     
    Απεταξάμην!
    Το σιδέρωμα μπορεί να το αναλάβει ο σκλάβος ως τιμωρία και αυτό μόνο όταν έχει υποπέσει σε βαριά παραπτώματα. Αλλιώς είναι κακοποίηση  
              
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Το υ δηλώνει οτι το φαγητό δεν είναι φετίχ, οτι δεν είναι υ παντός δωματίου, οτι θα σκίσει τις συνταγές του Κ και μετά απο σκληρή 17ωρη διαπραγμάτευση τρώει όλο του το φαγητό.
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Αν εχει περασει απο το ελληνικο στρατευμα δεν εχει κανενα προβλημα.