Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

D/s - M/s και δουλειές του σπιτιού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Soraya, στις 21 Ιανουαρίου 2016.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    στο ελληνικό στράτευμα όμως η υπηρεσία έχει ημερομηνία λήξης... 
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ναι αλλα οταν ελεγα πρεπει να ειναι στα καθηκοντα του υ αυτα a priori, μου θελατε επανασταση, φατε τα τωρα  
     
  3. Έχουμε και λέμε:

    Δουλειές του σπιτιού: η Ρωσίδα
    Μαγείρεμα: Ντελίβερυ
    Σιδέρωμα: η Ουκρανέζα
    Μερεμέτια, επιδιορθώσεις: ο Μήτσος

    Σεξ του Κυρίου: η Ρωσίδα, η Ουκρανέζα και μια Μολδαβή γκεστ σταρ να κρατάει τα σύνεργα
    Σεξ της υποτακτικής: Ο ντελιβεράς, ο Μήτσος και ο Κύριος-στη-ντουλάπα-να-παίρνει-μάτι.

    Τα υπόλοιπα, οι δυό μας. Πρέπει να φροντίσουμε τη σχέση μας  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δεν είναι συμφορουμίτης? Καταρρίπτεται ο μύθος ότι μόνο σ' ένα forum μπορεί κάποιος/α, να βρει το βουοδουσουμοταίρι του.
    Γρήγορα να τον πείσεις να εγγραφεί ( αυτό όμως το νήμα κάνε το ignore γιατί αλλιώς την έκατσες ).

    Ηλίθια ερώτηση ( δεν θα είναι η πρώτη μου ) και που απευθύνεται σ' όλους...
    Αν το Κ θέλει το υ του να του φτιάχνει νες ( εκείνον που παιδεύεις τον καφέ με το κουταλάκι μες στην κούπα ).
    Αλλά αν τον θέλει α λα βουδουσουμουά...Με τι θα τον "χτυπήσει" το υ, με το flogger, με το cane ή με το crop?
    Κι αν ένα απ' τα "όργανα" χαλάσει λόγω θερμοκρασίας? Θα έχει άδικο το Κ, αν τιμωρήσει το υ?
    Μου ήρθε ιδέα για νέο νήμα...D/s και προετοιμασία ζεστών ροφημάτων ( τα κρύα τα κρατάω γι' άλλο νήμα χαχα ).   
     
  5. Libertin

    Libertin Regular Member

    Κάπως έτσι είναι κατά βάση το σηκνικό. Με πρόλαβες.
     
  6. Ο κ θα τοποθετήσει τα συστατικά του καφέ στη στοματική κοιλότητα του υ και εκείνο θα χοροπηδάει μέχρι να αφρίσει (ο νες)
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, ή ν' αφρίσει το υ, επειδή δεν θ' άρεγε ο καφές στο Κ.
    Πάντως το βουδουσουμού είναι αλήθεια η λύση σ' όλα τα προβλήματα.
    Βρε λες η Σπυριδούλα να ήταν υ που το έπαιζε σιδερώστρα και τα υπόλοιπα να ήταν μαλθακίες?  
    Σε κάθε περίπτωση την δική μου υ πρέπει να την εκπαιδεύσω στο food masticating. Σιγά μην μασουλάω εγώ την τροφή μου, εκείνη τι την έχω?   
     
  8. Μάλλον ο κ της Σπυριδούλας ήταν tatoo artist σε κρίση καλλιτεχνικής ταυτότητας...χαχαχα

    Καλά, υποτακτική μηρυκαστικό δεν έχω ματακούσει. Αν και τώρα που το σκέφτομαι (ναι, καμιά φορά το κάνω κι αυτό), η απόλαυση του φαγητού είναι στο μάσημα. Οπότε, προτιμώ να μασάω την τροφή μου μέχρι να πάρω όλες τις μυρωδιές και γεύσεις και να την ταίζω στο υ-πιτσουνάκι μου στόμα με στόμα, να γλυτώνω τις θερμίδες.  
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να το ταίζεις μόνο σαν aftercare. Εκτός κι αν του ανοίγεις το στόμα με κλωτσομπουνίδια και του λες "μάσα μωρή ξεσκισμένη".
    Εννοείται καθώς καθαρίζει τ' αναμμένο τζάκι με την γλωσσίτσα του ( αν είναι σβησμένο, είναι εύκολο ).
    Είμαι πολύ μπροστά φιλαράκι, αφού την εκπαιδεύσω καλά στο να μου μασάει την τροφή, μετά θα την εκπαιδεύσω και να μου την χωνεύει.   

    Υ.Γ.

    Το Κ της Σπυριδούλας ήταν μέγας καλλιτέχνης...Αλλά μάλλον άνοιξε παγωτατζίδικο, επειδή κανείς δεν καταλάβαινε τον οίστρο του χαχαχα.
    Τώρα έχει άλλο υ που εκτός απ' τις δουλειές του σπιτιού, του κάνει και τις δουλειές του μαγαζιού.
    Του χώνει στα οπίσθια την πρίζα, το στουμπώνει με τα υλικά...Και οι πελάτες τραβώντας του τ' αριστερό ή το δεξί χέρι.
    Εκείνο βγάζει απ' το στόμα ή παγωτό σοκολάτα ή ανάμικτο.
    Βέβαια, θα του χρειαστούν κι άλλα υ, για να παρασκευάζουν κι άλλες γεύσεις.
    Ως προς το χωνάκι...Έχουμε κρίση και άντε να συντηρείς τόσα μηχαν(υ)ματα χαχαχα... 
     
  10. Μεγαλοφυής η σύλληψη της μηχανής πώλησης παγωτού. Προτείνω μια βελτίωση: Επειδή, ως γνωστόν, το παραδοσιακό παγωτό σοκολάτα εξέρχεται εκ του πρωκτού, συνιστώ την κατασκευή παρά φύση υποδοχής πρίζας, για να παραμένει ελεύθερη η ευωδιαστή κωλοτρυπίς  
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Απλά θεός χαχαχα. Θα σου παραχωρήσω την υ μου, να κάνει τις δουλειές και στο δικό σου σπίτι.
    Και δεν θα βγάλει άχνα, αφού τις τελευταίες μέρες έχει "τρεχάματα" και πρέπει να κάνει υπερωρίες χαχα.
    Κουρασμένο ή ξεκούραστο το υ, που να έχει προβλήματα ή όχι, τ' ότι το βλέπουμε σαν άνθρωπα, το γράφουμε για το θεαθήναι.
    Ας μας κάνει όλες τις δουλειές, ας είναι το τζίνι στο λυχνάρι μας ( για όσο αντέξει και πριν μας ζητήσει - και καλά - release.
    Εδώ κι αν γελάνε χαχα ) και από κει παν και οι άλλοι. Ειλικρινά έχω αρχίσει να πιστεύω, ότι μας ψεκάζουν και μάλλον είναι συνωμοσία των υ.   
     
    Last edited: 28 Ιανουαρίου 2016
  12. Εεετσι. Ισχύει το ρητό της Μεγάλης των Κ Σχολής: "υ κουρασμένο, ποτέ κακιασμένο", ή σε άψογη αγγλική πρώτης γενιάς Έλληνα μετανάστη στην Αστόρια : "keep your subby busy, gia na mi sta zalizei"