Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Daddy - little girl (age play)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος alnair, στις 27 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little boy (age play)

    Το καλυτερο μου!!!
    Γι'αυτο και μου αρεσουν τοσο οι bears,ο "γιος" να επιβαλλεται στον "πατερα".Σιγουρα εχει να κανει(στη περιπτωση μου) με τη προβληματικη σχεση με τον πατερα μου.Το να επιβαλλομαι σε καποιον μεγαλυτερο ειναι σα να τον τιμωρω για την απατηλη εικονα της σοφιας που εχει μονο και μονο επειδη εχει ζησει μερικα καλοκαιρια παραπανω.Με χρηση και εξευτελισμο τού αφαιρω την "εξουσια" που εχει λογω ηλικιας και εμπειριων.

    Αποτελει ισως τον πυρηνα του "στατους" μου ως dom.

    (Αν σε μια τσοντα δεν υπαρχει αρκετη διαφορα ηλικιας στους συμμετεχοντες,κουκου δυσκολα μου κανει Γι'αυτο μου αρεσουν σεναρια του τυπου:δασκαλος και μαθητης,προπονητης και αθλητης,αφεντικο και υπαλληλος κλπ).

    Η διαφορα ηλικιας ειναι ενα απο τα ισχυροτερα αρχετυπα ανισορροπιας εξουσιας.Αναλογα ποια μερια επιβαλλεται στην αλλη,συμβολιζει την αντιστροφη αυτης της εξουσιας ή την ενδυναμωση της.(απολαμβανω,ως εικονα,ισοποσα και τα δυο)

    Υποθετω οταν φτασω σε καποια ηλικια,θα αρχισουν να μου αρεσουν περισσοτερο τα ατριχα αγορια για να συνεχισω υποσυνειδητα αυτη την ισορροπια  
     
    Last edited: 29 Αυγούστου 2007
  2. Master

    Master Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    Προτιμω το BDSM γιατι αυτο το φετιχιστικο παιχνιδι δεν ξερεις τι πραγματα μπορει να σου εμφυσησει μεσα σου και που μπορει να φθασεις
     
  3. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    Ωραίο παιχνίδι αλλά και επικίνδυνο παιχνίδι.
    Υπάρχει περίπτωση να "ξυπνήσεις" του αλλουνού παιδικές αναμνήσεις, επώδυνες και οδυνηρές.
    Και τότε σταματάει να είναι ένα απλό "παιχνίδι" και γίνετε ένα "γεγονός" που πρέπει να έχεις την δύναμη και την ψυχική ισορροπία να το αντιμετωπίσεις.
    Και ποιος από όλους εμάς έχει τις γνώσεις για να αντιμετωπίσει "παιδικά τραύματα"?

    Προσωπικά εμένα είναι από τα πιο αγαπημένα μου παιχνίδια (και όχι μόνο για συγκεκριμένη ώρα της ημέρας). Πολλές φορές όμως, έχω πάθει την πλάκα μου με αυτό που "έβγαλα" στον άλλον. Και από ένας απλός "παίκτης", έγινα ένας υπομονετικός "ψυχίατρος".

    Παρόλα αυτά, εξακολουθούσε να με εξιτάρει η κατάσταση και ο καινούργιος μου "ρόλος".
    Μόνο που δεν ήταν πια παιχνίδι αλλά πραγματικότητα.
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν ξερω αν εχει σχεση, ομως προσωπικα εχω γνωρισει αρκετα υπο ατομα που επιθυμουν το λεγομενο incest play!
    Μητερα και γιος, αδελφος με αδελφη , πατερας με κορη!
    Virtual βεβαια ολα αυτα, αλλα μας δειχνουν ποσο απυθμενη αβυσσος ειναι η ψυχη του ανθρωπου και το ποσα απωθημενα υπαρχουν!
    Ομως, οσο και αν το προσπαθησεις, οσο και να δωσεις τον καλλιτερο σου εαυτο, οσο να τον δωσει και ο αλλος, μεσα τους και οι 2 ξερουν πως ειναι απλα μια εικονικη πραγματικοτητα και πως απεχει πολυ απο την αληθινη αιμομικτικη σχεση ειτε ειναι στα πλαισια του bdsm, ειτε στα πλαισια μιας vanilla σχεσης!
    Και η απαντηση στην ερωτηση ειναι πως ναι, το εχω παιξει αυτο το "παιχνιδι".
     
  5. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: RE: Daddy - little girl (age play)

    "Ρίτα εσύ 'σαι στην αρχή...και γω στο.....παρά πέντεεεεε..."
    Ε ρε τι μου θύμισες τώρα....νά 'σαι καλά!
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Mirella δεν είναι μόνο παιχνίδι, ούτε εικονική πραγματικότητα. Πολύ περισσότερο είναι μια παράστασα που ηθλεημένα παίζει κάποιος για να βγάλει αυτό που έχει μέσα του. Να το κοροϊδέψει και μετά (πρόσκαιρα) μα θεραπευτεί. Είναι αυτό που λέγεται στην ψυχολογία, φαινόμενο του κεθρέπτη, το ειδώλο μας όπως το βλέπουμε εμείς. Κατά συνέπεια, εκεί, παίζεται ένα παιχνίδι που σοβαρό για την ψυχική υγεία του ατόμου. Δεν ξέρω αν τα λέω σωστά.
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα σου απαντησω με αυτο.
    Πριν λιγο καιρο γνωρισα εναν τυπο, γυρω στα 28 ο οποιος ηθελε να παιξουμε το εξης παιχνιδι.
    Οτι και καλα ειμαστε αδελφια και ενω ο μπαμπας και η μαμα ελειπαν απο το σπιτι στο εξωτερικο, εμεις βγαζαμε τα ματια μας με ολους τους τροπους!
    Το μυστικο ειναι να ξερεις να "ζωντανεψεις" την φαντασιωση, η ικανοτητα του να πεισεις το μυαλο καποιου πως οντως συμβαινει!!!
    Σε πληροφορω οτι χυσαμε τοσο πολυ, που οταν βγηκαμε απο το ξενοδοχειο κινδυνευαμε να σωριαστουμε κατω σαν σφουγγαροπανα, μας ειχαν κοπει εντελως τα ποδια, κρατουσαμε ο ενας τον αλλον για να κατορθωσουμε να φτασουμε στο αυτοκινητο που ειχαμε αφησει σε ενα κοντινο παρκινγκ!
    Και εδω ξεκινα το εξης προβλημα.
    Ο εν λογω τυπος εχει μια vanilla σχεση, ομως απο την ημερα εκεινη εχει προβλημα στο να την " βρει" με την κοπελια του, και εννοω πως απο τα λεγομενα του για να μπορεσει να χυσει οταν κανει σεξ μαζι της, σκεφτεται το τι συνεβη εκεινο το βραδυ μεταξυ μας. 
     
  8. Kallia

    Kallia New Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    Μου αρέσει πολύ..
     
  9. leatherlover

    leatherlover New Member

    Mirella αν ψαχνεις τροπους για να ξενερωσεις με την συντροφο σου, και δικαιολογιες γαι να το παραδεχτεις και σε αλλους ξερεις τι μπορεις να σκεφτεις????
       
     
  10. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Daddy - little girl (age play)

    Το ''μπαμπας με κορη'' μου φερνει περιεργες σκεψεις στο μυαλο και οι καυλες πανε περιπατο. μπρρρρρ....   εχω αδυναμια στον daddy, αλλα μονο σαν daddy..! Γι'αυτο προτιμω παιχνιδια τυπου ''θειος και ανιψουλα'' που εχουν την ιδια αποτελεσματικοτητα και ειναι ανωδυνα.. αχ τι θυμηθηκα τωρα μικρη που τριβομουν με πρωτο ξαδερφο και το γουσταραμε τρελα, ξεραμε και οι δυο οτι δεν κανει.. αλλα το παιζαμε αθωα.. Ωραιες εποχες  
     
    Last edited: 3 Νοεμβρίου 2007
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    βρε lola στους ρολους θα κολησουμε τωρα? 
     
  12. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    προσωπικα θα προτιμουσα περισσοτερο το ρολο καθηγητρια μαθητη ή του γιατρου με τον ασθενη.ειναι ρολοι που ευκολα αποδεχομαι και δεν μου θυμιζει οιδιποδειο!!!!