Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

deepthroat...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 6 Οκτωβρίου 2005.

  1. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    ναι αυτό είναι το χειροτερο πραγμα αλλα εκει σπρώχνεσαι από την ιδια την κοινωνια
     
  2. Manko

    Manko New Member

    Ελπίζω να προχωράμε προς το καλύτερο! Μέχρι τότε: θάνατος στους δήθεν και στους παπάρες!
     
  3. Galeone

    Galeone Regular Member

    Eλπιζω πραγματικα να τα καταφερεις. Και συμβουλευτικα, μην λογαριασεις την αποψη κανενος. Η ζωη ειναι πολυ μικρη, και πρεπει να την καθορισεις μονη σου.
     
  4. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    σ' ευχαριστω για τα καλα σου λογια, εχω αναγκη που και που να τα ακουω
     
  5. atasai

    atasai Regular Member

    Πω πω! Galeone, είναι πολύ τρομαχτικά αυτά που περιγράφεις. Θέλεις να κανονίσουμε μια βραδιά γύρω από το τζάκι να καθίσουμε και να λέμε τρομαχτικές ιστορίες; Αν και τώρα που καλοκαιριάζει θα σκάσουμε, αλλά δεν πειράζει, μπορούμε να γδυθούμε αν τρομάξουμε πολύ!
     
  6. Πω, πω, πωωω, αληθινή φρίκη δηλαδή. Θα ήθελα να την κατέγραφα με την κάμερά μου.  
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εσύ αμέσως να βρεις αφορμή να ξεμοναχιάσεις την κορασίδα. Τσκ τσκ τσκ....
     
  8. Η ένδυση έχει να κάνει με το cross, το ότι αντιδράς εντελώς γυναικεία στο sex έχει να κάνει με το γεγονός ότι είσαι trangender και όχι cross και δη αμφισεξουαλικό σαν άτομο...και εγώ επιδίδομαι στο cross, αλλά οι σεξουαλικές μου προτιμήσεις παραμένουν "αυστηρά" έτερο...και στο κρεβάτι η συμπεριφορά μου παραμένει καθαρά αντρική ανεξαρτήτως από το πως είμαι ντυμένος ( γιατί δεν είναι ότι τρελαίνομαι να κάνω sex ντυμένος γυναικεία, αν και δεν με "χαλάει" αν γίνεται με μέτρο...προτιμώ το cross σαν μέρος της σεξουαλικής μου δραστηριότητας, όχι σαν μοναδικό της "πιάτο" και σίγουρα το προτιμώ εκτός κρεβατοκάμαρας )...Όσον αφορά το φταίξιμο η όχι της κοινωνίας για το αν πολλές τρανσέξουαλ στρέφονται στην πορνεία...ξέρω ότι το να είναι κάποιος τρανσέξουαλ δεν είναι κάτι το "εύκολο"...αλλά υπάρχουν πολλά παραδείγματα τρανσέξουαλ που είναι αρχιτέκτονες, δικηγόροι, γιατροί κτλ....Ίσως όχι τόσο σύνηθες σαν φαινόμενο στην χώρα μας ακόμη...αλλά...Σε κάθε περίπτωση και από την στιγμή που δεν βλάπτεις κανέναν, είσαι ελεύθερος να ζεις την ζωή σου και να προβάλεις στον "έξω κόσμο" τον εαυτό σου όπως θέλεις...αν αυτό προκαλεί την χλεύη, την αποστροφή, η των προβληματισμό κάποιων, σε αφορά ελάχιστα...Ποιος είπε ότι η αληθινή ελευθερία είναι δικαίωμα και προπάντων ότι δεν έχει υψηλό τίμημα? Όλα είναι θέμα επιλογών...
     
    Last edited: 10 Μαϊου 2014
  9. Galeone

    Galeone Regular Member

    Σκέτη φρικωδία αγαπητή.
     
  10. Που λες δίχως εμπιστοσύνη είναι φρίκη. Αλλιώς είναι καθαρή ηδονή, εγκεφαλική κ σωματική.
     
  11. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εξαρτάται απ'τα γούστα και τις προτιμήσεις του καθενός. Δεν είναι όλα για όλους άλλωστε.
    Δεν είναι λοιπόν μόνο θέμα εμπιστοσύνης και είναι καλό να μην μπαίνουν στο τραπέζι συναισθηματικοί εκβιασμοί όταν πολύ απλά δεν αρέσει σε κάποιον κάτι (εν προκειμένω, μία σεξουαλική πρακτική).