Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

deepthroat...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 6 Οκτωβρίου 2005.

  1. Aquarius86

    Aquarius86 Aquarius86

    Τελικα βλεπω υπαρχουν πολλες που ειτε απο φυσικο ταλεντο ειτε απο προπονηση το εξασκουν το αθλημα.... Εμενα μονο η 1η μου σχεση μπορουσε και αλλη μια, εκ τοτε κλεινω περιπου 8-9 χρονια που εχω να απολαυσω μια γυναικα με αυτο το ταλεντο. Δακρυα συγκινησης τρεχουν οποτε θυμαμαι αυτες τις στιγμες.. Ολες οι επειτα απλα επεφτα σε "τοιχο" κατα τη προσπαθεια να μπω ολο κ πιο μεσα. Τωρα η που πολυ λιγες γυναικες το κατεχουν η που εγω ειμαι γκαντεμης και δεν πεφτω στη καταλληλη! Εχω προσπαθησει να εκπαιδευσω καποια στο παρελθον αλλα ειδα οτι θελει παααρα πολυ καιρο και μελετη. Τουλαχιστον δεν βαριεσαι και ο πνιγμος που τις πιανει κατα τη προσπαθεια εχει τη δικη του καυλα!
     
  2. Greeklovergr

    Greeklovergr New Member

    Εδω τα πραγματα βλεπω ειναι σε αλλο level
     
  3. TheDucatista

    TheDucatista New Member

  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αλήθεια, αν κάποια ή κάποιος έχει αφαιρεμενη την αμυγδαλή του είναι πιο εύκολο το deepthroat?
    Η απορία της ημέρας
     
  5. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Το θέμα είναι να αφήσεις να χαλαρώσει η σταφύλη να περάσει εκείνο το σημείο
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Άρα εγώ που εκ φύσεως δεν έχω σταφυλή είμαι τυχερή ε; Χοχοχο
    Κι όμως δε βοηθάει ιδιαίτερα
     
  7. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Τι να σου πω! Θα σου δείξω στην πράξη μία μέρα
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αυτό θέλω πολύ να το δω!  
     
  9. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Εάν χρειαστείτε μοντέλο για επίδειξη τεχνικών με μια μικρή οικονομική επιβάρυνση έρχομαι εγώ  
     
  10. katerina

    katerina Regular Member

    Μα τι φιλοτιμο παιδι που εισαι εσυ!  
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Εσύ μη χάσεις!
     
  12. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Πρεπει να σε πληρωσουμε κιολας?