Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Πω πω θεικό μου θυμίζει το cosplay της Ιαπωνίας
     
  2. smasher

    smasher Regular Member

    Καλησπέρα!

    Πρώτη φορά μαθαίνω ότι υπάρχουν εραστές πάνας στην Ελλάδα.

    Νόμιζα ότι το φαινόμενο δεν είναι ευρύτερα γνωστό στην χώρα μας.

    Μάλλον έχετε ακούσει για ορισμένα δημοφιλή Websites για τους εραστές πάνας και τα ενήλικα μωρά, όπως τα Adult Baby Source και Extreme Diaper της GND.

    Μιας και μιλάμε για ενήλικα μωρά, εραστές πάνας και πέρι Adult Baby Source, ιδού μερικές ωραιότατες φωτογραφίες από τα πιό καυτά και σέξυ μωράκια της μαμάς Wendy. Απολαύστε τα καμώματα της Felicity ή, αν θέλετε, τα καυτά νάζια της Kimmy ή τα γλυκά νανουρίσματα της μαμάς Kate στην γλυκύτατη μικρούλα Sage. Για τους φανατικούς του είδους, τρεις αισθησιακές "θεϊκές" παρουσίες, η Rose, η Leanne και η Cecille θα σας συντροφεύσουν με τις πιο παιχνιδιάρικες ερωτικές φαντασιώσεις τους, ενώ η φλογερή Nikki θα σας ξετρελάνει με τα πιο καυτά σφυριγματάκια της!

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Καλή εβδομάδα!
     
    Last edited: 2 Νοεμβρίου 2008
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Εξαιρετικό fetish!!!

    Επίσης πολύ ωραίο είναι να τα κάνεις στο βρακί σου. Και μετά να αυνανίζεσαι μέσα εκεί, στις βρωμιές...

    Λίγη ειρωνία, λίγος χλευασμός από τον ερωτικό σύντροφο, και voila!!! O οργασμός του αιώνα...

    Τί περισσότερο μπορεί να χρειάζεται κάποιος για να είναι ευτυχισμένος;

    Αχ...Ωιμέ σε εμάς τους δύσκολους της μεταφυσικής θεώρησης...
     
  4. smasher

    smasher Regular Member

    Εσύ φοράς πάνα, κάνεις σεξ και αυνανίζεσαι βάζοντας το χεράκι σου μέσα;

    Τελικά, τόσο "μωρό" είσαι;

    Εγώ πήρα εχθές ένα πακέτο 15 πάνες Carrefour Medium από τον Μαρινόπουλο των Βριλησσίων. Με το που φόρεσα την πρώτη πάνα, έπεσα αμέσως σε βαθύ οργασμό. Ούτε που πρόλαβα να κάνω το πέος μου να εκκρίνεται. Το πλαστικό με έκανε να νοιώθω τόσο άνετα που μου ερχόταν να ουρήσω επάνω μου σαν νεογέννητο αγγελούδι.....
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ναι.
     
  6. smasher

    smasher Regular Member

    Πολύ ωραία.

    Βλέπω με έκπληξη ότι έχεις αδυναμία να φοράς πάνες και να κάνεις έρωτα είτε βυζαίνοντας αθώα το δάχτυλό σου σαν ένα νεογέννητο κοριτσάκι, είτε μπουσουλώντας σαν ένα μωρό 9 μηνών. Και το κυριότερο: να κατεβάσεις το κεφάλι σου κάτω ανασηκώνωντας τα οπίσθιά σου ψηλά, όπως όλα τα μωρά! Δηλαδή να κάνεις ακριβώς όπως η Nicola του Adult Baby Source (see photo).

    Συνομίλικές σου σαν την Tahlia, την Jessica, την Nikki, την Karina και την Daisy αυνανίζονται συνήθως τοποθετώντας πιπίλες και μπιμπερό πάνω στην βρεγμένη γατούλα τους. Μάλιστα ορισμένες άπ' αυτές όπως η Danni, η Christy και η Sarah φοράνε επίσης προφυλακτικά, στράπλες και μπρατσάκια.

    Ειρωνεία της τύχης, Δώρα μου, να γλείφεις το "πουλάκι" του συντρόφου σου (blowjob), να το κουνάς απαλά (handjob) και να το πιέζεις για να το κάνεις να "εκκρίνεται" (cumming), ιδίως όταν αυτό σκάει την "μυτούλα" του ανάμεσα στην απαλή σουρίτσα πρωτού εισχωρήσει βαθιά στο βρεγμένο γατάκι σου.

    Τελευταία ερώτηση: είσαι ξανθιά, μελαχρινή, καστανή ή κοκκινομάλλα με μακριά ή κοντά μαλλιά αλά Paris Hilton; Μήπως ξέρεις να σφυρίζεις δυνατά με την γλώσσα στα χείλη ή με τα δάχτυλα;
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Άσχετο, αλλά είμαι ξανθιά με μακριά μαλλιά και δεν ξέρω να σφυρίζω (παρά μόνο ανέμελα).

    Ναι, σαν μωράκι το κάνω.

    Για περισσότερες πληροφορίες, εδώ:
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. smasher

    smasher Regular Member

    Απ'ότι κατάλαβα, Δώρα μου, έχεις περισσότερο αυτές τις τάσεις:

     

     

     

    Έτσι όπως κάνεις, σίγουρα θα είσαι ένα καυτό και σέξυ μωρό!
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    ......Με μπιμπερό στο στομα και μια κουδουνιστρα στο χερι και να λεει "κουπεπέ"  
     
  10. smasher

    smasher Regular Member

    Μπα, και άλλο ένα diaper babe στην παρέα;

    Νομίζω ότι η Μιρέλλα μάλλον εννοεί αυτό:

     

    Στο τέλος, όλος ο κόσμος θα τρελλαθεί με όλα αυτά που βλέπει στα περιοδικά, την τηλεόραση και το Internet.

    Τέλος πάντων. Το κορίτσι που έπαιζε στο spot της Mediatel "Live Γνωριμίες" ήταν μάλλον η Δώρα. Ίσως αυτή ήταν που μιλούσε στο τηλέφωνο και έκανε ερωτικές περιπτύξεις λέγοντας "Τηλεφώνησε ΤΩΡΑ σε αυτόν τον αριθμό και ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ. Κάνε παιχνίδι ΤΩΡΑ!"

    Σε καμιά από τις σκηνές του spot δεν φαινόταν ότι φορούσε πάνες.

    Have a nice day.
     
    Last edited: 3 Νοεμβρίου 2008
  11. επιμορφωτικο πολυ το αρθρο σου Κωνσταντινε κ ευχαρισοτυμε

    προσωπικα δεν μου κανει κατι το ολο κονσεπτ, αλλα περι ορεξεως...
     
  12. smasher

    smasher Regular Member

    Μήπως έχετε ακουστά για ένα γερμανικό περιοδικό που λέγεται "Couche"?

    Πρόκειται για ένα glamour περιοδικό lifestyle για εραστές πάνας που εκδόθηκε σε 4 αντίτυπα πριν από εννιάμιση χρόνια. Μάλιστα υπήρχε και ιστοσελίδα με φωτογραφίες φωτομοντέλων όπως η Τζένη, η Σόυζυ και η Νταϊάνα. Η κυκλοφορία του "Couche!" σταμάτησε το 2002, όταν η εκδότρια εταιρεία Aesthetic Press κήρυξε πτώχευση και έβαλε λουκέτο.