Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Jak_Lompax

    Jak_Lompax Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Ω ναι!Το team πάει ρολόι.Τωρα εγω μέχρι στιγμης δεν έχω πετύχει κάποιον στα άλλα sites αλλά τους έχω στείλει μηνύματα.Από `δώ και μπρος θα δείξει...
     
  2. diapy

    diapy New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Sorrryy. ta. eftyse i othoni mou den vlepw xristo
     
  3. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Απάντηση: Diaper Fetish

    kako auto! ti egine? pou xa8ike to team mas?
     
  4. diapy

    diapy New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    ela edw eimaste
    ...........................edw eimai meta apo daneiki othoni kai meta apo prova me tin banda:rollinglaugh:
     
  5. Jak_Lompax

    Jak_Lompax Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Ρε παιδιά η FetishVIP πού έχει χαθεί;Έχω αρχίσει και ανησυχώ... ? 
     
  6. diapy

    diapy New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    ελα ντε εχω να την δω μερες και να σου πω την αληθεια και εγω ανησυχω uzzled:
     
  7. Jak_Lompax

    Jak_Lompax Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Ε παιδιά εγώ και ο diapy τα καταφέραμε τελικά και βρεθήκαμε για καφέ(μάλλον η πρώτη επίσημη συνάντηση DL στην Ελλάδα!!!   ).Την επόμενη θέλω να είμαστε όσοι περοσσότεροι γίνεται!  
     
  8. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Απάντηση: Diaper Fetish

    μπράβο ρε παιδιά! πολύ χαίρομαι για εσάς και ταυτόχρονα σας ζηλευω! μακαρη να μπορούσα να έρθω και εγώ!!
     
  9. diapy

    diapy New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    αντε ρε μην τρελενεσαι σιγα σιγα και καποια στιγμη θα βρεθουμε:nod:
     
  10. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Απάντηση: Diaper Fetish

    ποια ειναι η βασική διφορα ανάμεσα σε DLS και BD ? μπορούν να υπάρξουν χωριστά? μήπως υπάρχει καπιος χαρακτηρισμός που διλόνι ότι ο ένας είναι AB και ο άλλος π.χ. "κηδεμόνας"? υπάρχει δηλαδή ο ρόλος στο ABDLs?
     
  11. Jak_Lompax

    Jak_Lompax Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Απ΄ ότι ξέρω μπορούν να συνδυαστούν αυτά τα δύο.Συνήθως είναι αυτό που σωστά είπες δηλαδη σχέση παιδιού-κηδεμόνα και σχέση σκλάβου αφέντη καμιά φορά ή ακόμα συνδυάζεται και με Bondage καταστάσεις...
     
  12. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Άρα το βασικό είναι το DLS και το AB είναι απλά ένα αποτέλεσμα του DLS.. υπάρχει κάτι σαν FDLS? "FATHER DIAPER LOVERS"?