Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. diapy

    diapy New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    εισαι και εσυ dl η απλως ποσταρες?
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Απάντηση: Diaper Fetish

    απλα ποσταρα.

    αλλα γενικά είμαι εντελώς ανοιχτόμιαλος δε μου καίγεται καρφί.

    πχ αγοράζω λουριά σκύλων απο το σκλαβανίτη.

    ηλίας.
     
  3. Jak_Lompax

    Jak_Lompax Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Ρε παιδιά κρίμα πάντως... έχω στείλει πόσα μηνύματα σε διάφορα site και δεν απαντάει κανένας... πάντως ακόμα ελπίζω εν καιρώ να μεγαλώσει η παρέα...
     
  4. konkon

    konkon New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Σπέρες και από εμένα. Με ενδιαφέρει το εν λόγω... θέμα. Αν και δεν φοράω, θα έλεγα ότι μάλλον είμαι DL.

    "Δύσκολο" fetish! Θα ήμουν περίεργος να δω στατιστικά δεδομένα σχετικά, ιδιαίτερα στην Ελλάδα. Πάντως διαπιστώνω ότι ακόμα και παγκοσμίως είναι υπερβολικά σπάνιο, και μάλλον αναφέρεται σε μηδαμινό ποσοστό του πληθυσμού. Ιδιαίτερα βγάζοντας έξω και τα "σχετικά" (AB, omorashi κλπ) πρέπει να είναι στα όρια της ανυπαρξίας. Δυστυχώς (ή ευτυχώς) λόγω του ότι δεν εξωτερικεύεται τόσο εύκολα λόγω του πόσο περίεργο είναι σε σχέση με τα πιο mainstream fetish όπως feet κλπ και πολλοί δεν το γνωρίζουν καν. Επιπλέον ακόμα και η λίγη δημοσιότητα που έχει το κάνει να φαίνεται ακόμα πιο περίεργο, καθώς αυτοί που το προωθούν συνήθως μπλέκουν και με άλλα πράγματα (χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν).

    Τέλος πάντων, χαίρομαι που υπάρχει έστω και αυτή η μικρή κοινότητα. Καλώς σας βρήκα!
     
  5. Jak_Lompax

    Jak_Lompax Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Ε αδερφέ konkon στείλε p.m. για να βρεις εμένα και τους υπόλοιπους DLs στο Facebook.Καλώς μας βρήκες!!!  :lol2: 
     
  6. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Καλησπεραααα!!! κανενα νεο dlsaki στην παρεα???
     
  7. SashAA

    SashAA New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Καλησπερα. 
    Κοιτα να δεις που μπηκα στην ομαδα για το bdsm theme και ψαχνοντας στο forum βρηκα αυτο το Post/treasure για το diaper fetish. Δεν το περιμενα να βρω ατομα με αυτο το ενδιαφερον εδω. Με χαροποιεί το γεγονος πως εκανα λαθος τελικα.
    Ασχολουμαι χρονια με το ABDL theme και μπορω να πω πως για μενα ειναι κατι το οικείο πια. Περιεργο μεν αλλά κατι που με ευχαριστεί παρα πολύ δε. ^^

    dokimastis, μολις προστέθηκε αλλο ενα dlsaki στην παρέα σας.  
     
  8. MissMary

    MissMary Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Όταν ένας ενήλικας φοράει πάνα, η σεξουαλικότητα πάει περίπατο...


    (Υ.Γ. Γιατί να αποτελεί φετίχ μια πάνα και όχι μια πιπίλα..?
    Προσωπικά μου φαίνεται πολύ δελεαστική η ιδέα μιας μαύρης λατεξ πιπίλας, την οποία ο Κύριός μου θα χρησιμοποιεί (και) ως φίμωτρο, τις φορές που θα θέλει να παίξει μαζί μου, χωρίς εγώ να μπορώ να αρθρώσω λέξεις...)

    ✔ This post approved by Chuck Norris  
     
  9. zou

    zou

    Απάντηση: Diaper Fetish

    αγαπητη MissMary, ο καθενας με τις διαστροφες του!
     
  10. konkon

    konkon New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Νομίζω ότι πολλοί θα διαφωνούσαν! Παράδειγμα:

     ​

    Ίσως να ακούγεται ανορθόδοξο, και είναι πράγματι περίεργο δεδομένων των συνδέσεων της όλης ρουτίνας της...τουαλέτας, αλλά το fetish (όσο απίστευτο και αν ακούγεται) μπορεί να γίνει αρκετά κλάσσυ.

    Η δυσκολία κατανόησής του έχει να κάνει με το γεγονός ότι πολλοί όταν το ακούνε το συγχέουν με το αποτέλεσμα της διαδικασίας (που μπορεί να είναι, όπως και να το δει κανείς, αηδιαστικό) και όχι με την ίδια τη διαδικασία. Δεν ξέρω αν και άλλοι συμφωνούν, αλλά για εμένα το sexy της υπόθεσης είναι η όλη κατάσταση, δηλαδή η άνεση, η ικανότητα αμεριμνησίας κοκ.

    Η απελευθέρωση από την ανάγκη να "προσέχεις" πότε θα χρειαστεί να πας για την...ανάγκη σου είναι κατεμέ απελευθερωτική και συνολικά. Το βρίσκω όχι μόνο sexy με την κλασσική έννοια, αλλά και μία αρκετά καλή μέθοδο ανακούφισης από το στρες. Βέβαια ξέρω ότι υπάρχουν και άλλες σχολές. Για παράδειγμα πολλοί θέλουν να αναβιώνουν μικρές ηλικίες, σε άλλους αρέσει η ιδέα να εξαρτούνται από αυτές (ακράτεια), σε άλλους αρέσει όντως το...αποτέλεσμα της διαδικασίας, σε άλλους η ντροπή που μπορεί να προκαλέσει η δημόσια έκθεσή τους...

    Προσωπικά για εμένα πάντως είναι περισσότερο μια προσωπική δραστηριότητα για ένα ευχάριστο διάλειμμα από την πραγματικότητα. Μία "lifestyle" επιλογή, αν θέλετε, για ένα ΣΚ στο οποίο δεν έχω κάποια υποχρέωση και (ιδανικά) παρέα με μία ευχάριστη θηλυκή παρουσία (επίσης padded!) κατά κάποιο τρόπο τεμπελιάζουμε.
     
  11. MissMary

    MissMary Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Γεια σου konkon ! Καλημέρα και χρόνια πολλά αν γιορτάζεις  

    Εγώ δεν το συγχέω με κάτι σιχαμένο τόσο όσο με την λέξη ακράτεια που ανέφερες.. αν δω ενήλικα με πάνα μου έρχεται συνειρμικά η ακράτεια και η παππουδίλα.. κάποια στιγμή θα γίνω κ εγώ γιαγιά αλλά αυτό ακόμη είναι μακρινό οπότε μπορώ να το σνομπάρω λίγο ε ?  

    Κανένα πρόβλημα με τους φετιχιστές πάνας, όπως είπε και η φίλη επάνω ο καθένας με τις "επιλογές" του.. δε θα το πω διαστροφή γιατί δεν είμαι σίγουρη τί είναι !

    (Υ.Γ. μια τελευταία σκέψη όμως.. αμέριμνος μπορεί να είναι κάποιος που είναι εντελώς απαλλαγμένος απο έννοιες.. η πάνα κάποια στιγμή γεμίζει κ ενοχλεί ίσως.. τί γίνεται εκεί? δεν είσαι πιο αμέριμνος όταν δεν φοράς τίποτα?)

    Φιλιά ! 
     
  12. konkon

    konkon New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Σωστή σκέψη! Η αλήθεια είναι ότι μπορεί να γίνει ενοχλητική όταν περάσουν πολλές ώρες, αλλά όσο είναι ακόμα...ζεστή  angel  είναι πιο βολική απ' όσο μπορείς να φανταστείς. Η αίσθηση του βάρους είναι επίσης ωραία (τουλάχιστον για εμένα), ενώ και οι "καμπύλες" που δημιουργούνται μπορούν να είναι sexy στις κοπέλες, όπως φαίνεται και στην παραπάνω εικόνα. Όλα βέβαια είναι θέμα προοπτικής!

    Όσο για αυτό που λες περί ακράτειας, πράγματι το φέρνει αρκετά στο μυαλό κι αυτό. Και όπως ανέφερα πολλοί αρέσκονται μάλιστα και στην "ιδέα" του incontinence. Προσωπικά δεν το ασπάζομαι, αλλά ο καθένας με τις απόψεις του όπως είπαμε.