Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    smasher, οι πάνες είναι μία αγαπημένη μου ερωτική φαντασίωση. Ακόμη πιο όμορφο είναι να μην φοράμε πάνες και να λερώνουμε το βρακί μας.

    Τι να πω βρε παιδιά, δεν άφησα και κανένα βίτσιο...Συγχωρείστε με την ανώμαλη.
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Μα το θεό, βρε παιδί μου... "Όπου γάμος και χαρά, η Βασίλω πρώτη"!!!  
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Το ωραιότερο είναι να μη φοράμε ούτε βρακί και να λερώνουμε όπου καθόμαστε, σκουπίζοντας μετά, με την πάνα μας.
     
  4. smasher

    smasher Regular Member

    Είσαι με το μέρος μου!

    Όμως το τελευταίο σου σχόλιο δεν με βρίσκει καθόλου σύμφωνο.

    Προσωπικά, δεν μου αρέσει καθόλου να λερώνω το βρακί μου, έστω και αν αυτό μπορεί να μου συμβεί εντελώς τυχαία. Δικαίωμά σου είναι να λες την προσωπική σου γνώμη, όμως το panty pooping είναι ένα φαινόμενο το οποίο συγχαίνομαι τελείως.

    Μου αρέσει πολύ να βλέπω καυτά κορίτσια να φοράνε πάνες, προφυλακτικά, δονητές και μπρατσάκια θαλάσσης. Ειδικά όταν βλέπεις αυτές τις αισθησιακές σεξοβόμβες σου έρχεται αμέσως η όρεξη να ουρήσεις μέσα στην πάνα σου και να αυνανίζεσαι βυζαίνοντας αθώα το δάχτυλό σου και βλέποντας το "πουλάκι" σου να εκκρίνει σφυριχτά το σπέρμα (cumming penis, hand job).

    Είμαι σίγουρος ότι τους θερινούς μήνες όταν πήγαινες στην παραλία για μπάνιο με την παρέα σου φορούσες ένα ζευγάρι μπρατσάκια όπως όλα τα μωρά.

    Πολύ θα ήθελα να δω μια φωτογραφία σου την στιγμή που χαϊδεύεις την καυτή γατούλα σου βάζοντας το αριστερό σου χέρι μέσα στην πάνα και κρατώντας τα βυζάκια σου με το δεξί. Φυσικά εννοείται ότι θα έχεις την πιπίλα ή την κουδουνίστρα στα καυτά σου χείλη και την γατούλα σου να εκτινάζει τα ούρα στον αέρα σαν συντριβάνι (pussy squirting). Λίγη παιδική λοσιόν Johnson's Baby Oil επάνω στο ευαίσθητο δερματάκι σου και θα νοιώθεις σαν αληθινή μπέμπα.

    Έτσι όπως κάνεις, Δώρα μου, θα έχεις μία στις δυό πιθανότητες να μείνεις έγκυος (pregnant babe). Το σεξ φέρνει την εγκυμοσύνη. Ας μη σε στεναχωρεί λοιπόν το γεγονός ότι μπορείς να γίνεις κάποια ανύποπτη χρονική στιγμή μια τρισευτυχισμένη μητέρα!

    Αυτό δεν θα πρέπει να σου στερήσει τις με τίποτε τις συνήθειές σου. Αντιθέτως, θα σε ενθαρρύνει να κάνεις μια μεγάλη οικογένεια και να διδάξεις τις πρακτικές που εφαρμόζεις στα παιδιά σου μόλις αυτά ενηλικιωθούν.
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Γιά λύσε μου σε παρακαλώ μιά απορία: Το να μας εξηγούσες τα Αγγλικά στα Ελληνικά, άντε, να το καταλάβαινα. Αλλά γιατί μας μεταφράζεις τα Ελληνικά στα Αγγλικά;
     
  6. smasher

    smasher Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Κανείς δεν εμποδίζει τον άλλον να γράφει και στις δύο γλώσσες, από Αγγλικά στα Ελληνικά και αντιστρόφως, απο Ελληνικά στα Αγγλικά.

    Άλλωστε αυτές οι φράσεις του σεξουαλικού λεξιλογίου είναι περισσότερο διαδεδομένες στην αγγλική γλώσσα παρά στην ελληνική. Η εραστεία πάνας και ο παιδισμός είναι λιγότερο δημοφιλείς στην Ελλάδα και την Κύπρο, σε αντίθεση με τις υπόλοιπες χώρες του κόσμου.
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Γιά την εραστεία της πάνας και τον παιδισμό μπορεί να έχεις δίκιο ότι δεν είναι και πολύ δημοφιλείς εδώ, ποιά είναι όμως η ανάγκη να βάλουμε εντός παρενθέσεως π.χ.
    ότι η ευρύτατα διαδεδομένη εν Ελλάδι εραστεία της χούφτας ή αυνανισμός, Αγγλιστί καλείται masturbation;
     
  8. smasher

    smasher Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Αυτό, my boy, δεν είμαι σε θέση να το γνωρίζω. Ρώτα καλύτερα τη Δώρα και τη Μιρέλλα, ίσως εκείνες σου δώσουν μια πιό σαφή ερμηνεία της λέξης.

    Φαντάζομαι ότι η Δωρούλα μας γνωρίζει καλύτερα από εμάς τα κορίτσια και τα αγόρια των Adult Baby Source και Extreme Diaper της GND (Felicity, Kari, Alana, Rose, Christy, Hiroko, Hanako, Megan, Brooke, Leanne, Cecille, Melanie, Fiona, Sunny, Sage, Kate, Wendy, Nicola, Monique, Candy, Kimmy, Tahlia, Peter, Robert, Calob, Richie, κλπ). Μήπως άκουσε τίποτα για την Renee και την Anne των Risqrenee/Allofanne ή το δίδυμο Katie/Holly του DiaperTown?

    PS: Το μύνημα αυτό δεν έχει απολύτως καμία σχέση με spamming advertisements.
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Το μήνυμα αυτό, δεν έχει καμμία απολύτως σχέση. Τελεία.
     
  10. smasher

    smasher Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Δεν ξέρω τι μάρκα πάνες ψωνίζει η Δώρα από το supermarket της γειτονιάς της.

    Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε αγόρασα ένα πακέτο πάνες Carrefour Medium Size από τον ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ των Βριλησσίων. Διαπίστωσα έκπληκτος ότι μοιάζουν πολύ με τα Depend που φοράνε συνήθως η Κρίστυ και η Κάντυ. Άσε που έχουν την ίδια ελαστική μεσούλα των Attends της Procter & Gamble!

    Γενικώς τα κορίτσια της GND προτιμούν περισσότερο τις πάνες Attends της P&G circa 1992-1998/99 (όχι, δεν εννοώ αυτές που κατασκευάζει σήμερα η Paper Pak!) με την ελαστική μεσούλα (waistband), τις 6 γαλάζιες ταινίες, το κάλυμμα PermaDry και το απαλό ζαρωμένο πλαστικό των Pampers της περιόδου 1961-1985.

    Υπάρχουν ορισμένες φορές που κάποιες κοπέλες σαν την Κρίστυ, την Κάντυ, την Φελισίτυ και την Μπρουκ επιλέγουν τα Depend ως εναλλακτική λύση στην περίπτωση που το stock των Attends εξαντληθεί.
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Ας συνεισφέρω κάτι λοιπόν κι εγώ:

    View attachment 6087
     
  12. smasher

    smasher Regular Member

    Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Ξέχασα μια μικρή λεπτομέρεια:

    Η Άντυ έχει μεγάλη αδυναμία στα Depend. Μάλιστα υπήρχε και μια φωτό στην οποία έβαζε το αριστερό χεράκι της ανάμεσα στην σουρίτσα και κρατούσε την πιπίλα στο στόμα της με το δεξί. Βέβαια, τι καλό θα μπορούσε να πει κανείς για τον Τουίτυ και τον Συλβέστρο που τής έκαναν παρεούλα;