Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. konkon

    konkon New Member

    Καιρό έχω να γράψω. Χαιρετω την παρέα! Τι καλά που θα ηταν να υπάρχει ενα ξεχωριστό φόρουμ με τη συγκεκριμένη θεματολογία, όπως υπαρχουν πολλά διεθνή... Καλό το Facebook, αλλά είναι κακή επιλογή σε θέματα ιδιωτικότητας, που είναι αν μη τη άλλο κρίσιμα για το συγκεκριμένο fetish.
     
  2. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

  3. Jak_Lompax

    Jak_Lompax Regular Member

    Hellooooooo!Long time no see.Είναι κανένας καινούριος εδώ τριγύρω;
     
  4. geogre1900

    geogre1900 New Member

    γεια σε όλους τους λάτρεις της πάνας μου αρέσει να φοράω πάνες και θελω να γνωρισω και αλλους
     
  5. Jak_Lompax

    Jak_Lompax Regular Member

    Καλησπέρα φίλε μου! Οι λίγοι με AB/DL account έχουμε ομάδα στο FaceBook - Θα μας βρεις εδώ:

    https://www.facebook.com/groups/greekabdlcommunity/
     
  6. Jak_Lompax

    Jak_Lompax Regular Member

    Μία διόρθωση/υπενθύμιση/συμβουλή για όσους θέλουν να γίνουν μέλη στην ομάδα στο FB:
    Καλό θα ήταν να έχετε τύπου AB/DL account ώστε η να είναι μόνο για τη συγκεκριμένη χρήση,
    ούτως ώστε να αποφεύγουμε στο σύνολο την επαφή/επικοινωνία με "άκυρους" επι του θέματος.
    Όσοι στέλνετε αίτημα στην ομάδα κάνετε τον κόπο να στέλνετε και μήνυμα επίσης.

    Ευχαριστώ!

    https://www.facebook.com/groups/greekabdlcommunity/
     
  7. Ωραίες εποχές
    που χέζαμε στην πάνα μας
    μ' όλη την άνεσή μας
    και έσκυβε η μάνα μας
    απάνω στο κορμί μας
    και στων βυζιών της τη θωριά
    κάγκελο το πουλί μας.
     
    Last edited: 5 Ιανουαρίου 2016