Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτα από σχετικές πηγές στο διαδίκτυο ή από τσοντούλες. Οι αναγνώσεις μου με σκοπό τον αυνανισμό ή την διέγερση εμού και του ερωτικού μου σύντροφου περιορίζονται παλαιόθεν και σχεδόν πεισματικά στην Ιστορία της Όμικρον, τα Comics Erotica, τον Μαρκήσιο και τον Ζεράρ ντε Βιλλιέ. Άντε και κανένα Μικρό παρά πέντε...

    Όσον αφορά τον παιδισμό, πράγματι από ότι φαίνεται δεν είναι ιδιαίτερα διαδεδομένος στην Ελλάδα, ίσως λόγω εκτεταμένων ταμπού σε συνδυασμό με την δύναμη των οικογενειακών δεσμών.
     
  2. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Τρρρρελή καύλα!
    Ευχαριστούμε MindMaster  
     
  3. smasher

    smasher Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Μάλλον βρέθηκες αδιάβαστη, Δώρα μου. Άν έψαχνες κάπως πιο εξωνυχιστικά το Διαδίκτυο, σίγουρα θα μπορούσες να έχεις μια μικρή ιδέα για τις διάφορες ιστοσελίδες που σχετίζονται με τον παιδισμό και την εραστεία της πάνας (Adult Baby Source, Xtreme Diaper, Plastic Babe, Aunt-Elli, ABHunnies, ABKingdom, κ.ά.).

    Για το τελευταίο που λες, θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Όντως ο παιδισμός και η εραστεία της πάνας δεν βρίσκουν μεγάλη απύχηση στην Ελλάδα και την Κύπρο, όχι μόνο εξαιτίας των εκτεταμένων ταμπού σε συνδυασμό με την δύναμη των οικογενειακών δεσμών, αλλά επίσης και λόγω των έντονων αντιδράσεων μιας μεγάλης μερίδας της τοπικής κοινωνίας και υψηλόβαθμων παραγόντων της επίσημης Πολιτείας και της Εκκλησίας, που στην πλειονότητά τους ανήκουν στον λεγόμενο "υπερσυντηρητικό" χώρο.

    Το κράτος (δηλ. η Πολιτεία) και η Εκκλησία αντιμετωπίζουν τους αυτονηπιόφιλους φετιχιστές ως περιθωριακά στοιχεία, ταυτίζοντας την εραστεία της πάνας και τον παιδισμό με την πορνεία και την παιδεραστεία, φαινόμενα άκρως διαστροφικά και νοσηρά που μόνο οργή και αγανάκτηση μπορούν να προκαλέσουν στον απλό πολίτη. Δηλαδή βάζουν τους αυτονηπιόφιλους στο ίδιο τσουβάλι με τους παιδεραστές. Αυτή η αντίληψη είναι τελείως λανθασμένη, γιατί οι εραστές πάνας δεν έχουν απολύτως καμία σχέση με αυτά τα κακοποιά στοιχεία. Μάλιστα καταδικάζουν αυτές τις απαράδεκτες πρακτικές, που ούτως οι άλλως δεν συμβαδίζουν με τις απλές σεξουαλικές μεθόδους που εφαρμόζουν οι αυτονηπιόφιλοι φετιχιστές.
     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2008
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αν και δεν το έχω δοκιμάσει, πρέπει να είναι καλούτσικο.
    όσο όμορφο είναι να σε σκουπίζει ανάμεσα στα πόδια με ένα βρεγμένο ζεστούλι βαμβακερό πανάκι μετά το μπάνιο ή (κυρίως) αφού έχεις κατουρίσει.
     
  5. smasher

    smasher Regular Member

    Νομίζω ότι έχεις πολλά χρόνια να φορέσεις πάνες, Γεωργούλα μου.

    Όμως αξίζει να το δοκιμάσεις, δεν έχεις τίποτα να χάσεις.

    Εξίσου όμορφο είναι να αυνανίζεσαι μέσα στην πάνα σου ενώ παρακολουθείς την "Εμμανουέλλα" στο Extra 3 γύρω στις 4 τα ξημερώματα. Βασική προϋπόθεση είναι να φοράς ένα κολλιέ, ένα βραχιόλι και ένα διάδημα με την φανταχτερή "καρδούλα" στο κέντρο!

    Δύσκολο όμως να βρεις όλα αυτά τα ωραία κοσμήματα....
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αν την δω σε dvd είναι εξίσου όμορφο?

    αυτά τα ωραία κοσμήματα υπάρχουν και στα jumbo. 
     
  7. zeugos

    zeugos New Member

    Πιστεύω πως υπάρχουν πάρα πολλοί στην Ελλάδα με το ίδιο φετίχ που προσωπικά είναι απο τα πιο όμορφα και σε καμια περίπτωση δεν σχετίζεται με οποιουδήποτε είδους ανωμαλία! Απλά είναι κάτι το ασυνήθιστο και για πολλούς κολλημένους "ανωμαλία" με αποτέλεσμα να μην εκδηλώνεται! Πρώτο μου Post καλώς σας βρήκαμε!
     
  8. smasher

    smasher Regular Member

    Ασφαλώς και μπορείς να δεις την "Εμμανουέλλα" σε DVD. Το μόνο που σου απομένει να κάνεις είναι να παραγγείλεις τη σειρά σε μορφή πολυτελούς κασετίνας στο κοντινό DVD club και να αγοράσεις τα κοσμήματα της Εμμανουέλλας στο Jumbo καθώς και ένα πακέτο πάνες στο super market της γειτονιάς σου. Αφού φορέσεις μια πάνα και τα "οργασμικά" κοσμήματα, θα μπορέσεις να αυνανίζεσαι σαν την Sylvia, την Nastasja, την Holly και την Laura.

    Μπορείς επίσης να δεις και άλλες αισθησιακές ταινίες τόσο στην τηλεόραση (FilmNet Novacinema, Extra 3, ερωτικά συνδρομητικά δορυφορικά πακέτα) όσο και σε DVD, VHS ή Blue-Ray disc.
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    σε ευχαριστώ 
     
  10. smasher

    smasher Regular Member


    Ά! και κάτι άλλο: να μην ξεχάσεις να βάλεις και λίγη παιδική λοσιόν Johnson's Baby Oil πάνω στην ευαίσθητη επιδερμίδα σου πρωτού φορέσεις τη πάνα. Βέβαια και οι αισθησιακές λοσιόν που βρίσκεις σε επιλεγμένα sex shops φέρνουν περίπου το ίδιο αποτέλεσμα.

    Ίσως αυτό σε βοηθήσει να νοιώσεις σαν ένα νεογέννητο αγγελούδι.
     
  11. smasher

    smasher Regular Member

    HAPPY NEW YEAR!

    Οι καλύτερες 2009 ευχές μου για μια ευτυχισμένη ερωτική και άκρως "μωρουδίστικη" χρονιά.

    Χρόνια πολλά σε όλους (ιδιαίτερα στα τρία τρομερά "μωράκια" της παρέας, την Δώρα, την Γεωργία και την Μιρέλλα).

     
     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Χρόνια σου πολλά γλυκέ μου