Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Χρόνια Πολλά. Σ' άλλον χαρίζανε έναν κουβά σκατά και τον κοίταγε. Αντί να πει ευχαριστώ, και εις άλλα με υγεία. 
     
  2. smasher

    smasher Regular Member

    Δεν ξέρω αν η Δώρα γυμνοκυλιέται κρατώντας τα μπιμπερό στο στόμα της. Άπ' ότι γνωρίζω, όλα τα μωρά το κάνουν αυτό. Όμως δεν έχω δει ποτέ ενήλικα να κάνει έτσι. Είναι η πρώτη φορά που αντικρύζω ένα μόλις 20 ετών κορίτσι να προβαίνει σε τέτοιες προκλητικές στάσεις....

    Το καταπληκτικό σ'αυτή την φωτογραφία είναι ότι η Charlotte μοιάζει πολύ με την Δώρα: ξανθά μακρυά μαλλιά με γαλάζιες και ροζ κορδέλες.....

    Μωρέ, αυτό το κακομαθημένο κοριτσάκι θα βρέξει στο τέλος την πάνα του και μετά η Λόλα θα αρχίσει να του βάζει τις φωνές και θα του ρίξει κάνα δυό σκαμπίλια στο πισινό του για να μάθει να μην κατουριέται επάνω του!

    Ίσως το καυτό ξανθό μωράκι από τη Θεσσαλονίκη μας δώσει μιαν εξήγηση μόλις κοιτάξει με προσοχή την παρακάτω φωτό.

     
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2009
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

     

    εχω χασει επισοδια. τη Δωρα μπορω να την φανταστω με πανα. τη Georgia μπορω επισης. Τη Μιρελλα να δω με πανα να βαραει χαστουκια κι ας πεθανω. Οι αποριες που εχω ειναι λιγες. Κατ αρχας σε διαβαζω να μιλας για καποια κοριτσια με τα ονοματα τους, σαν να τις νοιωθεις φιλες σου απο μια τεραστια παρεα κοριτσιων που συμπτωματικα τους αρεσουν να κανουν τις μπέμπες σε δωματια με κουκλακια , ζωγραφιες στους τοιχους, κλπ κλπ. εμενα γιατι μου φαινεται οτι αυτες οι κοπελιες απλα πληρωθηκαν απο καποια εταιρια για να βγουν τις συγκεκριμενες φωτογραφιες και δεν εχουν καμια σχεση με το συγκεκριμενο φετιχ; Σιγουρα το εχεις ψαξει πολυ περισσοτερο απο μενα , αλλα αυτη ειναι η εντυπωση που μου δημιουργηθηκε. Αν και διαφωνω με το τοσο πολυ ψαξιμο σε ενα φετιχ γιατι στο τελος η δεν θα σου φτανει αυτο που θα ανακαλυπτεις, ή θα χασει τη μαγεία του. Μιλαω για την ερευνα στις πανες. Σαν να μιλαμε δηλαδη για μοντελα αυτοκινητων. Χρονολογιες, τυποι, λαστιχακια στην μεση, γαλαζιες λωριδες... Ενω το πιο βασικο πιστευω ειναι το να αισθανθει η κοπελα σαν μπεμπα. Δεν ξερω αν μια μαμα γνωριζει τοσα για μια πανα. Η μπεμπα σιγουρα δεν γνωριζει παντως. Να μη σου πω οτι κι ο Κυριος Μπεϊμπιλινόπουλος δεν γνωριζει. Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα βεβαια. Αλλα να... κι εγω εχω ενα κολλημα με τη χρυση βροχη. Αν αρχισω ομως να το βλεπω απο την πλευρα του ουρολογου κι οχι του ουρολαγνου μαλλον θα το χασω το μπαλακι. Δεν θα μπορουσε να με φτιαξει η πανα σεξουαλικα γιατι μου χαλαει το σχημα του κωλου το οποιο λατρευω. Η αλλη απορια αν η Δωρα και η Γεωργια και η Μιρελλα τελικα ειναι οπαδοι του συγκεκριμενου φετιχ. Γιατι αναφερεις αυτες συγκεκριμενα;;;; Μαλλον πρεπει να διαβασω λιγο ξανα τα posts.

    YΓ: Η Δωρα εχω την εντυπωση οτι εχει πιο μεγαλα βυζια απο αυτο το ξενερωτο στη φωτογραφια.

    και δεν βρισκω και τις γαλαζιες κορδελες. μονο τις ροζ. και δεν εχει μακρυα μαλλια. αυτα!
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2009
  4. smasher

    smasher Regular Member

    Μπορεί να έχεις δίκιο. Η Charlotte μοιάζει περισσότερο με την Γεωργία, ενώ η Δώρα έχει περισσότερες ομοιότητες με την Candy. Με την μόνη διαφορά ότι η Candy είναι περισσότερο στρουμπουλή.

    Μιας και μίλησες για την Μιρέλλα, αυτή κάνει το ίδιο με την Γεωργία και την Δώρα (όταν δεν παίζει τον ρόλο της αφέντρας). Η Monique της μοιάζει αρκετά.

    CANDY vs ΔΩΡΑ

     

     

     

     

     

    CHARLOTTE vs ΓΕΩΡΓΙΑ

     

    MONIQUE vs ΜΙΡΕΛΛΑ

     

     

     

     




    Μήπως βλέπει κανείς κάποιες ομοιότητες των δικών μας μωρών με αυτά τα τρία καυτά πιπίνια;

    Τα σχόλια δικά σας.
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Εγώ δεν έχω καμία-μα καμία- σχέση με αυτή την Charlotte.


    (πλάκα έκανα βρε για τα ξανθά μαλλιά!!)
     
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    μου λες οτι η Μιρελλα τις ελευθερες της ωρες φοραει πανες και κανει την σκλαβα; και παλι επιμενω οτι αυτες που βαζεις στις φωτογραφιες μου κανουν για επαγγελματικη φωτογραφηση σε στουντιο.

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    αυτη εδω φαινεται αληθινη πχ. αν και ειναι ψιλοψευτρούλα. τελος παντων. αλλα αυτες οι charlotte και oi marlotte με νευριαζουν. και μου τη δινει που τις ξερεις ολες με τα ονοματα τους. και δεν συγκρινονται με τις δικες μας. ουτε με τη Δωρα ουτε τη Γεωργια ουτε τη Μιρελλα. Ενα παραδειγμα. Αν εκλεινες την charlotte με τη Γεωργια σε ενα δωματιο , σε πεντε λεπτα θα ηταν στο δρομο με τις πανες τις βρεγμενες τρεχοντας πανικοβλητη, και η Γεωργια απο πισω θα γελουσε σατανικα. Αν εκλεινες την Δωρα με την Candy θα εβγαινε σε δυο λεπτα τρεχοντας με τον ιδιο τροπο και το φουσκωτηρι θα εξειχε σαν ουρά λαστιχενια μεσα απο την πανα της, και απο πισω η Δωρα θα της ελεγε "στασου Καντυ Καντυ. Μυγδαλα. Φουσκωτηρια. Ελα να παιξουμε. Ελα να δουμε στα ποσα χτυπηματα με το μαστηγιο του Indiana Jones η πανα σου θα γινει κομματακια. Η Monique θα εβγαινε σε λιγα δευτερολεπτα με την πανα στο κεφαλι και η Μιρελλα θα της εβαζε απλα μια τρικλοποδια. Λυπαμαι αν σου το χαλαω αλλα καπως ετσι εχουν τα πραγματα.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πράγματι. Μοιάζω αρκετά με την Candy, όχι στο πρόσωπο όμως. Μπορείς να βρεις μία με παρόμοιο πρόσωπο; Κι ας μην φοράει πάνες.

    (Εμένα μου αρέσουν οι πάνες πάντως, αλλά ακόμη δεν βρήκα κάποιο βίτσιο που να μην μου αρέσει, οπότε αυτό δεν λέει και πολλά).
     
  8. smasher

    smasher Regular Member

    Ha! Ha! Ha! Προς Θεού! μην τρελαθούμε κιόλας! Όχι, όχι, αυτές οι τρεις κοπελίτσες είναι Αμερικάνες και δουλεύουν ως μοντέλα σ'ένα συνδρομητικό site που ακούει στο όνομα Adult Baby Source (ή πιο απλά ABS - καμία σχέση με το γνωστό σύστημα ασφαλείας των αυτοκινήτων!).

    Μίλησε κανείς για Indiana Jones;

    Μην μου πείτε ότι η παρτενέρ του Harrison Ford και σύζυγος του Steven Spielberg Kate Capshaw φοράει και αυτή πάνες!

     

    Αυτά και να μην ξανακούσω την παραμικρή κουβέντα για το wrestling γιατί θα βάλω τις φωνές. Αυτό το άθλημα δεν μου αρέσει καθόλου. Είναι βιαίο και μπορεί να προκαλέσει σοβαρούς τραυματισμούς!

    Άκους εκεί, να βλέπεις έξι μωρά να επιδίδονται σε πολεμικές τέχνες μεταξύ τους.... Μη χειρότερα!
     
  9. smasher

    smasher Regular Member


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Λυπάμαι αλλά δεν βλέπω καμία ομοιότητα.
     
    Last edited: 10 Ιανουαρίου 2009
  11. smasher

    smasher Regular Member

    Δυστυχώς, είναι οι μόνες φωτογραφίες που βρήκα στο Internet.

    Θα μπορούσες να ανεβάσεις μια δική σου άκρως μωρουδίστικη (naked masturbating hot blonde baby girl wearing plastic disposables) προσωπική φωτογραφία; Ίσως έτσι θα μπορούσες να με διευκολύνεις περισσότερο στις αναζητήσεις μου στον παγκόσμιο ιστό για ένα καυτό μωρό που να σου μοιάζει αρκετά (για το πρόσωπο μιλάω ασφαλώς.)
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν έχω καμία τέτοια φωτογραφία. Και δεν προβλέπεται να βγάλω πριν τα 60 μου.