Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. smasher

    smasher Regular Member

    Δεν πειράζει, Δωρούλα μου.

    Εξάλλου, τέτοια "μωρά" σαν εσένα υπάρχουν άφθονα στο Internet. Η Candy και η Daisy είναι και οι δυό τους το ίδιο στρουμπουλές όπως εσύ, κι ας μην έχουν το ίδιο πρόσωπο με το δικό σου.

    Η Daisy είναι περισσότερο λάτρης των εσωρούχων pull-up pants (πάνα-βρακάκι) ενώ της Candy της αρέσουν πολύ οι πάνες Attends και Depend.

    Δεν ξέρω εάν έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ pull-up pants στο παρελθόν.
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    αφου ειπες οτι ειναι απλο μοντέλα, πως ειμαστε σιγουροι οτι λάτρης των εσωρούχων pull-up pants; Και δεν ειναι στρουμπουλη η Δωρα. Ειναι οτι πρεπει. Απλα δεν ειναι μισοκωλάκι.
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Ρε συ smasher, χωρίς πλάκα τώρα: παίρνεις ποσοστά από εκείνο το site;
     
  4. smasher

    smasher Regular Member

    Δεν εννοούσα αυτό, my dear extreme32. Η Δώρα είναι λιγάκι εύσωμη, τίποτα περισσότερο. Άλλο να είσαι τελείως στρουμπουλή και άλλο να είσαι λίγο εύσωμη και να διαθέτεις πλούσιο μπούστο όπως η Ράνια Θρασκιά.

     

    Λυπάμαι που στο λέω, Εμμανουέλλα μου, αλλά δεν παίρνω κανένα ποσοστό από καμία ιστοσελίδα που φιλοξενεί ερωτικό περιεχόμενο.

    Το ονομά σου μου θυμίζει το ομώνυμο ερωτικό sequel του Extra 3 με τις Sylvia Krystel, Brandy Miller και Holly Sampson. Μόνο που δεν υπάρχει καμία σκηνή της ταινίας στην οποία τα τρία καυτά babes φοράνε πάνα.

    Το οργασμικό κολλιέ με την φανταχτερή καρδούλα στο κέντρο μου θυμίζει το λογότυπο των Pampers της P&G.

     

     
     
  5. vanessa_di_vine

    vanessa_di_vine New Member

    Και το ίδιο σκέφτηκα διαβάζωντας το πρώτο ποστ.
     
  6. smasher

    smasher Regular Member

    Συμφωνώ απολύτως μαζί σου, Vanessa.

    Εγώ νόμιζα ότι οι πάνες είναι μόνο για την ακράτεια ούρων και για τα μωρά.

    Όμως δεν μπορούσα ποτέ να φανταστώ ότι θα χρησίμευαν και για άλλους σκοπούς (συμπεριλαμβανομένου και του σεξ).

    Ακούγεται κάπως τρελλό, αλλά είναι δυστυχώς η πικρή αλήθεια. Πράγματι, υπάρχει αρκετός κόσμος που χρησιμοποιεί τις πάνες για ερωτικές περιπτύξεις.

    Ο παιδισμός έχει ταυτιστεί πολλές φορές με την πορνεία και την παιδεραστεία, γεγονός που όχι μόνο προκαλεί πονοκέφαλο στις διωκτικές αρχές, αλλά έχει διχάσει μια μεγάλη μερίδα της κοινωνίας, που στη συντριπτική πλειοψηφία της είναι συντηρητική και θρησκόληπτη.

    Πολλοί παιδιστές μάλιστα υποστηρίζουν ότι οι πάνες, οι πιπίλες, τα μπιμπερό, οι κούκλες, οι κουλούρες και τα μπρατσάκια θαλάσσης έχουν αφροδισιακές ιδιότητες επειδή είτε είναι φτιαγμένα από πλαστικό, είτε έχουν ένα πλαστικό κάλυμμα στο εξωτερικό τους. Πιστεύουν επίσης ότι το πλαστικό είναι από την φύση του μια αισθησιακή ύλη ικανή να προκαλέσει οργασμό και στύση όταν έρχεται σε επαφή με τον γυναικείο κόλπο ή το ανδρικό πέος.

    Αξίζει να σημειωθεί επίσης ότι τα σφυρίγματα κατά την διάρκεια του ερωτικού παιχνιδιού παίζουν κι αυτά έναν σημαντικό ρόλο. Δεν πρέπει να σας φανεί παράξενο εάν κάποιο άτομο αρχίσει να σφυρίζει δυνατά μπροστά στην γυμνή εκτυφλωτική θέα μιας σαγηνευτικής ξανθιάς που φοράει πάνες κάνοντας "παιχνίδι" με τον ίδιο της τον εαυτό.
     
    Last edited: 11 Ιανουαρίου 2009
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ποτέ κανένας δεν μου είπε κάτι τόσο πρόστυχο, όσο εσύ. Τα συγχαρητήριά μου.
     
  8. smasher

    smasher Regular Member

    Αφού είσαι ξανθιά, λογικό είναι σαν σε αποκαλούν όλοι "μωρό"!

    Άλλωστε εσύ, όπως όλες οι ξανθιές, λατρεύεις ό'τι είναι λευκό και πλαστικό!

    Φυσικά εννοείται ότι εκτός από το λευκό, έχεις ιδιαίτερη προτίμηση και σε άλλα άκρως "κοριτσίστικα" χρώματα (girlie colours), όπως το ροζ, το κίτρινο, τις απαλές αποχρώσεις του μπλε (baby blue) και το πορτοκαλί.
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    κατεχεις παντως την τεχνη να γενικευεις με μια απιστευτη σιγουρια που κανει τον αλλον να συμφωνησει χωρις δευτερη σκεψη.  
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    θα έλεγα ότι έχει να κάνει κυρίως με καταστάσεις εξευτελισμού ...

    έτσι το αντελήφθειν προσωπικά ..
     
  11. zeugos

    zeugos New Member

    Παρακολουθώ τη συζήτηση των 7 σελίδων και για μια ακόμη φορά διαπιστώνω πόσο ταμπού θεωρείται το συγκεκριμένο θέμα για τα Ελληνικά δεδομένα. Ενώ κανένας δεν έχει πρόβλημα, ακόμα και σε μια ελεύθερη συζήτηση, να πει πως δένει, δέρνει ή κάνει άλλα σαδομαζοχιστικά κόλπα με το σύντροφό του ή και πολλά άλλα το να πεί πως τη βρίσκει φορώντας πάνες για τον οποιοδήποτε λόγο είναι επτασφράγιστο μυστικό που πολλές φορές θέλει να κάνει και τον ίδιο του τον εαυτό να το ξεχάσει. Δε θα κρίνω αν είναι κάτι το τόσο εξευτελιστικό για τον ίδιο ή τον σύντροφό του αλλά σίγουρα έχω διαπιστώσει πως ακόμα και αν το θέλει κάποιος δεν πρόκειται ποτέ να το προτείνει. Επίσης έχω να πω για τα μέλη που συμμετέχουν στη συζήτηση (και ειδικά τον smasher) που έχει και τα περισσότερα posts πως απο επαγγελματικά sites έχει γεμίσει το net. Όλων των ειδών φυσικά και γι' αυτό δεν μπορεί κανένας να κρίνει αν αυτά που παρουσιάζονται είναι απο άτομα που το νιώθουν ή όχι. Εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι όταν βρίσκεις τον ανθρωπό σου μοιράζεσαι τα πάντα ακόμα και τις πιο τρελλές φαντασιώσεις σου σε σημείο που δε θίγουν τα θέλω του άλλου και σ' αυτο είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.
     
  12. smasher

    smasher Regular Member

    Το παράδοξο σ'όλη την ιστορία είναι ότι μετά το ερωτικό παιχνίδι σου έρχεται αμέσως η επιθυμία να κατουρήσεις. Από την πρώτη ημέρα που ξαναφόρεσα πάνα δεν χρειάστηκε καν να πάω στην τουαλέτα για να ουρήσω μετά την συνουσία. Κάνεις σεξ και ύστερα από ένα τέταρτο βρέχεις την πάνα σου. Άπλά πράγματα. Μετά αφαιρείς την βρεγμένη πάνα, την βάζεις σε μια πλαστική σακουλίτσα και την πηγαίνεις κατευθείαν στον κάδο απορριμμάτων χωρίς δεύτερη σκέψη. Δεν είναι σωστό να αφήνουμε σκόρπιες τις σακούλες με κατουρημένες πάνες μέσα στο σπίτι.

    Εννοείται ότι πρέπει να είσαι ολόγυμνος/η όταν φοράς πάνα κατά την διάρκεια του ερωτικού παιχνιδιού. Θαρρώ πως αυτό το σχόλιο ίσως βρει σύμφωνες την Δώρα και την Γεωργία.

    Αυτά παθαίνει όποιος είναι σεξουαλικά δραστήριος. Ίσως το καλοκαίρι αγοράσω και ένα ζευγάρι μπρατσάκια και μια τρόμπα για να κάνω το ερωτικό παιχνίδι ακόμα πιο ελκυστικό.

    Δεν ξέρω αν η Δώρα φοράει και αυτή μπρατσάκια όταν πηγαίνει στην παραλία, αλλά για την Γεωργούλα είμαι βέβαιος κατά 75 % ότι είναι όντως ένα εξαιρετικά καυτό water babe όπως η Sarah, η Danni και η Christy (κι ας ξέρουν και οι δυό τους καλό κολύμπι!).
     
    Last edited: 13 Ιανουαρίου 2009