Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dildoes και άλλα συναφή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 13 Απριλίου 2006.

  1. maiden

    maiden New Member

    Προσωπικά, βρίσκω τα strapons τα πιό ενδιαφέροντα διότι σε φέρνουν σε επαφή και με άλλους.
     
  2. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Βεβαίως! Είναι κοινωνικότατα !
     
  3. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Dildoes και άλλα συναφή

    Εχω από την μια την νυμφομανή sub, μέσω Internet παραγγέλει έναν πλαστικό 24ποντο

    Από την άλλη έχω μια θεόγκαβη 65αρα πρεσβύωπα που μου καθαρίζει το σπίτι κάθε 10ημερο και με είχε γκαστρώσει να πάρω μια καινούρια σειρά τηγάνια (για να μου κάνει πότε πότε και κανα φαι) που ταχε πάρει και η κόρη της.

    Ερχετε η πρώτη παραγγελία μέσω courier ένα πρωί, ανοίγει την πόρτα η θεόγκαβη, υπογράφει, παίρνει το κουτί, το ανοιγεί, εγώ στο μπάνο ξυριζόμουνα, έρχετε στην πόρτα κρατώντας το 24ποντο στο χέρι και ενώ την κοιτώ σαν Χάνος μου λέει :

    Το τηγάνι μάλλον σε 2 δόσεις θα το στείλουν, πρώτα έστειλαν το χερούλι.
     
  4. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Re: Απάντηση: Dildoes και άλλα συναφή

    Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! Έγραψες!!!!!!!! You win the Internet!!!!!!!!!!
     
  5. subfantasies

    subfantasies New Member

    Re: Απάντηση: Dildoes και άλλα συναφή

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! εντάξει πεθάναμε με αυτό! ότι καλύτερο έχω διαβάσει εδώ και χρόνια

     
  6. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Re: Απάντηση: Dildoes και άλλα συναφή

    Εξαιρετικός ο Αρκάς.
     
  7. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Dildoes και άλλα συναφή

      Μερικές φορές ταιριάζει απίστευτα εδώ μέσα, δεν νομίζεις?
     
  8. DutchessV

    DutchessV Regular Member

    Απάντηση: Re: Dildoes και άλλα συναφή

    πες τα lola, δεν ειναι θεμα αγαλιας, ειναι θεμα ανεσης, προσβασιμοτητας,λειτουργικοτητας και αντοχης.
     
  9. DutchessV

    DutchessV Regular Member

    Απάντηση: Re: Dildoes και άλλα συναφή

    αγαμιας* ηθελα να γραψω προφανως...
     
  10. Τ-SUB

    Τ-SUB New Member

    Απάντηση: Dildoes και άλλα συναφή

    χαχαχαχαχ!!! πεθαινω!!!! συμβαινουν!!

    Ανεξαιρετως ευχαριστησης ή οχι, το στραπον ειναι το πιο σεξυ αντικειμενο που εχει εφευρεθει!
    Σε κανει καπως ετσι... 
     
  11. Απάντηση: Dildoes και άλλα συναφή

    Δε βρίσκω καμία ευχαρίστηση με ψεύτικα παιχνιδάκια χρόνια τώρα. Δεν ξέρω γιατί. Δε μου λένε κάτι. Ακόμη και η μαλακία που λένε ούτε αυτή μου δίνει ευχαριστηση.
    Παίρνουν άλλο νόημα βεβαίως όλα αυτά όταν γίνονται κατόπιν εντολής Του αφού φροντίζει να κρατάει υγρό κυρίως το μυαλό μου..
    Παρόλα αυτά τίποτα δεν συγκρίνεται με το ζωντανό.. και αυτό είναι αναντικατάστατο, πάντα κατά την προσωπική μου αποψη.
    Σε τίποτα δεν μπορούν να ανταγωνιστούν τα ψεύτικα με δυο γυμνά κορμία που βιώνουν αυτό που έχουν ανάγκη δίνοντας και ψυχή και καρδιά.
    Εγώ τουλάχιστον έχω ανάγκη από το αληθινό..και μέσα απο αυτό τα παιχνιδάκια δίνουν απλά λίγο χρώμα, λίγη διάθεση..

    Κατόπιν αδειας Του Κυρίου μου..
     
  12. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Dildoes και άλλα συναφή

    Μπορεί να χύσει κάποιος με αυτό χωρίς να ακουμπήσει καθόλου το πέος του και χωρίς να τριφτεί ; και αν ναι, χρειάζεται ώρες για να συμβεί κάτι τέτοιο ; Έχει εμπειρία κανείς από κανονική εκσπερμάτιση με αυτόν τον τρόπο ;