Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

doggy training κανείς?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 17 Ιουνίου 2005.

  1. Afenths

    Afenths New Member

    Κι εγώ λατρεύω το doggy training κι επίσης προτιμώ τα pet shops.
    Με ερεθίζει η εικόνα της σκλάβας δεμένη απ το λουρί της σε μια γωνιά να με περιμένει, να την τραβάω και να με ακολουθει στα τέσσερα ή να κάθεται σαν υπάκουη σκυλίτσα στα πόδια μου!
     
  2. strapon13

    strapon13 Guest

    ΤΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΕΧΝΙΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΑΡΚΗ ΝΑ ΜΙΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ
    ΚΑΙ ΚΣΕΡΕΙΣ ΨΑΧΝΕΙΣ.
    ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ TRAINING ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΙ
    ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ . ΚΑΙ ΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΠΙΟΝ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ΧΟΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΙΜΟ
    ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΘΕΙ ΑΥΤΟ.


     
  3. sinner

    sinner New Member

    RE: RE: doggy training κανείς?

    Συμφωνώ απόλυτα.
    Δεν υπάρχει τίποτα πιο απολαυστικό νομίζω από τη χρήση σε κάθε aspect BDSM καθημερινών αντικειμένων που μετατρέπονται σε εργαλεία στο χέρια του/της Dom/me
    Πάντα με ασφαλή τρόπο φυσικά μια και όντως το πλεονέκτημα των'ειδικών' εξαρτημάτων είναι η υγιεινή και η ασφάλεια
    Στα pet things παντως δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα
     
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Όλα καλά, συμφωνήσαμε πως μας αρέσει 

    Με ποιούς συγκεκριμένους τρόπους και με τη χρήση ποιών μεθόδων γίνεται το dog training?
     
  5. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Μπράβο βρε sis, και έλεγα πως κάτι λείπει από το thread! lol
     
  6. wanatol67

    wanatol67 New Member

    To dog training είναι σίγουρα μία από τις βασικές μεθόδους επιβολής σε sub, είτε είναι άνδρας είτε γυναίκα. Από τη στιγμή που ο/η sub θα γονατίσει, το πέρασμα του κολλάρου είναι το επόμενο λογικό βήμα. Γιά τους subs που λατρεύουν τα πόδια της Mistress τους και θέλουν να εκδηλώσουν την λατρία τους αυτή, το κολλάρο είναι απαραίτητο, ούτως ώστε η Μistress να τους οδηγήσει μέσα στον χώρο της. Γιά να είμαι πιό συγκεκριμένος θα αναφέρω τρία σενάρια, όπως τα έχω ζήσει και θα ήθελα τα σχόλια των μέλών.

    1ο. Η Mistress φορά ένα κοντό μάυρο φόρεμα ή κάποιο see-through, μαύρες κάλτσες και γοβές ή ψηλοτάκουνα πέδιλα. Ο sub είναι γυμνός, γονατιστός και περιμένει. Η Μ. του φορά το κολλάρο, αλυσίδες στα χέρια και πόδια, φιμωτρο και butt plug. Κατ'αυτόν τον τρόπο ο sub είναι υπό απόλυτο έλεγχο. Αφού τον οδηγεί γιά μία "βολτίτσα", κατά την οποία τον μαστιγώνει, του χαϊδεύει τα γενν. όργανα με το μαστίγιό της κ.λπ. τον οδηγεί μπροστά σε μία πολυθρόνα. Εκεί κάθεται, του αφαιρεί το φίμωτρο, του δένει τα χέρια πίσω από την πλάτη και τον διατάζει να λατρέψει τα πόδια της. Λίγο μετά του ζητά με το στόμα να της βγάλει τις κάλτσες και να συνεχίσει. Εκείνη την ώρα η Μ. μπορεί να κανει κάτι άλλο, όπως π.χ. να τηλεφωνήσει σε μία φίλη της. Σταδιακά του ανεβάζει το κεφάλι προς τα επάνω γιά oral pleasure και ταυτοχρόνως του χαϊδεύει τα γενν. όργανα με τα γυμνά της πόδια. Τέλος η Μ οφείλει να αναταμείψει τον sub που ήταν τόσο καλός.

    2ο. Η Μ. προετοιμάζει τον sub όπως ανωτέρω, αλλά εξ αρχής του δένει τα χέρια πίσω από την πλάτη. Τον οδηγεί κάτω από το γραφείο της και του ζητά να λατρέψει τα πόδια της την ώρα που η ίδια δουλεύει στον υπολογιστή της ή είναι στην ιστοσελίδα της Greek BDSM community ή στην ιστοσελίδα ενός sex-shop και περιγράφει στον sub της τι "παιχνίδια" θα του αγοράσει. Η συνέχεια αφήνεται στην φαντασία και στην φύση.

    3o. Τα ανωτέρω κάνει και ο Master στην sub του, μόνο που αντί γιά footworship διατάζει την sub του να του κάνει πεολειχία, που σίγουρα θα είναι το καλλίτερο δώρο προς μία καλή σκυλίτσα.
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Νομίζω αγαπητέ wanatol67 το πρώτο είναι το πιο καλό, για το δεύτερο έχω κάποιες αλλαγές να προτείνω.

    Στο πρώτο αφού βγάλει, όπως πολύ σωστά είπες, το καλσόν και τι μπότες, είναι υποχρεωμένος να βγάλει και το δερμάτινο μίνι που σφίγγει στους γλουτούς Της. Αν δεν τα καταφέρει γρήγορα τιμωρείτια. Δουλεύει μόνο με το στόμα του. Δεν έχει το δικαίωμα να δει την Κυρία, άρα και την ικανοποίησή Της. Αυτή την εισπράτει στο τέλος. Που και που τον μαστιγώνει με μαστίγιο ιππασίας, κατά προτίμηση. Δουλεύει κατόπιν με τη γλώσσα του όπου τον διατάξει και αναμένει εντολές για να προχωρήσει. Αν κάνει του κεφαλιού του σε αυτό το σημείο, τότε τον σέρνει στη γωνία και τον τιμωρεί με το πιο δυνατό μαστίγιο και με δύναμη, τόσο όσο θα αρχίσει να κλαίει.

    Στο δεύτερο, αν το γραφείο είναι καλυμμένο μπροστά μέχρι κάτω εντελώς, βρίσκεται εκεί, δεν πρέπει να κάνει καθόλου θόρυβο, "δουλεύει" στα πόδια Της συνέχεια, ενώ Αυτή δέχεται επισκέψεις για ένα επαγγελματικό ραντεβού. Κρατέι τόσο όσο και το ραντεβού και προσπαθεί να μην εκθέσει την Κυρία του. Αν την εκθέσει η τιμωρία είναι πάρα πολύ σκληρή και έρχεται η απόρριψη.

    Για το τρίτο δεν έχω άποψη.
     
  8. ipakouos

    ipakouos Regular Member

    RE: RE: doggy training κανείς?

    Θα ηθελα να επισημανω πως μεχρι στιγμης δεν εχω διαβασει καποιο σημειο που να αφορα στο training με την μεθοδο αυτη. Νοιωθω πως οτι εχω διαβασει μεχρι τωρα ειναι φαντασιωσεις που αλλος λιγο και αλλος πολυ, ετσι θα ηθελαν να ειναι μια σκηνη. Νομιζω πως οσο αφορα στις μεθοδους αλλα και στο τι Θελουν να Πετυχουν, καλο θα ηταν να ακουσουμε τις αποψεις Των Κυριαρχων

    Διαλεξα να απαντησω σε αυτο επειδη περιεχει μια ολοκληρωμενη εικονα μιας φαντασιωσης και που νομιζω πως ειναι ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα του ποσο μπορει ευκολα να ξεφυγουμε σαν σκλαβοι και να εχουμε στο μυαλο μας τις δικες μας εικονες μονο.

    Δεν νομιζω πως Η Mistress οφειλει να ανταμειψει. Οτι κανει ενας σκλαβος δεν το κανει για να εισπραξει ανταμοιβη. Αν ερθει, θα πρεπει να νοιιωθει ευγνωμων αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι απαιτηταιο
    Νομιζω πως εδω φαινεται ενα ιχνος απο ενα πιθανο επιθυμητο αποτελεσμα του dog training. Επειδη οπως διαπιστωσαμε αυτες οι σκηνες ειναι ακρως ερεθιστικες για εναν υποτακτικο, ειναι ταυτοχρονα και ενας πολυ καλος τροπος να μαθει πως ενω εκεινη την στιγμη που γινεται κατι που του αρεσει πολυ, θα πρεπει να εκτελει με βαση αυτα που του λεει να κανει Η Mistress και να ειναι παντα συγκεντρωμενος στις δικες Της εντολες χωρις να επηρεαζεται απο τα δικα του 'θελω'
     
  9. wildslave

    wildslave Regular Member

    Το training ειναι παρομοιο με αυτο που εφαρμοζεται και στα συμπαθητικα τετραποδα. Περα απο την εφαρμογη κολαρου, το δεσιμο σε σταθερα σημεια (πχ καλοριφερ) και το φαγητο μεσα σε μπωλ σκυλου (πραγματα που ειχαν συζητηθει εκ των προτερων με την Αφεντρα μου, η υπολοιπη εκπαιδευση περιλαμβανει διαφορα ηχητικα παραγγελματα με τα οποια ο σκλαβος καταλαβαινει τι ζητα η Αφεντρα του καθε φορα (σφυριγμα σημαινει να Της παω τις γοβες Της κοκ). Η διαδικασια εκτέλεσης εντολων ειναι απλη στην εκμαθηση της.
     
  10. pistols

    pistols Regular Member

    Ειμαι καινουριος στην παρεα και πιστευω οτι το doggy training ειναι απο τα πιο σεξυ κομματια των αυταρχικων παιχνιδιων. Το κακο ειναι οτι δεν βρισκεις ευκολα εκπαιδευτρια και δεν αναφερομαι μονο για doggy training αλλα γενικα.


     
  11. Master_Nick32

    Master_Nick32 New Member

    Κι εγω πιστευω οτι ειναι απο τα πιο ωραια και ευκολα εφαρμοσιμο μεσα σε σπιτι
    πολυ θα ηθελα να γυρναω απο την δουλεια και να με περιμενει στα 4 να την λυσω η σκυλιτσα μου και να μου κανει χαρες
     
  12. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

      ειπατε για τεχνικές ? πως γινεται κλπ..? αχ να δειτε καπου διάβαζα!!! lol

    Ας μας πει κάποιος που έχει προσωπική εμπειρία βρε παιδί μου!! Ευχαριστουμε για το ποστ βέβαια τον wildslave μα και η αποψη ενός trainner/ Master θα ήταν ακόμη πιο χρήσιμη.

    Μήπως παραληλλα να λεγαμε και για το pony use , pony ridding...?


    λεω εγω ιδέες... search machine... www.ψάχνουμε.com