Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

domination απο ομοφυλοφιλη στο αντιθετο φυλο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iam, στις 4 Αυγούστου 2005.

  1. Hippolytos

    Hippolytos New Member

    Μια από τις μεγαλύτερες φαντασιώσεις μου.
    Υποταγή και εξευτελισμός στο έπακρο, καθώς η ομοφυλόφιλη γυναίκα όχι μόνο δεν σε θεωρεί αρκετά άνδρα για επιβήτορα, αλλά σε θεωρεί... εξ ορισμού άχρηστο σαν άνδρα, εξ ορισμού ανίκανο να την ικανοποιήσεις ερωτικά, εξ ορισμού κατώτερο και χρήσιμο μόνο σαν υπηρέτρια. Δυο ομοφυλόφιλες θα το κάνουν μπροστά σου αδιαφορώντας τελείως για σένα, σαν δυο θεές που απολαμβάνουν τον έρωτά τους κι εσένα σε βλέπουν σαν μυρμήγκι. Μπορεί να σπάνε και πλάκα σπάζοντάς σου το ανδρικό εγώ. Ερεθίζομαι και το παίζω (όχι τώρα, γιατί μέχρι το Πάσχα έχω νηστεία) και που το σκέφτομαι.
     
  2. georgius

    georgius New Member

    Καλή φάση. 2 γυναίκες λεσβίες και γω να τις υπηρετώ. να κάθονται πάνω μου, να τις καθαρίζω τα εσώρουχα με τη γλώσσα μου και να με τιμωρούνε με strapon
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Πφφφ μωρέ Ιζνο δεν κρατήθηκα..

    Όχι,δεν είναι απαραίτητο η λεσβία να πηδήξει άντρα.. δεν αρέσκονται στο στραπ ον όλοι οι υποτακτικοί άνδρες.

    Αυτο το τελευταίο κάτι μου κάνει.. δηλαδή αν κάποιος υπο,επιθυμεί το στραπ ον και το δεχτεί,τότε μιλάμε για "μίσος,εκδίκηση και απαξίωση" και όχι για καύλα,τουλάχιστον;
     
  4. Jomaru

    Jomaru Guest

    κοιτα αν μιλαμε για την Madame Kirki στο Θησειο και την φιλη της εμενα δεν με χαλαει καθολου!
     
  5. georgius

    georgius New Member

    Ποια είναι η madame Kirki? Επαγγελματιας?
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: domination απο ομοφυλοφιλη στο αντιθετο φυλο

    Η Λίζα??? Είσαι τρελός...  
     
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Κάπου κάποια θέματα έχουν παρεξηγηθεί.

    Όπως και θα έλεγε η Lady in Black: οι λεσβίες δεν μισούν και απαξιούν τους άντρες. Απλά αρέσκονται ερωτικά προς το ίδιο φύλο. Εγώ -αν και είμαι στρέιτ- έχω φίλες, και καλές, που είναι ομοφυλόφιλες. Αυτά όμως που έχουν γραφτεί δείχνουν ότι έχει παρεξηγηθεί η συμπεριφορά της λεσβίας. Αν είναι συμφωνημένο να γίνει ο εξευτελισμός έτσι, δεν υπάρχει πρόβλημα, δεν είναι όμως de facto ότι θα γίνει από μια λεσβία έτσι, ότι θα της αρέσει μόνο αυτό. Μπορεί και να μην της αρέσει. Μπορεί να είναι μια "κανονική" Αφέντρα, αν είναι Αφέντρα, ή μια κανονική σκλάβα, αν είναι σκλάβα. Επειδή είναι λεσβία δεν είναι de facto της αντίληψης ότι όπου βούμε άντρα θα τον γαμίσουμε. Πάντως σαν φαντασίωση είναι ενδιαφέρουσα και καυλωτική.
     
  9. Jomaru

    Jomaru Guest

    Re: Απάντηση: Re: domination απο ομοφυλοφιλη στο αντιθετο φυλο

    η το κανεις? ή οχι! τωρα αν την λενε Λιζα θα μου θυμιζει την σκυλα μου την Λιζα που ειχα πιτσιρικας pas mal
     
  10. pancyber

    pancyber Regular Member

    Με κάλεσαν πριν 4 χρόνια περίπου 2 bi πιτσιρίκες να πάρω μάτι, αλλά εκεί που νόμιζα οτι θα την έβγαζα ξεκούραστα, όταν η θερμοκρασία ανέβηκε αρκετά, επιθύμισαν τις υπηρεσίες μου και με εξανάγκασαν σε ακατανόμαστες πράξεις... καλή φάση αλλά πολύ κούραση....
     
  11. pancyber

    pancyber Regular Member

    καλά είπαμε να σβήσετε τα off-topic αλλά όχι και τέτοιο πράμα... αυτό καταντάει λογοκρισία!
    Έλεος πια!
     
  12. Jomaru

    Jomaru Guest


    και λιγα λες