Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eικόνα ή φαντασίωση.....3

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος DiDi, στις 29 Ιανουαρίου 2009.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    Είμαι ντυμένη με το αγαπημένο μου κοντό φόρεμα στο χρώμα του κόκκινου κρασιού , με τις γόβες μου τις ασπροκόκκινες και το άρωμα μου… κάθομαι στον καναπέ και απολαμβάνω το κρασάκι μου και το τσιγάρο μου. Εσύ απέναντι…Κουστουμαρισμένος, φινετσάτος και πάντα με τα γυαλιά σου. Το κορμί σου να μου στέλνει απλόχερα τη μυρωδιά του που είναι εκπληκτική…

    Χαϊδεύω τα πόδια μου εν όσο τα έχω σταυροπόδι …και τα ανοίγω και συνεχίζω να τα χαϊδεύω… σου κάνω νεύμα με το δάχτυλό μου να έρθεις προς το μέρος μου. Και εσύ έρχεσαι προς το μέρος μου. ΟΧΙ έτσι!!! Και κλείνω τα πόδια μου. Στα τέσσερα. Κάνεις δυο βήματα πίσω και ξαναέρχεσαι προς το μέρος μου, με τη διαφορά ότι είσαι στα τέσσερα. Μπράβο.. και σου χαϊδεύω το κεφάλι σου. Πλησιάζεις τα πόδια μου και νιώθω της ανάσα σου βαριά και ζεστή. Ξέρω πόσο σου αρέσει να κάθεσαι εκεί… δε σε αφήνω να τα βάλεις στο στόμα σου. Θέλω πρώτα να πάρεις τη μυρωδιά που σου δίνουν οι δερμάτινες γόβες μου. Βάλτες στο στόμα σου σκύλα!!! Και εσύ εκεί σκυφτός γυαλίζεις τις γόβες μου και πιπώνεις τα τακούνια μου για πάρα πολύ ώρα. Είσαι καυλωμένος και αρχίζει και φαίνεται από το παντελόνι σου.. όσο το βλέπω υγραίνομαι.. Σου λέω να μου βγάλεις τη μία μου γόβα. Το κάνεις και παραμένεις με το κεφάλι προς το πάτωμα. Ακουμπάω το πόδι μου στην πλάτη σου και έπειτα το βάζω στο κεφάλι σου. Για κακή σου τύχη δεν νιώθεις το δέρμα του ποδιού μου γιατί σε χωρίζει από αυτό το καλσόν μου. Και εγώ ανεβοκατεβάζω το πόδι μου σε όλο σου το κορμί. Συνεχίζω να πίνω το ποτό μου. Βγάλε μου και την άλλη γόβα σκύλα. Το κάνεις!! Αφήνεις τα χέρια σου στο πάτωμα. Στα πατάω τα φιλάς. Τι κάνεις εκεί? Συγνώμη Θεά μου. Στα πατάω.

    Θες πολύ να τα γευτείς. Θες πολύ να σε βάλω να τα πιπώσεις σαν πουτανάρα. Αλλά το καλσόν δεν σε βοηθάει… Υπάρχει όμως… μου φιλάς τα πόδια και ανοίγεις το στόμα σου να τα γευτείς. Εάν θες να τα πιπώσεις σκύλα, βρες τον τρόπο!!! Καπνίζω. Με τα δόντια σου μου σκίζεις το καλσόν. Ένα ένα τα δάχτυλά μου κάνουν την παρουσία τους αισθητή. Τα θαυμάζεις, τα χαϊδεύεις. Τι τα κοιτάς??? Άνοιξε το στόμα σου τσουλάρα και μείνε έτσι. Εσύ παραμένεις με το στόμα ανοιχτό. Βγάλε τη γλώσσα σου σκύλα… το κάνεις. Εάν δεν δω να τρέχουν τα σάλια σου δεν θα τα νιώσεις στο στόμα σου. Τα σάλια αρχίζουν και τρέχουν και εσύ εκεί να περιμένεις. Μπράβο!!! Σου χώνω το πόδι μου στο στόμα. Άνοιξε τα τσιμπουκόχειλα σου κι άλλο. Τα ανοίγεις και το παίρνεις όλο. Σα πουτάνα. Πιο βαθειά σκύλα…

    Είσαι χαρούμενο? Δεν απαντάς….σε ξαναρωτώ.. Είσαι χαρούμενο? Μάλιστα Θεά.. Δεν μου το δείχνεις… τα καλά σκυλάκια όταν είναι χαρούμενα γαυγίζουν και κουνάνε όλο το πίσω μέρος τους μαζί με την ουρίτσα τους. Συμπληρώνω… γαυγίζεις και κουνάς τον κόλο σου και παράλληλα πιπώνεις το πόδι μου. Έτσι μπράβο και σου χαϊδεύω το κεφάλι…σε σκουντάω με το άλλο πόδι. Το Ξέχασες αυτό? Συγνώμη Θεά. Αρχίζεις να ασχολείσαι και με το άλλο πόδι. Και μου σκίζεις το καλσόν ώστε να μπορείς να λατρέψεις το πόδι μου. Θέλω πολύ να έχω και τα δύο μου πόδια στο στόμα σου, να στο ξεχειλώσω, να τρέχουν τα σάλια σου ποτάμι. Όσο μου σαλιώνεις τα πόδια τόσο πιο βαθειά τα βάζω. Να μην μπορείς να πάρεις ανάσα. Να ζεσταίνεσαι, να καυλώνεις, να ιδρώνεις, να δακρύζεις και εγώ να καυλώνω βλέποντας σε έτσι… να ζορίζεσαι αλλά να μην σταματάς…

    Κάτσε στα γόνατα σκύλα. Κάθεσαι. Γδύσου!!! Λύνεις τη γραβάτα σου. Μη τη βγάλεις. Βγάζεις το πουκάμισο, το παντελόνι και το εσώρουχο. Μένεις μόνο με τη γραβάτα. Πέσε στα 4. Σηκώνομαι πάνω. Το καλσόν το έχεις κάνει χάλια. Σε κάνω μια βόλτα στο δωμάτιο τραβώντας σε από τη γραβάτα σου και σε επαναφέρω στη θέση σου. Σηκώνω το ένα μου πόδι και το ακουμπάω στην πλάτη σου. Την πατάω απαλά. Ακουμπάω το πόδι μου στο μπράτσο του καναπέ. Βγάλε μου το καλσόν! Σηκώνεις τα χέρια σου. Όχι έτσι. Με το στόμα σου. Ξεκινάς και μου σκίζεις το καλσόν με μανία. Πόσο μου αρέσουν τα λυσσασμένα σκυλάκια. Το σκίζεις όλο. Μένω με το φόρεμα και τα εσώρουχα. Νομίζεις πως ήρθε η ώρα να γίνουν δικά σου.. όχι ακόμα. Σε τραβάω από τη γραβάτα και πάμε προς τα μέσα. Ξαπλώνω. Εσύ είσαι κάτω στο πάτωμα. Σε τραβάω προς το μέρος μου. Σε αφήνω να μου βγάλεις τα ρούχα και να λατρέψεις τα πόδια μου και όλο μου το σώμα Εκτός από το μουνί μου. Δεν στο δίνω τόσο εύκολα. Πρέπει να κοπιάσεις και να με παρακαλέσεις για αυτό. Ώστε να γευτείς έστω και μια σταγόνα από τα υγρά που βγάζει το κορμί μου. Λατρεύεις τα πόδια μου. Πότε το ένα πότε και τα δυο μαζί. Το πόδι μου μπαίνει όσο πιο βαθειά γίνεται στο στόμα σου και με το άλλο χαϊδεύω το καυλί σου που συνεχώς είναι σκληρό υγρό και έτοιμο…είναι απλά τέλειο. Στάζει συνεχώς. Σε βάζω να τον παίξεις και παράλληλα τα πόδια μου είναι στη μούρη σου. Η καύλα σου δεν έχει όρια …σε βλέπω να τον παίζεις και καυλώνω παράλληλα. Όσο καυλώνω τόσο χώνω το πόδι μου πιο βαθειά στο στόμα σου. Με μανία το πιπώνεις, τρέχουν τα σάλια σου. Πιο βαθειά!!! Θέλω τα δάχτυλά μου να φτάσουν στο λαρύγγι σου τσουλάρα. Χύνεις!!!

    Ακουμπάω με το πόδι μου τα χύσια σου και λερώνομαι. Καθάρισε το!!! ΚΑΛΑ!!! Το κάνεις. Σε τραβάω προς το μέρος μου. Μπράβο το σκυλάκι μου. Και σου δίνω ένα φιλί με δόντια. Και σε ξαπλώνω. Σου δένω τα χέρια. Και αρχίζω να σου φιλάω το κορμί και να στο δαγκώνω πότε απαλά και πότε πιο άγρια. Είσαι ανάσκελα. Παίζω με το καυλί σου και τα αρχίδια σου.. ανασαίνω τα γλύφω τα δαγκώνω απαλά…τα παρατάω…έρχομαι προς τα πάνω.

    Θέλω να γευτείς τη δική μου καύλα. Βγάζω το εσώρουχο μου… Σε δυσκολεύει το γεγονός ότι είσαι δεμένος και αυτό με κάνει να καυλώνω ακόμα περισσότερο. Στάζει ποτάμι… και σου χώνω τη μούρη μέσα μου με μια απότομη κίνηση. Φάτο!!!!!! Η μούρη σου έχει γίνει ένα με μένα και δεν μπορείς να πάρεις ανάσα από τη δική μου καύλα. Σου χώνω τη μούρη σου όσο πιο βαθειά μπορώ. Νιώθω την ανάσα σου και καυλώνω… θέλω να χώσεις τα δάχτυλα σου μέσα να νιώσεις τα υγρά μου και στα χέρια σου. Μία να γλύφεις τα δάχτυλά σου μία να χώνεσαι πιο μέσα. κουνιέμαι ξεχνώντας ότι είναι το πρόσωπό σου. Σε χύνω δεν σταματάς. Τότε είναι που τρίβομαι ακόμα περισσότερο στη μούρη σου. Σου τραβάω τα μαλλιά να μπεις και άλλο μέσα. Με πιάνει εμένα μανία. Και θέλω να σε καβαλήσω και να μπει το καυλί σου μέσα μου δεν το κάνω. Θέλω να είναι η μούρη σου συνεχώς μέσα μου. Αυτό σου αξίζει!!!!

    ....συνεχίζεται..
     
    Last edited: 29 Ιανουαρίου 2009
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    oO

    ερεθιστικό ,ειδικά ο τρόπος που αφηγήσε την ιστοριούλα σου...
     
  3. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Καλό. Είμαστε σε αναμονή της άγριας - ή όχι; - συνέχειας.
     
  4. καλο αλλα καποια στιγμη πρεπει να στ[...], δεν τραβαει αλλο αυτο το μαρτυριο ....
     
    Last edited by a moderator: 31 Ιανουαρίου 2009
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Γιατί θα πρέπει;;; Αυτή θα αποφασίσει πότε θα γίνει. Δεν χωρά εδώ το "πρέπει". Πολύ μουάρεσε η περιγραφή. Είχε ρυθμό και χρώμα. Απέδιδε με αισθησιασμό αυτό που μια Αφέντρα θέλει να κάνει στον σκλάβο Της. Και, κυρίως, πως αυτό έρχεται από μέσα Της, από τον ψυχικό Της κόσμο.
     
  6. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    ...όμορφη περιγραφή, γλαφυροτατη 
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Σου φτύνω τα μούτρα ….

    Και αφού το μουνί μου έχει μουλιάσει από τη γλώσσα σου και τα ασταμάτητα σάλια σου και τα υπέροχα χέρια σου και στάζω από τα υγρά της ηδονής μου, φεύγω από τα μούτρα σου και κάθομαι πάνω στο καυλί σου και σε κοιτάω… εσύ δεν με αγγίζεις… δεν στο επιτρέπω… αρχίζω να κουνιέμαι ακουμπάω το ένα μου πόδι στο κρεβάτι και το άλλο το χώνω στο στόμα σου. Πίπωσέ το σκύλα μου σου λέω και εσύ με μανία, αρχίζεις να πιπώνεις το θεϊκό μου πόδι… Πιο αργά πουτάνα… σου κόβω τη φόρα και καραγουστάρω… σου χώνω το πόδι μου όσο πιο βαθειά μπορώ.. Ξέρω ότι καυλώνεις έτσι…καυλώνεις παράλληλα με το μουνί μου που σου πηδάει στο καυλί σου που έχει γίνει πέτρα και το νιώθω πολύ βαθειά μέσα μου.. συνεχίζω να σου χώνω το πόδι μέχρι τα τσιμπουκόχειλά σου να ξεχειλώσουν.. πόσο με καυλώνει αυτή σου η εικόνα. Νιώθω τους σπασμούς που κάνει ο πούτσος σου… Δεν θα χύσεις μαλάκα…. Φρόντισε λοιπόν να μην τα πετάξεις από τώρα… το πόδι μου μπαίνει ακόμα πιο βαθειά, γουρλώνεις τα μάτια σου αλλά σε αγνοώ εντελώς και το βάζω πιο μέσα…. αναγουλιάζεις και κάνεις τους ήχους εκείνους τους γνωστούς, σου χαϊδεύω το κεφάλι. Ηρέμησε σκύλα μου δικό σου είναι… ανεβοκατεβαίνω στον πούτσο σου και ετοιμάζομαι να χύσω… φεύγω από πάνω σου και έρχομαι στα μούτρα σου… χώνω τη μάπα σου και το χέρι σου μέσα στο μουνί μου… και νιώθοντας τα δάχτυλά σου και τη γλώσσα σου σε χύνω στη μάπα. Πάρτα καριόλα....

    Σηκώνομαι πάνω και ετοιμάζομαι να σηκωθώ από το κρεβάτι σου κάνω νόημα με το χέρι να με ακολουθήσεις.. εσύ πιστό σκυλί έρχεσαι από πίσω μου.. παίρνω μία ζώνη και στην βάζω στο λαιμό σου και πάμε προς το σαλόνι, κάθομαι στον καναπέ και ανάβω ένα τσιγάρο.. εσύ στα 4 σαν υπάκουο σκυλί κάθεσαι δίπλα στα πόδια μου σε χαϊδεύω με τα πόδια σου και σου ζητώ να έρθεις μπροστά μου στέκεσαι εκεί.. Στήσου έτσι ώστε να βλέπω την κωλοτρυπίδα σου σκύλα… στήνεσαι… ακουμπάω στο κορμί σου το ποτό μου… αρχίζω να σου χαϊδεύω το κορμί. Σου λέω να είσαι φρόνιμος ώστε να μη λερώσεις τον τόπο…σου χαϊδεύω το κωλαράκι σιγά σιγά και εσύ κάνεις κινήσεις με το κορμί σου… Κούνα τον κώλο σου σκύλα.. Μπράβο!!! Βάζω το δάχτυλο μου σιγά σιγά μέσα στην κωλοτρυπίδα σου και το βγάζω γρήγορα… συνεχίζω μέχρι να νιώσω τα υγρά της καύλας σου… κάνουν την παρουσία τους αισθητή… και συνεχίζω με πιο γρήγορους ρυθμούς να βάζω το δάχτυλό μου μέσα σου… βάζω και άλλο ένα.. Πόσο μαρέσει που η τρυπούλα σου είναι τόσο μικρούλα και σφιχτή.. και συνεχίζει να στάζει από την καύλα και σηκώνομαι όρθια.. δεν με κοιτάς καν… σηκώνω το κεφάλι σου από το πηγούνι με το δάχτυλό μου…πουτανάρα… και σε φτύνω… πηγαίνω προς τα μέσα.. πας να έρθεις από πίσω μου και σε χαστουκίζω.. κάτσε εκεί σκύλα με το βλέμμα στραμμένο προς το πάτωμα..
    Ακούς τα βήματά μου να έρχονται προς το μέρος σου…

    Κάθομαι στον καναπέ και σου πειράζω πάλι την τρυπούλα σου που είναι κόκκινη κόκκινη από τα δάχτυλά μου. Νιώθεις τα δάχτυλα μου υγρά και παγωμένα… σου φτύνω την τρυπούλα σου ώστε να υγρανθεί και άλλο… βγάζω τα δάχτυλά μου και αισθάνεσαι κάτι άλλο…γύρω από την τρύπα σου… κουνιέσαι…κολοτρύβεσαι και σου ρίχνω δυο ξυλιές στο κωλομέρια.. ηρέμησε καριόλα μου… μην βιάζεσαι… σου δένω τα μάτια… παίζω με το ομοίωμα και το βάζω στο μουνί μου ώστε να πάρει το άρωμά του και τα υγρά; Του…Άνοιξε τα τσιμπουκόχειλά σου σκύλα μου… Μπράβο!!! Στο χώνω στο στόμα …. Πάρτο καλά στο στόμα σου σκύλα μου … ΟΧΙ έτσι…πόσο άχρηστος είσαι.. ούτε μια πίπα δεν ξέρεις να παίρνεις…. Και σε χαστουκίζω, στο βγάζω από το στόμα… Κοίτα με!!!! Το παίρνω μία στο στόμα μου μία στο μουνί μου.. βλέπεις πως γίνεται σκύλα μου? Μάλιστα θεά μου… και αφού παίζω για ώρα με το μουνί μου, το παίρνω και αρχίζω να πειράζω πάλι την κωλοτρυπίδα σου που είναι υγρή και έτοιμη…το βλέμμα σου κάτω. Σου βάζω το ένα μου πόδι στο στόμα… ξέρω πόσο το λαχταράς… ο πούτσος σου γίνεται σκληρός όπως μαρέσει να είναι…. Μου πιπώνεις το πόδι, τα σάλια σου τρέχουν σαν λυσσασμένου σκυλιού. Είσαι η λυσσασμένη σκύλα μου… συνεχίζεις να πιπώνεις το πόδι μου και χώνω στην κωλάρα σου σιγά σιγά το ομοίωμα αρχίζεις και κουνιέσαι σα σκύλα. Σαρέσει γαμιόλα μου? Μάλιστα Θεά μου. Τι σου αρέσει? Να μου γαμάς τον κώλο και το στόμα θεά μου. Βγάζω το ομοίωμα από τον κώλο σου το ίδιο κάνω και με το πόδι μου… δεν θέλω να χύσεις ακόμα… σηκώνομαι πάνω… και σε τραβάω προς το μέρος μου… σου δένω τα ματάκια…περιφερόμαστε στο χώρο και σε βάζω στην αρχική σου θέση.. σου κατεβάζω το κεφάλι προς τα κάτω. Στα πόδια μου!!! Και αρχίζεις να τα γλύφεις με μανία. Σου τραβάω τα μαλλιά… Πιο ήρεμα σκύλα μου..

    Πειράζω την τρύπα σου… δεν θέλω να είναι παραπονεμένη… και αυτή μου δείχνει τη χαρά της με τα υγρά της καύλας σου.. είναι πολλά και μαρέσει…
    Σε ανεβάζω προς τον καναπέ…. Τα χέρια σου ακουμπάνε την πλάτη του καναπέ. Ο κώλος σου είναι εκτεθειμένος στα χέρια μου… βάζω το ομοίωμα μέσα σου και κοιτάω το πώς ανταποκρίνεται στο κάλεσμά μου. Είσαι η δική μου πουτάνα. Η δική μου ξεκολιάρα… δένω στο κορμί μου ένα ψεύτικο καυλί.. Ξέρεις τι θα κάνω τώρα??? Όχι Θεά μου… Θα σε γαμάω αργά αργά γαμιόλα μου έτσι ώστε να μην μπορείς να χύσεις…μπαινοβγαίνω μέσα σου και καυλώνω, σε πιάνω από τα μαλλιά . Σου αρέσει πουτανάρα μου? Μάλιστα Θεά μου. Δείχτο μου σκύλα μου… τα υγρά σου έχουν γίνει ένα με μένα… καυλώνω που σε γαμάω.. καυλώνω που έχω τον έλεγχο του κορμιού σου…

    Το βγάζω από την κωλάρα σου… το πετάω από πάνω μου και το αφήνω στο πάτωμα… Ξάπλωσε κάτω. Σου λύνω τα μάτια… δίπλα σου είναι το ψεύτικο καυλί. Κοίτα με τι σε γάμησα σκύλα μου… δεν το κοιτάς. Σου σπρώχνω το κεφάλι προς το μέρος του. Κοίτα το σκύλα μου. Το κοιτάς. Μπράβο το καλό μου… στέκομαι από πάνω σου, είσαι κάτω από τα πόδια μου και το μουνί μου. Σου πατάω τα μούτρα με το πόδι μου… σου χαϊδεύω τη μάπα… τρίβω το πόδι μου στον πούτσο σου... όπως πάντα καυλωμένος…έτσι μαρέσεις…σου χώνω το πόδι στο στόμα.. Πίπωσε το καριόλα μου…και όσο το έχεις στο στόμα σου θέλω να τραβάς μαλακία για πάρτη του.. τον παίζεις…θέλω να χύσεις δυνατά ποδοπουτάνα μου…τα μάτια σου τα έχεις κλειστά…είσαι παραδομένος σε αυτό…πόσο μαρέσει η αφοσίωσή σου σε αυτά, πόσο μου αρέσει η αφοσίωσή σου σε μένα… Το πιπώνεις, τραβάς μαλακία στον πούτσο σου…παίζω με το μουνί μου…καυλώνω…καυλώνεις…είμαι έτοιμη να χύσω…είσαι έτοιμος να χύσεις…χύνω…χύνεις…έχεις ένα χαμόγελο ευτυχίας…. Σε κοιτώ πονηρά και χαμογελάω…αισθάνεσαι πάνω σου κάτι υγρό και ζεστό… δεν είναι μόνο τα χύσια σου…είναι η βροχή του μουνιού μου… σε κατουράω πουτανάρα…θέλω ότι υγρό έχει ο οργανισμός μου να το νιώσεις….σε φτύνω….και σου δίνω το χέρι μου ώστε να σηκωθείς…
     
  8. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    Το ότι κάποιος περιγράφει στα fora τις εμπειρίες ή φαντασιώσεις του δεν συνεπάγεται ότι παραχωρεί στους συνομιλητές του το δικαίωμα να του απευθύνουν το λόγο κατ' αυτόν τον τρόπο petran78, ούτε να αναρτούν ειρωνικές "διαγνώσεις" βάσει αυτών hugger.

    Περαιτέρω χυδαία ή ειρωνικά σχόλια θα διαγράφονται επιφέροντας τις προβλεπόμενες ποινές.
     
  9. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    και συνεχίζεται μια πολύ πολύ όμορφη περιγραφή...ομολογώ ότι περιμενω την συνέχεια ανυπόμονα.


    ΥΓ με χαλασε ωστόσο η λογοκρισια στα σχόλια/απόψεις μελών  
     
  10. llazouli

    llazouli Contributor

    Παρομοίως, το σχόλιο του hugger ήταν ευφυές, καθόλου κακοπροαίρετο και διανθισμένο με χαριτωμένο σαρκαστικό χιούμορ.
    Όπως το διάβασα δεν έθιγε προσωπικά τη Didi.

    Δεν ξέρω αν ζητήθηκε μετά από δική της προτροπή, αλλά όπως και να 'χει ολίγος αυτοσαρκασμός δεν βλάπτει, άλλωστε και τα θέματα που δημοσιεύονται ''προκαλούν'' μια κάποια περιπαικτική διάθεση !
    Προς τι, τόση σοβαροφάνεια;
     
  11. Σε παρακαλω παρα πολυ  
    Εδω τα πραγματα ειναι σοβαρα. Εγω διαβαζοντας το κειμενο με πηραν τα κλαματα
    απο αυτα που περναει ο ανθρωπος κι' εσυ γελας?  
    Αν ολα αυτα τα παθεις εσυ θα ηθελες να γελαμε?
    Αν ξαναγελασεις αυτο θα επιφερει τις προβλεπομενες ποινες. Οριστε μας  

    Συραχ ειδες εγω που σε βοηθαω?  

    Το φορεμα ειναι ασορτι με το κρασι ε? Φαινεται ο στυλατος ανθρωπος...προσεχει
    και την τελευταια λεπτομερεια!!!!!!!!
     
    Last edited: 31 Ιανουαρίου 2009
  12. hugger

    hugger Regular Member

    τουλαχιστο τα ποστ που μας λογοκρινετε μπορειτε να μας ειδοποιειτε και να μας τα στελνετε πμ moderatores?