Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

'Eνα μεγάλο ευχαριστώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος ludwig, στις 16 Οκτωβρίου 2005.

  1. ludwig

    ludwig Guest

    Το post αυτό το διέγραψα. 'Ηταν ένα λάθος μου που πίστεψα και περιέγραψα τα γεγονότα αυτής της μέρας ως αληθινά, πανέμορφα και καθαρά.

    Θα ντρεπόμουν να ήμουν σκλάβος της Sphinx. 'Εχουμε τελείως διαφορετική στάση ζωής και αντίληψης περί ηθικής. Αυτή δεν είναι, δεν θέλει και δεν μπορεί να γίνει Κυρία.
     
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Καλό "ταξίδι" στα χέρια της Κυρίας σου ludwig
     
  3. ludwig

    ludwig Guest

    Σας ευχαριστώ θερμά MasterJp.
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Να εισαι παντα καλα ludwig..Χαιρομαι που βρηκες αυτο που ηθελες...
     
  5. sklavin

    sklavin Guest

    Να εισαι καλα και ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ !!!

     
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Χαίρομαι απίστευτα για σένα ludwig. Εύχομαι να πάνε όλα καλά  
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Και στα δικά μας οι ελεύθεροι  
     
  8. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    και στα χέρια Της να αφεθείς και στα πόδια Της να ξεκουραστείς, να πονέσεις και να κλάψεις να χαρείς και να γελάσεις...

    συγχωρα με ludwig... κάτι το έντονο Σββατοκύριακο.... κάτι η χαρά μου για τα νέα σου... βγήκε το άγαρμπο ποιηματάκι με την αστειούτσικη ομοιοκαταληξία... αλλά σκέφτηκα πως θα φέρει χαμόγελα  

    Εύχομαι να Ε/είστε Ο Έ/ενας για τον Α/αλλον πηγή χαράς και ολοκλήρωσης καλέ μου  
     
  9. ludwig

    ludwig Guest

    Eυχαριστώ όλους σας.