Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eπί πληρωμή σεξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος georgesath, στις 6 Απριλίου 2009.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Eπί πληρωμή σεξ

    εχω πληρώσει για σεξ ενω στην πραγματικότητα είχα ανάγκη από στοργή .... τελειώνοντας ένιωσα πιο "άδειος" από ποτέ

    Εχω πληρώσει για σεξ γιατί είχα καύλες..κάποιες φορές ξενέρωσα κάποιες άλλες πέρασα καλά και κάποιες πολύ καλά(και έμαθα και αρκετά )

    Εχω κάνει ουαν(του του θρή συνήθως) νάητ σταντ .... ποτέ όντας ειλικρινής.

    Και σχέση έχω κάνει με μια γκόμενα που μου κατσε και επειδή τότε πίστευα ότι δεν είμαι ικανός για να μου κάτσει καμιά άλλη... κόντεψα να βρεθώ παντρεμένος μετά από 3 χρόνια!
     
  2. Villain

    Villain New Member

    Αν και συμφωνω εν μερει με την αποψη σου,ωστοσο την βρισκω λιγο απολυτη.Εχω πληρωσει call girl,για vanilla συναντηση ομως,για να παρω αυτο που χρειαζομουν την συγκεκριμενη ωρα,χωρις να κουραζω με περιττες διαδικασιες και λογια τον εαυτο μου.Δεν θα πληρωνα,ομως,ποτε μια γυναικα για να την χρησιμοποιησω ως σκλαβα γιατι πιστευω οτι δεν θα ηταν η αληθινη της επιθυμια.
     
  3. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Eπί πληρωμή σεξ

    Και ποιος σας είπε Lady πως ο “φτηνός ρομαντισμός” είναι τζάμπα; Εκτός κι αν τη βγάζει με σποράκια σε παγκάκια.

    Για μένα τα ταξί είναι ο πιο φτηνός τρόπος μετακίνησης και οι "σχέσεις" το πιο ακριβό πήδημα*.

    *Οικονομική τεκμηρίωση αν και όταν έχω χρόνο.
     
    Last edited: 8 Απριλίου 2009
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Love, sex and Money
    Million dollar babies are in your head.
    Televised explosions are what they're fed.
    I don't think starvation becomes you.
    Searching your world over to
    find you, to find you.
    Love, sex and money.
    Love, sex and money,
    Love, sex and money.
    Love, sex and money.
    I love the hate you're giving me,
    more than I can swallow.
    And all the things you want to
    Be, love, sex and money.
    Gazing into what used to be your eyes.
    Searching for the hope only you supply.
    I don't think salvation becomes you.
    Now the light grows stronger to find
    you, to find you.

    Love, sex and money.
    Love, sex and money.
    Love, sex and money.
    I love the hate you're giving me,
    more than I can swallow.
    And all the things you want to be,
    Love sex and money.
    Tempt a fate that you can't see,
    through the door I follow.
    And all the things you offer me,
    Love sex and money.
    I don't think starvation becomes you.
    I don't think temptation becomes you.
    I don't think starvation becomes you.
    I don't think salvation becomes you.
    I love the hate you're giving me,
    more than I can swallow.
    And all the things you want to be,
    Love sex and money.
    Tempt a fate that you can't see,
    through the door I follow.
    And all the things you offer me,
    Love sex and money.

    Gravity Kills [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Emma

    Emma Contributor

    Εγώ πάντως, κατά κάποιο τρόπο, συμφωνώ με τον vautrin. Δεν είναι λίγοι εκείνοι που έχουν αποκλειστικά το σεξ ως ζητούμενο και κάνουν σχέσεις, έτσι ώστε να είναι αυτό διαθέσιμο σε πιο ... "μόνιμη" βάση. Αν το άλλο μέλος έχει γνώση αυτού και δεν έχει πρόβλημα, τότε όλα καλά όλα ανθηρά. Είναι ανέντιμο όμως (το λιγότερο) να αφήνεις την άλλη να πιστεύει ότι έχει "σύντροφο", ενώ εσύ απλά... γαμάς. Στις μέρες μας είναι σχετικά εύκολο να βρει κάποιος fuck buddy, οπότε λόγος για τέτοιες κοροϊδίες δεν θα έπρεπε να υπάρχει.

    Και για να γυρίσουμε στο θέμα του νήματος, κάπου διάβασα το εξής "ωραίο": Την πουτάνα δεν την πληρώνεις για να τη γαμήσεις. Την πληρώνεις για να φύγει, που δείχνει ίσως και έναν απ' τους λόγους για την χρήση τους. Ξαναλέω όμως: Πόσο αναγκαίο είναι αυτό, ενώ είναι εύκολο πλέον να βρεθεί fuck buddy;
    Απ' την άλλη, στις συγκεκριμένες "συνδιαλλαγές" υπάρχει η ελευθερία του να βγάλει κάποιος όλα του τα απωθημένα/φαντασιώσεις, χωρίς να ανησυχεί για την "εντύπωση" που θα κάνουν αυτά και για την (αρνητική) κριτική που ίσως δεχτεί.
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Ο "φτηνός ρομαντισμός" χρησιμοποιήθηκε,από μένα τουλάχιστον,για να δηλώσει την ποιότητα των μέσων που χρησιμοποιούνται σε τέτοιες περιπτώσεις. Δεν είχα κατά νου καθόλου τα "λεφτά αισθήματα".  Τώρα που εφωτίσθην,δεν θα διαφωνήσω..μάλιστα από εμπειρίες προσωπικές ή και φίλων,θα μπορούσα να κάνω και γω μια οικονομική τεκμηρίωση,αλλά βαριέμαι λιγάκι.. Θα αναμένω εναγωνίως τη δική σας .. 







     
     
  7. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Εγώ απ΄την άλλη δεν πολυπιστεύω στα fuck buddies. Στις περισσότερες περιπτώσεις, ο ένας απ΄ τους δύο θέλει κάτι παραπάνω, αλλά κάνει τουμπεκί γιατί ξέρει ότι δεν πρόκειται να το πάρει ούτως ή άλλως, οπότε αρκείται σ' αυτό το διακανονισμό, κάνει τον πρωχό αλλά η ψυχούλα του το ξέρει.
     
  8. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Eπί πληρωμή σεξ

    Συμφωνώ 100%

    Και εγώ με αυτή την ιστορία της πετυχημένης ελεύθερης σχέσης ή φακ μπάντις κτλ είμαι ολίγον επιφυλακτικός
    Και εντέλει αυτό που έχει γίνει σε μένα είναι ότι έχω επιδιώξει τέτοιου είδους σχέση-επαφή μόνο όταν την άλληνε δεν τηνε πολύ γούσταρα....
    Υπάρχει και η περίπτωση να το κάνεις με παντρεμένη αλλά και κει όταν μια παντρεμένη γυναίκα αποφασίζει να κάνει κάτι τέτοιο μάλλον κάτι παραπάνω από φακ μπάντι ψάχνει(συνήθως).

    ΥΓ φυσικά δεν είναι ντε και καλά έτσι για όλους απλά εγώ αυτά έχω παρατηρήσει σε μένα αλλά....και γύρω μου  
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Eπί πληρωμή σεξ

    Φυσικά και με έχουν προσεγγίσει έτσι. Αλλα είναι τόσο εμφανές... . Έχει την πλάκα του ειδικά όταν το μόνο που γουστάρω και εγώ είναι ένα one night stand. Είναι αστείο να τον βλέπεις να προσπαθεί γι αυτό που ήδη έχει επιτευχθεί από το καλημέρα...

    Το one night stand νομίζω ή θέλω να νομίζω ότι έιναι διαδεδομένο και στις γυναίκες ή όχι?
     
  10. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Απορία ηλιθίου: Τελικά ποιο είναι το θέμα μας, γιατί πολλές συγκρίσεις βλέπω να γίνονται. Πληρωμένος έρωτας VS σχέσεων;

    Μου ακούγεται γελοίο σαν σύγκριση, καθώς το ένα αποσκοπεί στο να καλύψει μία αμιγώς σωματική ανάγκη, ενώ μία σχέση αποσκοπεί στην κάλυψη τόσο σεξουαλικών όσο, κυρίως, συναισθηματικών αναγκών. Όσον αφορά το αν είναι ηθικό, πρέπον ή όχι, η απάντηση μου είναι λίγο πολύ δεδομένη: δε βρίσκω τίποτα το μεμπτό. Μία υπηρεσία προσφέρουν οι γυναίκες αυτές, αντίστοιχη πολλών άλλων επαγγελματιών.

    Επιπλέον, δε μπορώ να καταλάβω προς τι τόσο έντονη διαφωνία με τη λογική των fuckbuddies ή των one night stands. Το θεωρώ πολύ πιο ειλικρινές από το να καταφεύγεις σε μία σχέση, αποζητώντας ουσιαστικά μόνο σεξουαλική ικανοποίηση. Και, φυσικά, σαφώς καλύτερο από την προσφυγή στον αγοραίο έρωτα, καθώς οι συμμετέχοντες αποζητούν το ίδιο ακριβώς πράγμα και δεν παίρνει τη μορφή οικονομικής συναλλαγής.
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ως μεγας Μετρ πανω στο πληρωμενο σεξ , εχω τελειως διαφορετικες αποψεις πανω στο θεμα ....
    οσο μαλιστα οι απαιτησεις γινονται πολυπλοκοτερες και η εμπειρια σου μεγαλυτερη , τοσο εμβαθυνεις και γνωριζεις τους κανονες γυρω απο τον αγοραιο ερωτα ...
    Σημερα μπορω να μιλω για μια τεραστια γνωση και χρειαζομαι μολις λιγα λεπτα σε μια καινουργια πολη για να βρω τον καλυτερο τροπο ωστε να ικανοποιησω το φετιχ μου .
    Απο τις εμπειριες μου περασαν πολλες γνωστες Ελληνιδες της πιστας και του μοντελιγνκ .. πολλες φορες η ιδια μου η φαντασιωση στηνοτανε πανω στην διαφημιση που ειχε πρωταγωνιστικο ρολο η κοπελα ...
    Απο τις ποιο περιεγες μου εμπειριες θυμαμαι :
    Το μεγαλυτερο ποσο που εχω δωσει ηταν πριν 15 χρονια 100.000 δρχ .... ηταν τοσο ομορφη που τελειωσα σε 5 κινησεις ... 20 χιλιαρικα το καθε σπρωξιμο δηλαδη .. μαζευα τα χρηματα επι 6 μηνες και χρειαστηκε να το παιξω οτι παω και με αντρες σε γνωστο σχεδιαστη μοδας , ωστε να γινει το ραντεβου .. βεβαια , ο μοδιστρος εμεινε με την λαχταρα ... αλλα δεν εχω τυψεις .. 100 χιλιαρικα ηταν αυτα ...
    Σε αλλη περιπτωση παλι μαζευα λεφτα επι αρκετο καιρο .. πηγα στο μαγαζι που τραγουδουσε στην Βαρκιζα και της εδωσα ολο το ποσο που ειχαμε συμφωνησει .. φυσικα ηταν οσα ειχα επανω μου και δεν εφταναν για ταξι ... γυρισα στα Κ.Πατησια με τα ποδια ... και αυτη η Βουλιαγμενης ... ατελειωτη ρε γαμωτο μου ... τραγουδησα απο 5 φορες οσα τραγουδια ηξερα απ εξω ....
    Το ποιο περιεγο ποσο που εδωσα ηταν 30.000 δρχ για να με κατουρησει .. οταν εχω δωσει μονο 5000 δρχ για να την κατουρησω εγω .. αυτο δεν κατωρθωσα ποτε να το εξηγησω ....
    Ομως ειχα και μια πολυ μαυρη σελιδα που μακαρι να βρω συγχωρεση και να φυγει απο την μνημη μου ... "νοικιασα" ενα νεαρο ομορφο ζευγαρι χρηστων , εβαλα στο βιντεο τα 120 μερες στα Σοδομα και καναμε σχεδον τα ιδια .... για καθε κεφαλαιο της ταινιας επερναν μονο 500 δρχ .. αν ειχαν δακρυσει θα ειχα σταματησει .. αλλα θα εκαναν αλλα τοσα για να παρουν τα χρηματα ... και αυτο με καβλωνε αφανταστα , αβουλη ανθρωπινη διαθεσιμοτητα διχως οριο .. απιστευτα καβλωτικο ...
    Τεσπα ... δεν αισθανομαι περηφανος , ουτε και το ξαναεκανα ποτε ...
    Αυτο που ποτε δεν κατωρθοσα ειναι ενα πραγματικο λεσβιακο , παμπολες φορες ειχα παρει δυο κοπελες που υποτιθεται οτι θα εκαναν παιχνιδι μεταξυ τους , αλλα παντα ηταν τοσο στημενο που δεν μου ελεγε τιποτα ... προσφεροντας οποιοδηποτε ποσο (που ειχα την δυνατοτητα) , ποτε δεν μπορεσα να ντυσω την μια με αντρικα ρουχα , μουστακι και αντρικο χτενισμα και να αποπλανησει την αλλη υπο τις οδηγιες μου ....

    Επειδη διαβασα διαφορα εδω .. θελω να πω οτι το πληρωμενο σεξ υψηλου επιπεδου δεν εχει καμια σχεση με οσα γραφτηκαν εδω .. υπαρχει καθαρα η σχεση πελατη - επαγγελματια και αυτο ειναι κανονας , γινεται η συμφωνια στο τι ακριβως ζηταει ο πελατης και πως θελει την εμφανιση της κοπελας , ενημερωνεται για το κατα ποσο πλησιαζει τις απαιτησους του η διαθεσιμη κοπελα και απο εκει και περα ξεκιναει μια καθαρα επαγγελματικη σχεση ....
    Η καθαριοτητα ειναι ο μεγαλος κανονας . Ειναι αγραφος κανονας να κανουν και οι δυο μπανιο εστω και αν ειχαν κανει λιγο πριν .. Αυτο μου εγινε και κολλημα στην δικη μου ζωη , την προσωπικη ... και εχω κανει σλογκαν μου το : "Πεντακαθροι ξεκιναμε και βρωμικοι τελειωνουμε " ..... αν δεν αισθανομαι καθαρος δεν θελω ουτε να με αγγιζουν ουτε να αγγιζω .....

    Τα πραγματα εχουν γινει πολυ ποιο ευκολα για τον πελατη που αναζητα , τα τελευταια χρονια με τα City Tours .... απο την στιγμη που γινει το booking της κοπελας , ειτε incall ειτε outcall , το ραντεβου θα γινει στην ωρα του με αυτα που εχει ζητησει ....
     
  12. Axaxaxaxaxaxaxa ωραιος ο ισνογκουντ.....!!!!!! Μακραν το καλυτερο ποστ σε αυτο το νημα
    Εμμμ ετσι ειναι...για να αγιασεις πρεπει να αμαρτησεις αλλα κολαει και το.."οταν γερασει
    ο διαολος γινετε παπας"  

    υ γ. Θα ηταν ακομα καλυτερο αν και ο μοδιστρος δεν εμενε με τη λαχταρα.
    Στην περιπτωση αυτη θα μοιραζα σε ολο το φορουμ τσιγκινα σωβρακακια