Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eπικινδυνοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 2 Αυγούστου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και ομως ναι!!!
    Ειναι εδω μεσα! Και κυκλοφορουν αναμεσα μας!
    Εναν -δυο τους γνωρισα!
    Δεν προχωρησα σε τιποτε μαζι τους!
    Ατομα 2 μεχρι στιγμης που δηλωνουν και sub και slave με μοναδικο σκοπο να πλησιασουν καποια Domme η Mistress και σιγουρα με οχι καλους σκοπους.
    Μιλω για ατομα επικινδυνα που καλο θα ηταν καποια να μην ξεμοναχιαστει μαζι τους.
    Ο ενας στα ανατολικα προαστεια και ο αλλος στα δυτικα!
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Mirella_Trans_Domme αν μου επιτρέπεις μία συμβουλή, η σωστή url για αυτό το σχόλιο είναι η κάτωθι:
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/forumdisplay.php?f=143
    Εναλλακτικά μπορείς να ενημερώσεις και με pm τους MasterJp, L-Strike, Ηλίας και Konstantinos. Υποθέτω όμως ότι θα πρέπει να τους αναφέρεις ακριβώς το πρόβλημά που εντοπίζεις και τα Nicknames (όχι απλώς Hints) των ανθρώπων που θεωρείς επικίνδυνους προκειμένου να απομακρυνθούν από το forum, αν αυτό κριθεί απαραίτητο.
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    μουμπλε μουμπλε....
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    προσθέστε και εμένα ,είμαι τόσο γαντέμης ποτέ δεν ξέρεις τι μπορείς να πάθεις μαζί μου  
     
  5. undead

    undead Regular Member

    Αμα τους δεσεις δεν θα σταματησουν να ειναι επικινδυνοι?  
        
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οχι μικρε μου!
    Σε καμμια περιπτωση δεν θα προσπαθησεις να δεσεις , αρα και να μεινεις μονη με ατομο που σου λεει ανοικτα, πως ολες εσεις οι Κυριες και Αφεντρες θα πρεπει να παρασυρθειτε σε τοποθεσια ερημικη, και εκει ενας γερος βιασμος με ολα τα επακολουθα θα σας στρωσει!!!!
    Και μιλω για ολες!!!! Γυναικες, trans, cd κλπ.
    Οχι δεν τον δενεις!!! Την κανεις με ελαφρα, εκτος πια και αν φροντισεις στο ραντεβου να εχεις μαζι σου και 4-5 αρσενικα Dom οποτε και αφου τον δεσουν θα του πεταξουν τα ματια εξω σαν κινεζικα φλυτζανια!!!
     
    Last edited: 8 Αυγούστου 2007
  7. melinoe

    melinoe Guest

    ΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΑΧΧΑ!
    Σωστή!
     
  8. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Eπικινδυνοι

    Καλα που το ειπες, να σταματησω να σε κανω παρεα!  
     
  9. hugger

    hugger Regular Member

    Τρομερο αυτο με τα κινεζικα φλυτζανια. Εχεις κι αλλα τετοια πρωτοτυπα Mirella? αυτο πεπει να μπει σε κινο το νημα με τα καλυτερα  
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    θα συμφωνήσω με hugger εδώ !!!

    ε εσύ αφού με άντεξες τόσο καίρο και τόσο spamm και τόσα άλλα ..  
     
  11. mottull

    mottull New Member

    ο καθεις με τις απόψεις του το θεμα είναι καθαρά δικό σου αν θα το δεχθείς ή οχι. εξάλλου απο τα λόγια ως την πράξη υπάρχει μια τεραστια και δυσβατη απόσταση που οι πιό πολλοί δεν την κάνουν γιατί δεν θέλουν ή γιατι φοβουνται ή ή ή..