Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eat from my shoes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Ypox, στις 6 Αυγούστου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Eat from my shoes

    Αχ Θεε μου, πατησα παλι κατα λαθος κατω απο το Αρφ και τσουπ ξαναβγηκε το σκυλι βιζυτού!!!! 
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Eat from my shoes

    Είδες τελικά; Ο ενδυματολόγος μου εξαφανίστηκε, αλλά η Miss Pimenikos παρέμεινε...
     
  3. Ypox

    Ypox New Member





    Ωπ, τρισμέγιστε!!
    Πολύ τυχερός που βρήκες σύντροφο που της άρεσε το συγκεκριμένο παιχνιδάκι! Έπος κανονικό πρέπει να ήτανε απ'ο,τι με περιγράφεις.....
    Μεγάλε, εδώ πέρα ακόμη και μαγικό λυχναρι να βρω και να πω την εν λόγω ευχή στο τζίνι που θα βγει από μέσα του, αυτό θα με απαντήσει "Καλά ρε καρατζόβα, στη Σαλόνικα θες να σε φέρω τέτοια γυναίκα?... Πλάκα με κάνεις?...."

    Αυτές είναι γυναίκες! Χίλια χρόνια να ζήσει η Shelly!  
     
  4. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Η Shelly ήταν όντως πολύ καλή περίπτωση, γιατί πέρα του ερωτικού ήταν και τρομερό άτομο, τώρα είναι παντρεμένη και έχει ένα αγοράκι, αλλά το θέμα είναι πως αυτό ήταν βασικά το δικό της φετίχ και εγώ απλά το έκανα για να την ευχαριστήσω, όπως έκανε και εκείνη - πολλά και διάφορα γιατί έγώ έχω αρκετά φετίχ - για εμένα. Τώρα για το τι πιθανότητες έχεις να βρεις μια γυναίκα για να κάνεις κα΄ποιες φαντασιώσεις σου πραγματικότητα, τι να πω... καλή τύχη και μην απελπίζεσαι. Άσε που η Θεσ/νίκη είναι γεμάτη όμορφες-sexy γυναίκες. Το καλό με τις Αγγλίδες πάντως, στις οποίες έχω κάποια εμπειρία, είναι ότι τους αρέσει να πειραματίζονται με διάφορα, γενικά είναι νομίζω πιο "ανοιχτές" στο να δοκιμάσουν κάποια πράγματα πέραν του νορμάλ(?????) sex, κάτι που - εγώ τουλάχιστον - δεν μπορώ να πω πως το έχουν οι περισσότερες Ελληνίδες, οι οποίες να σημειώσω, είναι και πιο όμορφες και πιο ερωτικές γυναίκες από τις Αγγλίδες. Ίσως η νέα γενιά Ελληνίδων να είναι πιο απελευθερωμένες, δεν ξέρω....πάλι μπορεί να κάνω λάθος και να κρίνω άδικα μόνο από τις δικές μου εμπειρίες. Αλλά αυτό είναι μάλλον θέμα για άλλο thread.
     
  5. Ypox

    Ypox New Member


    Τέτοια γυναίκα είναι γυναίκα λαχείο για έμενα!
    Δηλαδή δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι πιο τέλειο από το να έχω μια συντροφο της οποια της αρέσει το "eat from my shoes", να έχει γόβες/μποτες μονάχα για ταϊσμα, και να με ταϊζει κάθε μέρα. Ξέρεις ειμαι και σχετικά λεπτός εγώ, δεν βάζω και κιλά εύκολα, οπότε ίσως ενα τετοιο παιχνιδάκι να βοηθήσει να βάλω μερικά κιλάκια!! 

    Μπορεί στη Σαλόνικα να έχει όμορφες γυναίκες, και σιγουρα θα υπάρχουν καποιες λιγοστές κοπέλες που θα θέλουν να κάνουν ένα τέτοιο παιχνίδι εδώ στη Σαλόνικα.... Το θέμα είναι που και πως τις βρίσκεις?....
    Ξέρεις, μιλάω σε πολλες γυναίκες, και κάνω εξάσκηση στο φλερτάρισμα, αλλά το θέμα είναι πως να πεις σε μια άγνωστη γυναικοπαρέα, που μόλις πλησίασες, για "eat from my shoes"....... Δεν μπορείς να το πεις αυτό, επειδή για την "νορμάλ" κοπέλα αυτό ξεφεύγει πολύ όταν το ακούσει....
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Eat from my shoes

    Ypox, ποιος σου είπε πως όλοι μας κάνουμε τα παραπάνω και μετά τρώμε προτού πλύνουμε τα χέρια μας;
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Eat from my shoes

    Ενα κοντοσουβλι περασμενο στο τακουνι ενος ολοκαινουργιου ζευγαριου ( που φυσικα θα μου μεινει) Jimmy Choo , δεν θα με χαλουσε.
     
  8. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Eat from my shoes



    Δεν είπα πως όλοι οι ανθρωποί τα κάνουν. Απλώς ήθελα να πω πως κάποιοι τα έχουν κάνει αυτά, και δεν έχουν πάθει γαστρεντερικές διαταραχές. Ενας τύπος που γνωριζα, ειχε πιάσει χρηματα, έπειτα έπιασε τις λαβές του αστικού, αγόρασε γύρους. Οταν τελείωσε τη μασα του τα δάκτυλα του είχαν λάδια και τα πιπίλιζε ένα-ένα για να τα καθαρίσει. Έπαθε γαστρεντερικές διαταραχές? Οχι.
    Τέλος παντων τετοια πραματα δεν πολυ αφορούν το thread. Σίγουρα το θέμα της υγείας έρχεται πρώτο, οπότε ένα ζευγάρι καθαρά υποδήματα είναι safe and secure για "eat from my shoes"......





    Χαχαχα! Καλο! 

    Αλλα σε τι ακριβώς?
    http://www.jimmychoo.com/pws/Produc...ayout&paId=SEASON&value=013&resetFilters=true



    Εγώ προτείνω σε αυτά!
    http://www.jimmychoo.com/pws/ProductDetails.ice?ProductID=67918&fromPage=collection

    http://www.jimmychoo.com/pws/ProductDetails.ice?ProductID=71874&fromPage=collection

     
     
  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Eat from my shoes

    Προσωπικά θα προτιμούσα ένα ολοκαίνουριο ζευγάρι Manolos....
    http://tbn0.google.com/images?q=tbn:gTIcV9e7ZkstlM:http://bp0.blogger.com/_RqgUtukBfl4/R9hqqMeaLzI/AAAAAAAAAD4/tAYM2ffef9I/s320/042206_manolo_01b.jpg
    Όχι απλά θα τον τάιζα, θα τον έβαζα μετά (και κάθε μέρα) να τα γλείφει για να τα καθαρίσει... Αυτά δεν είναι απλώς παπούτσια, είναι επένδυση!! Μια μικρή περιουσία!!
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Eat from my shoes

    Τελειο ψηλοτακουνο!!!!!!!!!!!!!!!!
    Αυτο να του το σκας στην κεφαλα καθε μερα να του κανεις το κρανιο επιφανεια της Σεληνης!!!!!!! 
     
  11. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Eat from my shoes

    Σιγά μη λέρωνα τα #960;ανάκριβα Manolos μου με αίμα... Μετά θα έπρεπε να το γλείψει και αυτό!  
     
  12. Eri

    Eri

    Κ βγαινει κ δυσκολα....Ασε καλυτερα ειναι τα φαγητα.....