Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eat from my shoes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Ypox, στις 6 Αυγούστου 2008.

  1. servantforwomen

    servantforwomen New Member

    ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΓΛΥΦΩ ΣΟΛΕΣ ΣΕ ΓΟΒΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΤΕΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΕΘΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ?
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Προσωπικα μου αρεσει ο σκλαβος μου να ειναι στα 4, να τρωει απο ενα πιατο στο πατωμα, να σταθω μπροστα του, να συνθλιψω το πιατο με το τακουνι της γοβας στιλετο και απο εκει και περα η γλωσσα του εχει το ρολο του αψογου καθαρισμου πατωματος, σολας, και.....του τακουνιου στιλετου φυσικα.
    Αλλα.......λογω ιδιοσυγκρασιας, παντα θα βρισκω "λαθη" στο καθαρισμα με αποτελεσμα τα χαστουκια να πεφτουν βροχη.
     
  3. Ypox

    Ypox New Member



    To θέμα είναι ποίου θα είναι το πιάτο? Της Κυρίας ή του σκλάβου? Δηλαδή εαν το πιάτο είναι του σκλάβου και μάλιστα προέρχεται απο κάποιο ακριβό σερβίτσιο, τότε ποιος θα πληρώσει τη νύφη? 



    Πιστεύω στην Αθήνα είναι πιο καλά τα πράματα, κατι μπορει να γίνει. Εαν ήσουν Σαλόνικα τότε δύσκολες οι καταστάσεις.....
    I wish you well!
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Το πιατο?????????????
    Μα του σκυλου φυσικα! Απλουστατο!
     
  5. Ypox

    Ypox New Member

    Mέχρι τώρα μιλησαμε για "eat from my shoes" με το αρσενικό να τρώει από τη σόλα και το τακούνι.

    Υπάρχει και ένα διαφορετικο "eat from my shoes", το οποίο όμως είναι ολίγον βέβηλο/ανόσιο/ανίερο για τα πανέμορφα υποδήματα της Κυρίας.
    Δέστε το
    http://www.love-boots.com/video08eng.htm
     
  6. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Eat from my shoes


    Οι δυο αυτές παράγραφοι μου έλυσαν σε μεγάλο βαθμό τις απορίες. Σ ευχαριστώ για τον χρόνο και την προθυμία σου να μου το αναλύσεις.
     
  7. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Eat from my shoes



    Ειπώθηκε πολλές φορές εδώ σε αυτόν τον συζητητικό μίτο, πως το να γλείφει κάποιος βρώμικες σόλες, είναι δαμόκλειος σπάθη. Δεν σκοπεύω να το κάνω. Θέλω μια γυναίκα που να έχει ενα ζευγάρι καθαρά υποδήματα, μονάχα για αυτό το θέμα.
    Σίγουρα στην απόλαυση αποτελεί αφετηρία η γυναίκα (για το εν λόγω τελετουργικό). Εαν της αρέσει το όλο θέμα, τότε το τελετουργικό θα λάβει ονειρευτές-ονειρώδεις διαστάσεις και για τους δυό μας!!! Εαν δεν της αρέσει, τότε δεν έχει νόημα να λάβει χώρα....
    Οπότε, αν μπορούσα να έχω μια βιτσίοζα ερωτική σύντροφο, που να της αρέσει το όλο θέμα, αυτό θα ήτανε το ιδανικό για μένα.....
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2008
  8. Ypox

    Ypox New Member

    Ρε σύντροφοι, πως θα γίνει ο υποφαινόμενος να βρει κάποια kinky κόπελα που να της αρέσει το "eat from my shoes" (εξυπονοείται-εξυπακούεται από καθαρές σόλες για λόγους υγείας!)?
    Τι μπορώ να πω σε μια γυναίκα με έμμεσο τρόπο για να λάβω κάποιες ενδείξεις (από τις απαντήσεις της) ότι της αρέσει να της γλείφουνε τις σόλες των υποδημάτων της? Σε μια γυναίκα που μόλις την πλησίασε κάποιος και της μιλά?



    Διότι υφίστανται κάποιες σόλες που θα λέγαμε πως είναι "φτιαγμένες" για να γευματίζει/βιβρώσκει ενας άνδρας από εκεί! Oi παρακάτων μπότες έχουν υπέροχη σόλα!  :innocent:
     
     
     
    Last edited: 26 Αυγούστου 2008
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω ακομα δεν εχω καταλαβει ποιος ειναι ο ρολος της γυναικας εδω .....
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    πότε θα μου κάνεις το τραπέζι  


    και μετά να γίνω εγώ το τράπεζι ,χεχεεεχεχεε


    υ.γ.
    αυτός του εξευτελιστή...
     
    Last edited: 26 Αυγούστου 2008
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω δεν βλεπω πως εξευτελιζει ... μαλον αυτοεξευτελιζομενος ειναι ... ασε που θα μπορουσε κανεις να πει πως και η κατοχος της μποτας εξευτελιζεται κατα καποιο τροπο αφου αφου ο αλλος καβλωνει με την μποτα της και οχι με την ιδια .....
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    χμμμ δες το όπως την εποχή της εικονομαχίας ,φαντάζομε θα θυμάσε ιστορία ...

    δεν λατρεύεις το αντικείμενο (μπότα.. ) αλλά την κατάσταση (η γκόμενα σε βάζει να φας στα πόδια της.. )