Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eat from my shoes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Ypox, στις 6 Αυγούστου 2008.

  1. Ypox

    Ypox New Member



    Οχι φίλε, αυτά ακούγονται ωσάν τα λεγόμενα μιας νορμάλ γυναίκας που της λέει ένας άνδρας οτι έχει φετίχ με τις μπότες της, καιαυτή από την πλευρά της το βλέπει ως ερωτική-αστοχία του συντρόφου της (δηλαδή να κάβλωνει με της μπότα και όχι π.χ. με τα οπίσθια της) και έτσι το θεωρεί βλακώδες-ανοίκειο-ανάρμοστο-απρεπές.

    Τέτοιες όμως τοποθετήσεις είναι οπισθοδρομικές-αρτηριοσκληρωτικές για το sub-forum που βρισκόμαστε, διότι δεν συμφωνούν με το ορισμό του φετιχισμού: "Φετιχισμός είναι εκείνη η παραφιλία κατά την οποία το υποκείμενο έχει ερωτική διέγερση-ικανοποίηση με αντικείμενα τα οποία δεν φέρουν άμεση ερωτική σημασία. (π.χ. πόδια, υποδήματα, καλσόν, γάντια, κτλ)".





     






    Ο ρόλος της γυναίκας είναι πολυσχιδής-πολυμερής:
    Να υποβάλλει σε εξευτελισμό το αρσενικό, να νοιώθει την κατακαημένη γλωσσα του αρσενικού να γλείφει τα φαγητά από τη σόλα των λατρεμένων υποδημάτων της, να έχει ένα αρσενικό να "εκθειάζει" τα πανώρια υπόδηματα της (τρώγοντας από αυτά), να έχει ένα αρσενικό να "εξυμνεί" τα θεϊκά υπόδηματα της (τρώγοντας απο αυτά), να έχει μια ανδρική γλώσσα για να σκουπίζει τη σόλα της, και ούτω καθεξής....






    Ναι ρε παιδιά που θα βρούμε κάποια γυναίκα που να της αρέσει να της γλείφουνε τις σόλες των υποδημάτων της?.....
    Διότι εαν της αρέσει να της γλείφουνε τις σόλες σιγουρα θα είναι "ανοιχτή" σε μια προτάση "eat from shoes". Νομίζω πως δεν ειναι κατί τόσο αλλόκοτο/απόκοσμο/ιδίορρυθμο/παράξενο το "eat from shoes".....
    Επίσης δεν είναι κάτι το αναγουλιαστικό/αηδιαστικό όπως π.χ. η κοπρολαγνεία. Εδώ μιλάμε για καθαρές σόλες, δεν μιλάμε να έχει πατήσει η γυναίκα περιττώματα σκύλου, και ενώ έχουν μείνει υπολείμματα-απομεινάρια αυτών στη σόλα, να ταΐσει το αρσενικό. Εδώ μιλάμε για καθαρές-αγνές-αμόλυντες σόλες οπως στην παρακάτω φωτογραφία

    http://img367.imageshack.us/img367/3466/pict0059web3ds1.jpg
     
    Last edited: 26 Αυγούστου 2008
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ωπα .... αλλο τα φετιχ (πχ εμενα ειναι τα στρινγακια .. ναι ξερω εντελως βανιλας) και αλλο το φετιχ να υποκαθιστα το αυτονοητο που ειναι ο ιδιος ο ανθρωπος ....
    δηλαδη να δω το στρινγκ σε μια βιτρινα θα την κανω την πονηρη την σκεψη μου ... αλλα γιατι το φανταζομαι πανω σε μια γυναικα .... αλλα να εχω την γυναικα και να καβλωσω με το βρακι της αυτο δεν μου εχει συμβει ...

    " Να υποβάλλει σε εξευτελισμό το αρσενικό, να νοιώθει την κατακαημένη γλωσσα του αρσενικού να γλείφει τα φαγητά από τη σόλα των λατρεμένων υποδημάτων της, να έχει ένα αρσενικό να "εκθειάζει" τα πανώρια υπόδηματα της (τρώγοντας από αυτά), να έχει ένα αρσενικό να "εξυμνεί" τα θεϊκά υπόδηματα της (τρώγοντας απο αυτά), να έχει μια ανδρική γλώσσα για να σκουπίζει τη σόλα της, και ούτω καθεξής.... "

    και παλι δεν καταλαβαινω πως θα δωσει αυτο την ευχαριστηση στην γυναικα ... θα το καταλαβαινα αν ο γλυφων την σολα ειναι απο εκεινα τα τεκνα που κανουν τις γυναικες να χρησιμοποιουν την φουστα τους για βενταλια να κανουν αερα ..... αλλα να ειναι κανενα κακομοιρο σαν τον Σημιτη ντυμενο πασχαλιτσα και να περιμενεις να τις αρεσει ... αυτο ειναι ο ορισμος της ποιο αξιοθρηνιτης προσδοκιας ....
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    χμμμ... μαλλον και τα δυο ισχυουν με το φετιχ για τις μποτες να υπερισχυει,αλλως γιατι να μην σιτιζεται ο εν λογω απ'ευθειας απο τις γυμνες πατουσες της γκομενας;
     
  4. Ypox

    Ypox New Member



    Εδώ αψηλέ μου
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?t=5250





    Δεν έχω φετιχ με γυναικείες πατούσες, δεν είμαι δηλαδή πατουσόφιλος-ποδολάγνος.
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Eat from my shoes

    Η γκομενα δεν σε βαζει να φας τιποτα εσυ πας γυρευοντας, η γκομενα ενα σουπερ ξεσκισμα θα ηθελε απο εσενα να την κανεις να νιωσει γυναικα. 

    Υ.Γ. Σε λιγο καιρο οπως πανε τα πραγματα οι γυναικες θα ψαχνουν εξωγιηνους για να ξεσκιστουν......μονο οι μποτες τους θα περνανε καλα..... το μουνι τους θα το τρωει η αναβροχια........μιλαω γενικα οχι προσωπικα για εσενα blihdfold.
     
    Last edited: 27 Αυγούστου 2008
  6. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Re: Eat from my shoes


    Γιατί? Δες ενα "eat from my boots"

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Eat from my shoes

    Yπαρχει ομως και το αλλο σεναριο...εκπορευομενο απο την λαικη σοφια...νηστικο αρκουδι δεν χορευει,ετσι δεν ειναι;
    ...οποτε παραλλασοντας ελαφρως τον τροπο σιτισεως ,γευματιζουμε ελαφρα γλυφοντας την μποτα της Αγαπημενης,ξυπναει ετσι ο κοιμισμενος γιγαντας,και μετα.....ιιιι χααα,γκνταπατις και γκντουπατις!!!
     
  8. Ypox

    Ypox New Member

    Δείτε αυτο το "eat from my shoes" (Δεξί κλικ & αποθήκευση ως).   Eίναι κάπως extreme....
    http://www.dreamfeets.com/samples/worship/98 81 32-05_Dark_Mistress.wmv

    Πως το σχολιάζετε? 





    Ρε παιδιά τι υπέροχες μπότες είναι αυτές?!.... Δεν αντέχω άλλο!
    Τι μποτο-τάισμα είναι αυτό Θέε μου....

     
     
    Last edited: 1 Σεπτεμβρίου 2008
  9. Ypox

    Ypox New Member

    Ρε παιδιά τι θα γίνει? Κάνα "eat from my shoes" θα λάβει χώρα επιτέλους???
    Γιατί να είμαι συνέχεια στη στέρηση?....  
    Καλά, καταρχήν δεν μπορώ να βρω ερωτική σύντροφο, οπότε για τι γοβο-τάισμα να μιλάμε.....  


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Eat from my shoes

    Γιατί μας μαλώνεις; Είχαμε δώσει κάποιαν υπόσχεση, και την αθετήσαμε;  



    Ποτέ δε θυμάμαι το φόρουμ πιό δακρύβρεχτο. Τί μόδα είναι πάλι αυτή;  


    Και δουλεύει ρε παιδιά τελικά, αυτό το σύστημα; Συγκινείται καμμία έτσι;  


    "Λίγος αντρισμός, ρε μούτρα!!!". Εγέρθητοι!!!  



     
  11. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Eat from my shoes

    +1  
     
  12. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Re: Eat from my shoes



    Ο "ανδρισμός" δεν αρκεί για τις απαιτήσεις που έχουν οι νεαρές γυναίκες σήμερα......


    Πάντως ψηλέ να πούμε αυτό το concept μεγάλη φάση.
    Το μοντέλο ήλθε απ'εκω και οι σόλες ήτανε γεμάτες street dirt.
    Μετά ο Μαξιμιλιανός γευματισε από τη σόλα και μαύρισε η γλώσσα του!!!!!   
    http://image1.clips4sale.com/accounts1/13503/clip_images/b-134_FashionModel_Max_WMV.gif