Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Electro play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. AnDrAmElEx

    AnDrAmElEx Regular Member

    Συμφωνω μαζι σου MasteJp.Aλλα οσο να ναι..και στην βασικη εκπαιδευση μαθαινεις πολλα..αναμφισβητιτα καποιος πιο εξειδικευμενος θα γνωριζει πολυ περισσοτερα πραγματα...
     
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Συμφωνώ στο "γνώστες" (πέραν του μέσου όρου) αμφισβήτησα το "ειδήμονες".
     
  3. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    Εγώ η μόνη εμπειρία που έχω στο θέμα ήταν σε ένα session μέσα σε γκαραζ οπού η αφέντρα μου με τον κυρίως σκλάβο της είχαν συνδέσει σε μια πηρουνα με ξύλινη λαβή ένα καλώδιο του οποίου η άλλη άκρη ήταν μέσα από το μπουζοκαλωδιο του αυτοκινήτου
    Έβαλε ο άλλος εμπρός το αυτοκίνητο και με ακούμπαγε η αφέντρα με την πηρουνα και ένιωθα να παραλύω
    Ήταν ένα πολύ δυνατό σοκ και δεν ξέρω τι μπορούσε να συμβεί αν δεν μου έκανε απλά ακουμπηματα αλλά το κράταγε πιο πολύ ώρα
    Επίσης αν δεν ήμουν καλά δεμένος σίγουρα θα έπεφτα κάτω με κίνδυνο ατυχήματος καθώς δεν μπορούσες να ελέγξεις κανένα μέρος του σώματος
    Δεν ήταν καθόλου ερεθιστικό για μένα εκτός από την ικανοποίηση που μου έδινε το γέλιο της αφέντρας μου και το ότι έβλεπα πόσο το διασκέδαζε εκείνη
     
  4. fotis

    fotis Guest

    παιδια εχω ένα φίλο ηλεκτρολογο μηχανικο όπου διαθετει και γενικες ιατρικες γνωσεις. σιγουρα για αυτον ειναι πολυ ευκολο να κατασκευασει καποια συσκευη μιας και εχει κανει αρκετε πολυπλοκα. μολις θα εχω νεωτερα θα σας πω...
     
  5. RE: RE: Electro play

    Καλημέρα και απο μένα......Θα ήθελα να πω απλα οτι οταν εχουμε να κανουμε με συσκευες που ειναι ιδιοκατασκευες και εφαρμόζουν ρευμα, εστω και μικρής τάσης πρεπει να ειμαστε εξαιρετικα προσεκτικοι...και ποτε μα ποτε δεν εφαρμόζουμε τις "καταλήξεις" της "εφαρμογής" σε σημεία του σώματος πανω απο την μεση...εκτος εαν έχουμε συσκευη αγορασμένη & η οποία πληρει συνθηκες ασφάλειας.
    Το electro play ειναι μοναδικο στις αισθήσεις όταν εφαρμόζεται με ασφάλεια και γίνεται ομως επικινδυνο οταν εφαρμόζεται επιπολαια....

    Να ειστε καλα

    Γ.
     
  6. AnDrAmElEx

    AnDrAmElEx Regular Member

    RE: RE: Electro play


    ....αλλο το γενικεσ ιατρικες γνωσεις...αλλο το ειδικες..... 
     
  7. Strict71

    Strict71 Regular Member

    Βάζω ένα λίνκ με εταιρεία που εμπιστεύομαι. Χρόνια ον-λινε και νομιζω πως αυτά που πουλάνε ειναι πανω κατω και τα σίγουρα επιτρεπτά.

    http://www.extremerestraints.com/stat/elec.html

    Το λινκ το βάζω για την συζήτηση αυτή επίτηδες, οπότε παρακαλώ ας μην μεταφερθεί από τους μοντ στα λινκς-
     
  8. Ntyrse

    Ntyrse Regular Member

    Εψαξα στα ελληνικα sex shop αλλα δεν βρηκα συσκευη σχετικη με αυτο το παιχνιδι.Μπορειται να με ενημερωσετε αν τελικα πουλιετε στην Ελλαδα?
     
  9. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Απάντηση: Electro play

    Εμένα μου έχουν κάνει με την συσκευή που ανάβεις το γκάζι που βγάζει μια μικρή σπίθα. Δεν πονάει πολύ. Απλά τινάζει.
     
  10. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Απάντηση: Electro play

    Αυτό που δεν αντέχεται είναι η μπαταρία 9 volt
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Electro play

    Εχω χρησιμοποιησει συσκευη για electro play αγορασμενη απο Γερμανια. Ειχε 2 pads αυτοκολιτα που τα κολουσες στο σωμα... θελω να σας πω πως η κοπελα ηρθε σε οργασμο και εκλαιγε και ετρεμε επι μιση ωρα με τον οργασμου της. Το μηχανημα εχει ενα διακοπτη με κλιμακα απο το 1 μεχρι το 10. Το εφτασα μεχρι το 7 για να πω την αληθεια... στις οδηγιες εγραφε πως σε μεγαλη ενταση (7-10) μπορει να προκαλεσει ακομα και εγκαυμα 2ου βαθμου αν ειναι ευαισθητη η επιδερμιδα.

    Παντως δεν εχω ξαναδει γυναικα να τελειωνει ετσι και με τοση μεγαλη διαρκεια......   
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    Κύριε Kits μάλλον Είσασταν Τυχερός και Βρήκατε άτομο που να προτιμά τέτοιο παιχνίδι ,εγς δεν το έχω δοκιμάσει αλλά πιστεύω ότι το αντίστοφο του οργασμού θα επιφέρει τουλάχιτον για εμένα που είμαι άνδρας..

    LordDragonal μερικές φορές αυτό το 0.001% του κινδύνου είναι αυτό που φέρνει την ηδονή, αν και θα μου πεις υπάρχουν άλλα που πράγματα που ο κίνδυνος είναι πιο ορατός άρα και η ηδονή πίο έντονη..