Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Enlightened

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Brt, στις 26 Αυγούστου 2020.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    «Μήπως έχεις δει την Αθηνα;»

    Κολλημένη κοιτάω το αβατάρ στην οθόνη. Αυτό είναι το σύνθημα. Ή μπορεί να είναι και τυχαίο. Ή μπορεί και όχι. Θα στείλω να καταλάβω τί παίζει.

    - Από Ελλάδα;
    - Ναι
    - Έχεις μια φράση στο αβατάρ σου
    - Ναι...την είδες;
    - Την Αθηνά; Την είδα την Παρασκευή...
    - Πάνος
    - Χριστίνα
    - Τί λέει;

    Τα λεπτά, οι ώρες, οι μέρες περνούν. Μιλάμε άνετα, σαν το νερό στην πηγή βγαίνουν τα λόγια...έχουμε κανονίσει να συναντηθούμε πρώτη φορά...ξενοδοχείο στην Βαρκελώνη...στον μαραθώνιο...δίπλα στην Λας Ράμπλας...εγώ βαριέμαι να τρέξω, αυτός θα τρέξει. Έχουμε πει για την φαντασίωση...ένας άγνωστος χτυπάει την πόρτα και μετά... Έχω αγχωθεί...αλίμονο...πώς όχι. Έχω δώσει τηλέφωνα και ονόματα στην κολλητή μου. Αλλά και πάλι, πάλι έκανα μαλακία νιώθω...πότε θα με βρουν σε κανένα χαντάκι από τις απερισκεψίες.

    Με πήρε τηλέφωνο ότι έρχεται...έχει μια υπέροχη μπάσα φωνή...σε ηρεμεί και μόνο να την ακούς. Χτυπάει η πόρτα, ανοίγω... με κοιτάει, το σκοτεινό του βλέμμα με κατασπαράζει...το σώμα του δεμένο και αντρίκιο, πιο ψηλός από εμένα, επιβλητικός...ή ετσι νομίζω...οκ...ηρεμία ηρεμία...με πιάνει από την μέση, με φέρνει επάνω του...κάθε κύτταρό μου ενστικτωδώς μαγνητίζεται από το σώμα του... ζωώδης λαγνεία...χωρίς να μπορώ να πω όχι.

    Με φιλάει, οκ τέλειο φιλί...αλλά πριν προλάβω να νιώσω την γλύκα, τρώω την πρώτη ανάστροφη...ωχ...βαρύ...σοκάρομαι...υγραίνομαι...με ξαναφιλάει...γλύκα...και ξανά χαστούκι...κοιτώ κάτω...

    Πιάνει το πηγούνι μου και μου σηκώνει το μουτράκι, με κοιτάει...αυτή η απλή κίνηση με λιώνει...σαν να ειμαι μια πάνινη κούκλα...αυτόματο, με ένα δάχτυλο με κουμαντάρει...με ξαναφιλάει...και ξανά χαστούκι...ξανά το βλέμμα μου κάτω...μου ξανασηκώνει το κεφάλι να Τον δω. Εναλλάσσει την αφόρητη γλύκα του φιλιού Του με τα δυνατά χαστούκια που μου γυρίζουν το κεφάλι.

    Μου πιάνει την μπλούζα, την τραβάει, σηκώνω τα χέρια και την βγάζει...τα βυζάκια μου καυλωμένα τέντα πετάγονται και αναπηδούν. Με κοιτάει "ωραία βυζάκια...γδύσου από κάτω". Βγάζω το σορτάκι μου. Ξεροκαταπίνω. Μένω με ένα μαύρο στρινγκάκι..."και αυτό"...βγάζω σαν αυτόματο και το εσώρουχό μου. Γιατί δεν λέω κουβέντα; Γιατί δεν τολμώ καν να αναπνεύσω...

    - Θυμάσαι την λέξη;
    - Ναι...
    - Ποιά είναι;
    - Κόκκινο
    - Την άλλη λέξη;
    - Κίτρινο
    - Και αν δεν μπορείς να μιλήσεις τί θα κάνεις;
    - ...

    Το μυαλό μου έχει σταματήσει...έχω αρχίσει να γίνομαι κομμάτια...χωρίς καν να κάνουμε τίποτε...περίμενε...το νεύμα...κάτσε, το έχουμε πει...ποιό είναι το νεύμα...γιατί δεν θυμάμαι...γιατί δεν σκέφτομαι...μην με κοιτάτε...να σκεφτώ...μισό...δεν το θυμάμαι.

    - Δε...δε...δε θυμάμαι

    Με κοιτάει...γιατί έχει τόσο σκοτάδι αυτό το βλέμμα...

    - Είχες πει θα κάνεις το κεφάλι σου δεξιά αριστερά 4 φορές.

    Κουνάω το κεφάλι μου.
    - οκ...

    Με πιάνει από το χέρι με γυρνάει και με στήνει στον τοίχο...μου κλοτσάει τα πόδια...ανοιχτά...τα χέρια στον τοίχο...ααααχ το δάχτυλό Του μπήκε κατευθείαν στο κωλαράκι μου...πόνος

    - Για να σε γαμήσω από τον κώλο δεν ήρθες πουτάνα;
    - Ναι... ακούστηκε;...ξεψυχισμένα;... ακούστηκε; Αχ, πονάει όπως το γυρνάει μέσα στο στενό κωλαράκι μου

    - Γλείψε το δάχτυλό μου που ήταν στον κώλο σου...το γλείφω

    Γύρνα...γυρίζω...
    Γονάτισε... γονατίζω.

    Η τσάντα ανοιχτή έχει μέσα ό,τι έχει ζητήσει. Δονητές, σφήνες, σχοινιά, μαστίγιο, φλόγγερ, μανταλάκια, κλιπς, Lush, hush, magicwand, σχεδόν όλα τα κουβάλησα, φαντάζομαι στο αεροδρόμιο όταν είδαν την βαλίτσα τί θα έγινε. Πιάνει πρώτα τα nipple clips τα μεγάλα, τις δαγκάνες που λέω...πιάνει το ένα...το ενώνει με το άλλο. Ελάχιστος πόνος.

    Στην συνέχεια πιάνει σχοινιά...δένει ταχύτατα (!), δεν έχω ξανασυναντήσει τόσο γρήγορο δέσιμο. Ρωτάει "είναι σφιχτό" όχι...εδώ; όχι...τώρα; όχι.

    Ακινητοποιημένη, γονατιστή, δεμένα χέρια, κλιπς στις θηλές.

    Με πιάνει από κάτω..."φουλ υγρό το μουνί σου πουτανάκι"

    Ανοίγει το παντελόνι του...πετάγεται ο πούτσος του καυλωμένος...οκ το'χω...deep throat ειδικότης μας...ανοίγω στο στόμα...και ξαφνικά με πιέζει τόσο πολύ σκάω...δεν μπορώ να πάρω ανάσα...αναγούλα...με ξεσφίγγει...ανάσα!

    - Νόμιζα είχες εμπειρία
    - έχω!... χαστούκι
    - τότε πάρτο χωρίς να πνιγείς...

    Ξανά το κεφάλι μου κολλημένο στην κοιλιά του, ο πούτσος του πρέπει να έχει φτάσει στομάχι, η μύτη μου δεν μπορώ να πάρω ανάσα, πνίγομαι, πνίγομαι, ανάσα, ανάσα!

    Με χαλαρώνει βήχω, σάλια, μύξες, δάκρυα τρέχουν όλα μαζί, χάλια γίνονται, τρέχουν τα σάλια στις ρώγες μου, στα κλίπς.

    "θα πάρεις κανένα τσιμπούκι της προκοπής;" χαστούκι..ωχ αυτό πόνεσε πιο πολύ.

    Πεισμώνω, κι ενώ τόση ώρα δεν κοιτάω, σηκώνω το βλέμμα και τον αντικρίζω με αυθάδεια...ποιός ξέρει τί είδε, πόσο λερωμένο και χάλια από τα σάλια είμαι και πνίγει ένα γέλιο. Κι ενώ είχα σκοπό να πω κάτι...πάλι το μυαλό μου σταμάτησε. Τί ήθελα να πω.

    Πάει πάλι στην τσάντα...πιάνει το φίμωτρο..."αφού δεν μπορείς να τσιμπουκώσεις, δεν το χρειαζόμαστε το στόμα σου", μου το δένει...δάγκωνω..."σήκω"

    Οκ...με δεμένα χέρια...και γονατιστή τόση ώρα...προσπαθώ να σηκωθώ...με πιάνει σαν κούκλα...με σηκώνει...πιάνεται το γόνατο μου στην αλυσίδα από τα κλιπς, και τραβιούνται απότομα από τις ρώγες μου, να τις ξεριζώσουν. Αχ! Πονεσε το γαμημενο...

    "στήσου στο κρεβάτι με τον κώλο έξω" Κάθομαι στα τέσσερα...κεφάλι με το φίμωτρο κάτω...και τα χέρια πίσω. Εκτεθειμένη πλήρως...οι δυο τρυπες μου ανοιχτές. Πιάνει το παντλ κι αρχίζει να χτυπάει. Μμμμ σιγά...δεν πονάει και πολύ. Κάνει, όμως, θόρυβο. Βάζει ένα δαχτυλο μέσα...μετά δύο δάχτυλα μέσα...σκύβει με γλείφει. Πιάνει το ματζικ γουάντ και αρχίζει να με παίζει. Πετάει το μάτζικ γουάντ και χώνει τον πούτσο του μέσα μου.

    Νιώθω τον τεράστιο καυλωμένο πούτσο του να με γαμάει...αχ ωραία είναι αυτό

    - έχεις δίκιο, έχεις στενό μουνάκι
    - Γρρχκγκρ
    - Ναι, αυτό που λες καριόλα...

    Νιώθω σάλιο να πέφτει στην σούφρα μου και ξαφνικά με σουβλίζει με την μεγάλη σφήνα...πόνος! ζαλίζομαι ξαφνικά, βλέπω αυτά τα κίτρινα κουτάκια που βλέπουμε όταν πατάμε τα μάτια μας πολλή ωρα με τις παλάμες μας...ζαλίζομαι...χάνομαι...αλλά δεν κουνιέμαι. Τον νιώθω βγαίνει αλλά η σφήνα μένει, για να με ανοίγει.

    Έρχεται δίπλα μου, με φιλάει τρυφερά στο μάγουλο...κι ας έχω το φίμωτρο...μετά στο μέτωπο...μου χαιδεύει τα μαλλιά.

    - πόνεσε αυτό το ξέρω, αλλά μου αρέσει να πονάς...είσαι πολύ καλύτερη από ό,τι περίμενα.

    Τον κοιτάω...φιμωμένη, δεμένη, στα 4, με την σφήνα να μου έχει ξεσκίσει τον κώλο...καλά πού το κατάλαβε; Αφού κιχ δεν έβγαλα...δεν κουνήθηκα! Πού το κατάλαβε; Τί κατάλαβε;!;!

    Ανοιγοκλείνω τα μάτια...Νιώθω ευτυχισμένη. Και ήρεμη...φεύγει η ζάλη, μένει ο πόνος...γλυκός πόνος. Ανοιγοκλείνω τα μάτια μου...ανασαίνω

    - καλό μου κοριτσάκι, τώρα θα συνεχίσω μαζί σου, μου μιλάει η μπάσα φωνή ενώ μου χαιδεύει τα μαλλιά...

    Κλείνω τα μάτια, χαλαρώνω εντελώς και αφήνομαι ελεύθερη στο παιχνίδι.

    Αρχίζει να με γαμάει έτσι...δυνατά με όλες τις τρύπες μου γεμάτες...κι οι οργασμοί μου δεν αργούν να έρθουν...

    Πάει πάλι στην τσάντα. Ωχ...τι θα πάρει...η απάντηση έρχεται με το κροπ να σφυρίζει. Ωχ πόνος... μη...τα χέρια μου αρχίζουν να πονάνε στους ώμους, η δεξιά μου γνάθος αρχίζει και πονάει κι αυτή...ο κώλος μου...και το κροπ ανεβοκατεβαίνει...

    Κάποια στιγμή τον νιώθω να βγάζει την σφήνα και με πιάνει τρόμος! Αποκλείεται να θέλει να με γαμήσει με αυτό το πράγμα που με έπνιγε πριν! Λίγο λιπαντικό...

    - Είναι ανοιχτός ο κώλος σου παλιότσουλο...ούτε θα καταλάβεις ότι σε γαμάω

    Αν το καταλαβαίνω; Με σουβλίζει και πονάνε όλα επάνω μου, κωλομέρια, κώλος, χέρια, γνάθος...με χάδια στο κωλαράκι μου που τσούζει και στην πλάτη μου...τον νιώθω βγαίνει.

    Με λύνει, λύνει το φίμωτρο...με γυρίζει κάτω γονατιστή...και χύνει όλο το ψωλόχυμά του στο μουτράκι μου...με τα δάχτυλά του, τα μαζεύει και μου δίνει να τα γλείψω...μμμμ τέλεια γεύση έχει! Γλείφω τα δάχτυλά του μέχρι που καθαρίζει το μουτράκι μου.

    Μου δίνει τον ξεκαύλωτο πούτσο του στο στόμα...τί να τον κάνω; Γφγουαααχμπλιαχ νιώθω το κάτουρό του στο στόμα μου μέσα...

    - Μην τολμήσεις να χάσεις σταγόνα, σε γάμησα, κατάπιε τώρα

    Ενώ τα έχω μαζέψει να τα φτύσω...κλείνω μάτια και γκλουπ τα καταπίνω.

    - Μπράβο το καλό κορίτσι, μου χαιδεύει το κεφάλι.

    Τον κοιτάω...μου χαμογελάει... κοριτσάκι μου. Με πιάνει από τους ώμους, με σηκώνει...με έχει στην αγκαλιά του, με γυρνάει στον καθρέπτη...κατακόκκινη...με σημάδια παντού. Με πάει στο μπάνιο...με πλένει...

    - θα μιλήσεις;
    - ευχαριστώ...ήταν ήταν...όχι δεν μπορώ να μιλήσω...απλά ανασαίνω και προσπαθώ να συνέλθω
    χαμογελάει...

    - έλα πάμε να κοιμηθείς
    - Δεν θα φύγετε;
    - Θα φύγω αφού κοιμηθείς

    Την άλλη μέρα, έχει φύγει για τον μαραθώνιο πρωί...μόνο το δωμάτιο με τα πεταμένα σύνεργα θυμίζει τι έγινε...κι ο πονεμένος μου κωλος...μέσα έξω.
     
    Last edited: 27 Αυγούστου 2020
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ολοι με τον ιδιο καημο θα παμε...
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    ...!!!    
     
  4. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

       
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Παει ο ύπνος.
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Ναι, εδώ κόντεψε να μου δώσει την γνάθο στο χέρι...αφού δεν αφηνετε τον κόσμο να κάνει τα δικά του, να ξεδιπλώσει το ταλέντο του  
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Εγώ για την ειδησεογραφία της ημέρας μπήκα και που "έπεσαν" τα ματάκια μου...

    Κα(υ)λα ξεκινάμε  
     
    Last edited: 27 Αυγούστου 2020
  8. espimain

    espimain Contributor

    Μου αρέσει το γαμήσι καλλιτεχνική δημιουργία.  
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Μα πνίγετε τα φυσικά ταλέντα! Σαδιστές!  
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Προσωπικά είμαι «μανιεριστής» στο είδος.
    Αλλά περνάω περιόδους διαφορετικών μανιερισμών.
    Το Domspace που αναμασιέται κατά περιόδους, το βιώνω με πλήρη ηδονική προσήλωση, έλεγχο και διαύγεια, σαν σε καλλιτεχνική διεργασία.
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Διατί να το κρύψομεν άλλωστε;      
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Στα λογια καλες εισαστε...