Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

eperxomeno BDSM party sto Luv

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος jael, στις 29 Νοεμβρίου 2006.

  1. jael

    jael Regular Member

    Den thymamai hmeromhnia omws twra konta... exei gemisei afises o topos pali  
     
  2. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: eperxomeno BDSM party sto Luv

    Το event ονομάζεται SEX (for boys - for girls...).

    Είναι το Σαββάτο 9 Δεκέμβρη στο club LUV και θα έχει 2 επίπεδα.

    Το πρώτο επίπεδο θα έχει 25 διεθνείς "strippers and dancers".

    Το δεύτερο επίπεδο ονομάζεται torture and spank και θα έχει "live shows".

    Μουσική απο: dj Tasty tim (London uk), dj Απόστολος Μητρόπουλος, CJ Jeff.

    Όσοι έρθουν με αμφίεση S/M ή με κάποιο sex toy ή μάσκα δεν πληρώνουν είσοδο.

    To club LUV βρίσκεται στο θησείο στην πλατεία Αγ. Ασωμάτων 1 (δίπλα απο τον σταθμό του θησείου).

    Περισσότερες πληροφορίες αμέσως μόλις γίνουν δυνατές.
    ___________________________________________________________________________

    Ανταπόκριση απο Photographer για την Ελληνική BDSM κοινότητα. (ψωνάρα...   )
     
    Last edited: 5 Δεκεμβρίου 2006
  3. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Καταγγέλω την εμπορευματοποίηση του Βου Δου Σου Μου από τα ξένα και ντόπια κέντρα λήψης αποφάσεων που κάνουν πάρτυ εις βάρος του ΒΔΣΜτζίδικου λαού!

    - (Καλά, εγώ δεν στήριζα το TG και είχα περάσει μάλιστα και καλά εκεί; Τι άλλαξε; )

    - (Αν τους πεις ότι για vanillo-πάρτυ και αρπαχτή σου φαίνεται αυτό εδώ, θα σου πουν πως αυτό είναι και η απόδειξη πως τα παίρνεις άγρια από το TG. Που στην τελική, σε μια από τα ίδια ψιλοκατέληξε...)

    - (A! Kαλά! Έχεις δίκιο!)


    Το ΒΔΣΜ πρέπει να παραμείνει καθαρό! Ζήτω το ΒΔΣΜ! Κάτω τα πάρτυ!

    - (Μμμμ! Τι θα κάνω εκείνη την μέρα άραγε...; )

    . . .

    Θα πάμε να τους τρομάξουμε, Κυρία;

       

    [Admin: Some images in this post have been rehosted. Originals listed below]
    http://www.adslgr.com/forum/images/smilies/scared.gif
    http://www.adslgr.com/forum/images/smilies/rofl.gif
     
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    στο Luv και BDSM ? κοιτα που φτασαμε  
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

      phoenixxx Συμμαζέψου.

    [Admin: Some images in this post have been rehosted. Originals listed below]
    http://www.clicksmilies.com/auswahl/waffen093.gif
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    θα είμαι σίγουρα εκεί αλλα δεν ξέρω τι toy να φέρω ακόμα λολ
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    εγώ προσωπικά πέρασα πολύ ωραία, μου άρεσαν πολύ οι performers... πέριμένω να μιλήσουν και οι άλλοι που πήγαν...
     
  8. daffodil2

    daffodil2 New Member

    Καταρχήν πρέπει να ομολογήσω πως όντως τήρησαν αυτό που έγραφαν στην ανακοίνωση όσον αφορά την free είσοδο στα άτομα που είχαν ανάλογη αμφίεση ή sex toys. Το show βασικά αποτελείτο από strippers and dancers και ήταν σε επαγγελματικό επίπεδο. Τα κοστούμια και τα χορευτικά νούμερα ήταν πάρα πολύ καλού επιπέδου. Τώρα όσον αφορά το δεύτερο επίπεδο, δεν υπήρχε ουσιαστικά κάποιο dungeon room κλπ ούτε torture or bdsm show. Παρ' όλα αυτά υπήρχε πολύ κέφι, ενέργεια, ζωντάνια, χορός από τον κόσμο. Συμφωνώ με τον Jim Jailor, πέρασα κι εγώ πάρα πολύ ωραία.
     
  9. latexduck

    latexduck Contributor

    Βασικά να συμπληρώσω και εγώ ότι ο κόσμος διασκέδαζε και να εκφράσω ένα παράπονο ότι έπρεπε να βγάλω το μαστίγιο για να με βάλουν FREE hehehe  
     
  10. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: eperxomeno BDSM party sto Luv

    Πρώτα απο όλα δεν κατάφερα να επικοινωνήσω με τους υπεύθυνους για να πάρω περισσότερες πληροφορίες (και ειδική άδεια για φωτογραφίες).
    Γενικά μου έδωσαν την εντύπωση δημόσιας υπηρεσίας.

    "Εγώ είμαι ο υπέυθυνος.
    - Τι τιμή εισόδου θα υπάρχει;
    - εεε δεν ξέρω... να σας δώσω το τηλ. του ιδιοκτήτη..."
    "Δεν μπορώ να σας μιλήσω τώρα, πάρτε στο τηλ. του club",
    "εποικοινωνείτε με το τηλ. του συνδρομητή..."

    Τέλος πάντων έκανα την απόφαση και πήγα.
    Όλοι στην ουρά στην είσοδο παραμέριζαν και οι πορτιέρηδες άνοιγαν αμέσως την πόρτα να μπούν ελεύθερα όσοι είχαν το κατάληλλο dresscode ή κάποιο παιχνίδι στα χέρια.
    O υπόλοιπος κόσμος στην ουρά μέχρι να ελευθερωθεί το ταμείο για να πληρώσουν είσοδο, (άτιμη εμπορευματοποίηση).

    Μέσα ο κόσμος πήχτρα, σε ποσοστό 95 τοις εκατό βανίλια και γενικά μικρές ηλικίες.
    Ανέβήκα στο δεύτερο επίπεδο όπου είχε λιγότερο στριμωξίδι και καλύτερη θέα γενικά.
    Ο κόσμος τελικά και εγώ διασκεδάσαμε πολύ αλλά τα show ήταν απλά freestyle dance και στριπτίζ απο γυναίκες και απο άνδρες και δεν είχαν κανένα στοιχείο BDSM αν και είχαν κάποιες φετιχιστικές πινελιές.
    Μου άρεσε ιδιαίτερα το show με την νύφη και τους μαρκήσιους.
    Η μουσική ήταν σχετικά καλή με ακούσματα electro trance και γενικά ηλεκτρονική χορευτική μουσική χωρίς να είναι γλυκανάλατη ή τελείως του συρμού και ο κόσμος το διασκέδαζε.
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    συμφωνώ με τον Photographer, πολύ πρόχειρα... αφου ο πορτιέρης παραλίγο να μου επιβάλει να πληρώσω εισητήριο ενώ είχα ολόκληρο μαστίγιο μαζί!!! Ευτιχώς παρενέβει μια κοπέλα στην είσοδο κ μπήκα δωρεάν, το μπουκαλάκι με το νερό είχε 2 ευρώ!! Εντάξει είπαμε... Ευτιχώς που ανέφερες τι ακούγαμε Photographer γιατί ακόμα θα έψαχνα  
     
  12. focus

    focus Regular Member

    ωραια ηταν αλλα δεν ειχε καμμια σχεση με bdsm....ουτε τα βασικα!!