Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

eperxomeno BDSM party sto Luv

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος jael, στις 29 Νοεμβρίου 2006.

  1. nikomosc_007

    nikomosc_007 New Member

    Απάντηση: Νέο bdsm/fetish party στο Luv 18-2-07

    Kαλα... και αμα δειτε να μου πειτε και εμενα τι εχασα.αμα εχασα.
     
  2. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    κρίμα που το έχασα.....
     
  3. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Πηγε κανεις στο χθεσινο?
     
  4. blacksun

    blacksun New Member

    Στο Luv τη μοναδικη φορα που πηγα, βαρεθηκα πολυ γρηγορα. Μου φαινεται αστειο να λεω οτι ειχε πολυ πιτσιρικαρια, σα να ειμαι απο τους γερους του μαπετ σοου, αλλα πλεον ετσι νοιωθω οταν βρισκομαι δε καποιο club. Κ η μουσικη που παιζει δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο, εκτος αν πετυχεις κανεναν dj Hell !!! Καλο ειναι που υπαρχει κ αυτο βεβαια, αν κ δε συγκρινεται για εμας τους παππυδες με τα παλια καλα Factory, 'Αλσος, κ φυσικα το λατρεμενο Dom !! Πιθανοτατα ετσι θα λενε οι σημερινοι θαμωνες οταν θα αναφερονται στο Luv σε μερικα χρονια.. Οταν εμαθα για τα συγκεκριμενα παρτυ, αμεσως ψαρωσα, κ σκεφτομασταν να παμε στο επομενο, οταν ομως ακουσα διαφορους γνωστους που ειχαν παει, ασχετους με τη συγκεκριμενη θεματικη να μου λενε για αυτο, καταλαβα οτι δε χανω κ τιποτα..
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    μεγαλεια στην Εμμ. Μπενακη καποτε ...  
     
  6. blacksun

    blacksun New Member

    Τα έχεις ζήσει κ ξέρεις. Τα καλύτερα πάρτυ πλέον, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα, είναι σε μικρά μαγαζιά, εκεί που δεν το περιμένεις. Ειδικά όταν παίζω εγώ, που είμαι κ μεγάλη ψωνάρα ως προς τις μουσικές μου επιδόσεις!! χεχε...
     
  7. nikomosc_007

    nikomosc_007 New Member

    Απάντηση: Re: eperxomeno BDSM party sto Luv

    Εχεις απολυτο δικιο η κατασταση αρχιζει να γινεται κουραστικη,η απορια μου ομως παραμενει,τι γινεται εδω τελικα αντι να πηγαινουμε μπρος μενουμε στασιμοι και μετα παμε και προς τα πισω?
     
  8. blacksun

    blacksun New Member

    Re: Απάντηση: Re: eperxomeno BDSM party sto Luv

    Ενταξει, εχουν αυξηθει κ οι δικες μας οι απαιτησεις εδω που τα λεμε, κ δυσκολα βρισκουμε κατι που να μας ικανοποιει. Κ δε μιλω μονο για τα club.. Ισως απλα επιζητουμε την τελειοτητα, η οποια βρισκεται μοναχα στη φαντασια μας,κ αν δεν την πραγματωσουμε οι ιδιοι,θα μεινουμε με την ορεξη.
     
  9. nikomosc_007

    nikomosc_007 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: eperxomeno BDSM party sto Luv

    Και βεβαια εχουν αυξηθει οι απαιτησεις μας τοσα χρονια στο bdsm η φαντασια καλπαζει συνεχως και οτι καλπαζει μονο προς τα εμπρος παει, αλλα γιατι στην υπολοιπη ευρωπη γινονται πιο ευκολα πραγματικοτητα και εδω παμε τοσο αργα?μηπως ακομα φοβομαστε το αγνωστο?εγω παντως το παλευω και ελπιζω για ακομα πιο ελευθερα μυαλα και αχαλινωτες φαντασιωσεις!γιατι η φαντσια περναει παντα μεσα απο την ελευθερια του φυλακισμενου ακομα, απο τα ταμπου μυαλου μας.Και κατι ακομα,γιατι φοβαμαι μη γινομαι και πολυ φλυαρος,το τι χλευαστικο και κομπλεξικο ακουσαμε απο ανθρωπους που ηταν εκει μεσα ειναι απιστευτο για μια "ευρωπαικη"???!! πολη οπως θα ηθελε να λεγεται η αθηνα του 2007!
     
  10. Gwen

    Gwen Regular Member

    Ξέρω ότι αυτό το ποστ είναι άσχετο με αυτό το thread αλλά δεν ήξερα που θα ταίριαζε και αν έχει αναφερθεί πριν.Τους Obedience τους ξέρετε?Έδωσαν πρόσφατα συνέντευξη και στην εκπομπή art uber alles.To πρώτο τους performance ήταν στο club Underworld,στισ 19 Απριλίου και ξέρω οτι θα κάνουν πολλά ακομα.
     
  11. blacksun

    blacksun New Member

    Αν κ βλεπω την εκπομπη, δεν ειδα φαινεται τη συγκεκριμενη. κ καπου ειχα διαβασει για το performance τους εδω μεσα. θα τους πετυχουμε την επομενη φορα!
     
  12. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: eperxomeno BDSM party sto Luv

    Για τους "The Obedience" υπάρχει το παρακάτω νήμα:

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?t=8311

    Και φυσικά όταν υπάρχουν νεότερα θα ενημερώσουμε σχετικά  



    Σχετικά με το θέμα μας όμως, τα sex πάρτυ στο club luv σταμάτησαν εδώ και 3 μήνες και πιθανά θα αρχίσουν μάλλον απο Σεπτέμβρη.
    Αν ξαναρχίσουν θα ποστάρω εδώ.