Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

extreme καταστασεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 15 Μαϊου 2006.

  1. Kits

    Kits Contributor

    περιγραψτε τι θεωρειτε ακραιο και τι ειναι αυτο που ειδατε και σας σοκαρισε περισοτερο; περιγραψτε ακομα και δικες σας εμπειριες η εμπειριες που εχετε ακουσει και σας φανηκαν περα απο τα ορια..
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: extreme καταστασεις

    και να αρχισω εγω πρωτος...
    ειδα μια φορα σε ενα Ιαπονικο dvd BDSM τον Κυριο να δενει την σκλαβα του στον τοιχο ( το γνωστο Χ) και εκεινη την ωρα η σκλαβα κατι τολμησε να πει που πειραξε και εξαγριωσε απιστευτα τον Κυριο της.
    Αποτελεσμα το τσιγαρο που καπνιζε εκεινη την ωρα ο Κυριος να βρεθει μεσα στο αιδιο της αναμενο. Οι κραυγες που εβγαζε ηταν απιστευτες. Μετα απο ενα λεπτο περιπου το εβγαλε το τσιγαρο και εδειξε απο κοντα το αιδιο της..... απιστευτο εσωτερικο εγκαυμα!!
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: extreme καταστασεις

    Αρρώστια...Αυτό έγινε με τη συναίνεση της;Εγώ ξέρω πως ανάλογη βιομηχανία πορνό κινηματογράφου,υπήρχε στην Κίνα.Παίρναν ιερόδουλες και αφού τις δέναν τις βασανίζαν ,ενώ παράλληλα τις μαγνητοσκοπούσαν..Τις πιο πολλές φορές φτάναν και στην εσκεμμένη θανάτωση της.
    Κάποτε είχαν γραφτεί και σε ελληνικά περιοδικά(αν θυμάμαι στο 01 συγκεκριμένα) άρθρα,για αυτήν την αρρωστημένη κατάσταση.Εκ των προτέρων απαντώ,πως ποιος θα αναζητήσει μια πόρνη στα τεράστια αστικά κέντρα της Κίνας και που να την βρει..


    Το πιο ακραίο που χω δει είναι (σε ντοκυμαντέρ)ένα show σε ένα κωλόμπαρο στο Hong Kong,όπου μία κοπέλα "καθόταν " πάνω σε ένα μπουκάλι που έβγαζε καπνό και μετά τον έβγαζε από το αιδοίο της και μετά έκανε το ίδιο κόλπο με κέρματα στοιβαγμένα πάνω στο μπουκάλι.Τα κέρματα δεν τα βγαζε,εκείνη την ώρα όμως.
    Σίγουρος καρκίνος της μήτρας,λοιπόν...

    Το πιο ακραίο που χω κάνει:σε τρίο.ff σε έναν τύπο και μετά να βάλει ο τρίτος και το παλαμάρι του(κοντά 21-22 εκ και χοντρό) και να γαμάει και τον άλλο και την παλάμη μου(μεγάλη η χάρη του  )
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: extreme καταστασεις

    δεν ξερω αν εγινε με την συναινεση της... στην αρχη ειπα πως ειναι ταινια αρα δεν ειναι αληθινο τσιγαρο, αλλα μολις ειδα το εγκαυμα τοτε ομολογω πως σοκαριστικα...
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  6. seth_1970

    seth_1970 New Member

    Απάντηση: extreme καταστασεις

    Δεν πιστευω τιποτα απο αυτα που βλεπω στις ταινιες.
    Μονο αν τα δω απο κοντα.
     
  7. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    H περιγραφή με το τσιγάρο είναι τύπου snuff. Ακραίες καταστάσεις πραγματικές, τις περισσότερες φορές πρόκειται για άτυχα θύματα χωρίς την συναίνεσή τους.
    Υπάρχει μια μικρή διαφορά μεταξύ σαδισμού και "σαδισμού". Σεβόμαστε και προσέχουμε την υγεία των υποτακτικών μας.
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: extreme καταστασεις

    Παπαπαπαα.....πολύ άρρωστο για τα δικά μου δεδομένα. Εγώ βλέπω πιο απλά πράγματα στην τηλεόραση και δεν αντέχω  
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Και την ψυχική και την σωματική, εγκρίνω και επαυξάνω bodyfull69  
     
  10. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Σχετική ταινία με θεματολογία τα snuff: "snake eyes" me nickolas cage & "the brave" με Johnny Depp
     
  11. savra

    savra Guest

    Στην ταινία "The Brave" ο πρωταγωνιστής θυσιάζεται εθελοντικά.
    Στην ταινία "Snake Eyes" τον πρωταγωνιστή τον κινούν σαν μαριονέτα οι παράγοντες εκμεταλεύοντας τα πάθη του και τις αδυναμίες του.
     
  12. female

    female Contributor

    Έχει σημασία τελικά αν το θέαμα έχει ή όχι σκοπό τη σεξουαλική διέγερση του θεατή; Τα δελτία ειδήσεων γεμάτα από σαρκοφάγα θεάματα. Από τη μια έχουμε γίνει ματάκηδες κτηνωδιών κι από την άλλη, ίσως και αναγκαστικά, αναίσθητοι. Είμαι σίγουρη οτι οι επαγγελματίες βασανιστές το διασκεδάζουν. Εμείς ως κοινωνία; Τα Γκουαντάναμο δεν υπάρχουν από ανάγκη. ​