Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

extreme καταστασεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 15 Μαϊου 2006.

  1. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Sweet Distress για το Vienna orgy theatre δεν λες? Εχεις βρει κατι σχετικο για αυτο στο ιντερνετ? (εγω εψαξα αλλα δεν βρηκα)
    Πολλα αναλογα καλλιτεχνικα θεαματα αναφερονται παντως στο "In extremis" του Β. Μπαμπουρη (εκδοσεις Εσοπτρον).
    Προσωπικα παντως, με σοκαρει πολυ να ακουω για βιασμους και ειδικα μικρων παιδιων, ειμαι πολυ απολυτη σ αυτο το θεμα, και απ οσα εχω ακουσει και απο τα υπολοιπα που εχω δει, μου προκαλουν πολυ δυσαρεστα συναισθηματα.
     
  2. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Δεν καταλαβαινω τι εκανα, το ποστ μου επρεπε να μπει μετα απο του Sweet Distress (#17) αλλα μπηκε στο #13!
     
  3. Ότι πιο ακραίο έχω δει έρχεται εξ Ιαπωνίας (αλλά είναι όλα σκηνοθετημένα με τέτοιο τρόπο ώστε να νομίζεις - αν δεν ξέρεις απο σκηνοθεσία και μοντάζ - ότι είναι αυθεντικότατο snuff.
    Τρανό παράδειγμα η σειρά ταινιών FLOWERS OF FLESH & BLOOD του κομίστα Hideshi Hino
    Θα πρότεινα σε όλους του σινεφίλ του forum να δούν τις ταινίες: BENNYS VIDEO του Μικαελ Χανεκε (1992), και THESIS (1996) την 1η μεγάλου μήκους του Alexandro Amenabar (OI AΛΛΟΙ, ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ).

    Ότι πιο ακραίο έχω διαβάσει
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ του Αldapuerta (εκδόσεις ΟΞΥ)
    PANORAMA OF HELL του Hideshi Hinno
    MR. ARASHIS AMAZING FREAKSHOW του Suehiro Maruo (με εμφανείς αναφορές στην Ιστορία του Ματιού του Bataille)
     
  4. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Μηπως εννοεις το "8 χιλιοστα" ?
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    ενδιαφέρouses οι πηγές του Sweet Distress !
    προσωπικά πιστεύω πίο σοκαριστικό είναι όταν κάτι ο άλλος το δέχετε και να ευχαριστίaiτε μετά.. εμένα αυτό που φρίκαρε είρθε μέσω διαδυκτίου και συγκεκριμένα μεσω mirc όταν κάποιος ζητούσε βοήθεια να τον βιντεοσκοπήσουν ,και εγώ (ο περίεργος) τι ήθελε να κάνει, και σαν απάντηση μου έδωσε ένα site (έχω ξεχάσει πως γράφετε..) όπου έδειχνε μαζοχιστές να κάνουν πραγματικά ακραία πρόγματα (π.χ. αφαίρεση όρχεων κ.λ.π.) και το έκαναν μόνοι τους... κάτι σαν αυτόχειρες , τολμώ να πω ότι ακόμα που το σκέπτομαι το στομάχι μου σφίγγει...
     
    Last edited: 9 Αυγούστου 2006
  6. xμμμ...αυτό μου θυμίζει τους Βιεννέζους ακσιονιστές.. ένα καλλιτεχνικό κίνημα της δεκαετίας του 1960. Όπου σε live performances έκοβαν τα πουλιά τους ενώ κάνανε μπάνιο σε αιίμα και άντερα φρεσκοσφαγμένων αρνιών. Τύφλα να χει το Fear Factor και οι Jackass δηλαδή.