Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme φαντασιώσεις και πραγματοποίηση αυτών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 17 Ιουνίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Θελω να διαβασω τις πιο extrim φαντασιωσεις σας, η και κατι πολυ extrim που εχετε κανει πραγματικοτητα prive η δημοσια.
     
  2. skia

    skia Contributor

    Χτες βράδυ επιτέλους εκπλήρωσα μια extreme φαντασίωσή μου. Το ευχαριστήθηκα ή μάλλον το απόλαυσα όσο δε γινόταν.
    Μετά από πάρα πολύ καιρό καταβρόχθισα ένα τεράστιο παγωτό με διάφορες γεύσεις και σιρόπι σοκολάτα.
    Ένοχη!!!
    Ομολογώ ότι η συγκεκριμένη φαντασίωση με είχε αφήσει άυπνη βδομάδες.Με ταλαιπώρησε αρκετά.   
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

    Αφου δεν ειχε κοκους σοκολατας δεν ειναι extrim.  
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ετσι ετσι!μαθε να ζεις επικινδηνα σκια χεχεχε
     
  5. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Δεν ξερω .Θα σας πω αύριο γι αυτήν.
    Σίγουρα όμως δε θα έχει σοκολάτα.Αν και ποτέ δεν ξερεις εδω που τα λεμε.

    Αλλά όχι και σιρόπι σολάτας ρε παιδιά.Αμάν , είπαμε ότι είμαστε άρρωστοι αλλά όχι κι έτσι. 

    Τώρα αν μου επιτρέπετε θα αποσυρθώ για να αποτελειώσω το υπέροχο παγωτό μου.μμμμ
     
  6. belis

    belis New Member

    Χμμ ενδιαφέρον θέμα λοιπόν να πω κι εγώ κάτι που με βασανίζει καιρό και θα θελα κάποτε να το κάνω πραγματικότητα. Εχω ένα τρελλό φετίχ με τα κουρέματα, καθώς επίσης και με εκπαίδευση σαν νεοσύλλεκτος (μη βαράτε αυτό μ αρέσει). Βλέπω λοιπόν της φαντασίωση ως εξής ο Μαστερ κατα προτίμηση ένστολος και με αρβύλες  να κανονίζει την φάση σαν κατάταξη νεοσυλλέκτων. Ιατρικες εξετάσεις ψάρωμα, καψώνια όλο το πακέτο σκληρά και με πυγμή και φυσικά κούρεμα νεοσυλλέκτου ξεφτίλισμα κτλ
     
  7. Striker

    Striker Regular Member

    Να υποταξω το δημοσιο!!
    Να σερνονται οι υπηρεσιες στα τεσσερα και να ικετευουν.  

    Striker


    ΥΓ: Μοναχα μην ρωτησετε αν πραγματοποιειται...για ελλαδα παντα μιλαω.
     
  8. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

    Να βαλω τον αστυνομικο που σφαλιαριζε τους αλβανους,στη θεση τους...με μενα να κρατω τη βεργα....η οποια δε θα εχει καθολου λιπαντικο πανω της............
    (δε θα το εκανα για τη δικαιοσυνη,για τη καυλα μου μονο)
     
  9. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

    Να θέλεις κάτι τόσο πολύ, να το έχεις δίπλα σου και εγώ να καταφέρνω να μην το "χρησιμοποιώ"
     
  10. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

    Απο σημερα αρχιζει η πραγματοποιηση μιας φαντασιωσης που εχω εδω και 3 μηνες...ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ!!
     
  11. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Re: Απάντηση: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

    Από την δουλειά ; Άντε, ελπίζω σε κάτι καλύτερο !
     
  12. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

      Striker, μου εξάπτεις τη φαντασία!!! μου επιτρέπεις να τη συνεχίσω λίγο? χαχα

    ... να ικετεύουν να σου παραδώσουν σπίτι το χαρτί που τους ζήτησες μόλις πριν μια μέρα και συ να λές..."οχι σήμερα, δεν προλαβαίνω...θα σας πω εγώ πότε να το στείλετε!!!"