Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme φαντασιώσεις και πραγματοποίηση αυτών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 17 Ιουνίου 2007.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Σωστο πολύ σωστο, αυτές είναι κινήσεις εγνωσμένου κινδύνου.     Νομίζω ο @John44 θέλει πολύ να κάτσω στο κεφαλάκι του.   Τέλος πάντων, να δούμε τώρα πως θα πραγματοποιήσω τον καταρράκτη που μου εχει κολλήσει.  
     
  2. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Πόσο σημαντική είναι η εποχή για την φαντασίωση; Φθινοπωροχειμώνα θαρρώ θα είστε μόνοι σας ότι ώρα και να το αποφασίσετε  
     
  3. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Κόσμο δε θέτε. Κρύο δε θέτε. Το εξτρίμ που είναι της φαντασίωσης;  
    Να πούμε τουλάχιστον στους καταρράκτες του Νιαγάρα να ενέχει ένα κάποιο τσάλεντζ;
     
  4. Η μητέρα μου είναι αθλήτρια τάε κβο ντο καταλαβαίνετε με τι πόδι!!!! Φαντασιώνομαι να παλεύει με άλλες γυναίκες, μητέρες φίλων άγνωστες με το άθλημα, γειτόνισσες γυμνασμένες αλλά άγνωστες με το άθλημα, παλιότερα με καθηγήτριες μου και κυρίως με την φιλόλογο και την γυμνάστρια (ναι, ήξερε πολεμικές τέχνες) και να υπάρχει τρελός ανταγωνισμός και ίσως και νοκ άουτ σε ορισμένες περιπτώσεις. Όχι με γύρους αλλά με όσο πιο πολλά νοκ άουτ κάνει η κάθε μία τότε βγαίνει η νικήτρια. Ασφαλώς ξυπόλητες στην φαντασίωση μου κι οι δύο αντίπαλες!!!!!
     
  5. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member


    Είσαι τυχερή.... εμένα ήθελε να με δωρίσει στα πεθερικά του  
     
  6. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Αχαχαχαχαχα, επιβεβαιώνω
     
  7. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Κουαρτέτο με εμένα και 3 γυναικες
     
  8. sexonwheels

    sexonwheels New Member

    λοιπον μετα απο χρονια στο φορουμ χωρις ιδιαιτερη εμπλοκη με οσα συμβαινουν εδω ειπα να γραψω κ εγω!
    πολλες κ τρελες οι φαντασιωσεις,ανεκπληρωτες οι περισσοτερες δυστυχως!
    Μια εξ'αυτων ειναι η εξης.εγω αραχτος στο αμαξιδιο μ σαν πασας,αυτη σε pet mode με αναλογη αμφιεση(σφηνα με ουριτσα,fishnet,κολαρο λουρι φυσικα κ ισως μια δερματινη μασκα) διπλα μ ακριβως στα γονατα της περιμενει τις οδηγιες μου!κ αυτη ειναι μονο η αρχη...
     
  9. πιστεψε με δεν θες να ξερεις αμα ρωτας σοβαρα,αν ρωτας για πλακα,να ειμαι σε μετρο και να μην εχω φανταστικες κουβεντες με την διπλανη!
     
  10. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Δεν ζει εδώ κ χρόνια
     
  11. 27andcurius

    27andcurius New Member

    Χμμμ νέος στο χώρο κ τελείως άπειρος μπορώ να πω αλλά αυτό που σκέφτομαι κ φαντάζομαι συχνά είναι να με βάζει μια γυναικάρα στα 4 κ να με ξεπαρθενοιαζει,βέβαια αυτό δεν το σκέφτομαι ποτέ νηφάλιος
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό τώρα είναι extreme?