Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme φαντασιώσεις και πραγματοποίηση αυτών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 17 Ιουνίου 2007.

  1. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Είναι 27 χρόνων μόνο.. για εκείνον μια γυναικάρα αλά Jessica Rabbit είναι extreme από μόνο του.

    Οι υπόλοιποι άνω των 40, για να καταχωρήσετε κάτι ως extreme, θέλετε και παστίτσιο 
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ώπα μάγο, κι εγώ έχω υπάρξει 27, δε βρέθηκα στα 50 με χρονικό άλμα από τα 20, και ας μου φαίνεται ώρες-ώρες πως 30 χρόνια πέρασαν σε μια στιγμή.

    Το παστίτσιο δεν είναι extreme, θα προκαλέσει ωστόσο extreme αντιδράσεις αν φτιαχτεί με κιμά από σόγια  
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Γιατί δεν το σκέφτεσαι ποτέ νηφάλιος;
     
  4. Sakos

    Sakos New Member

    μια τρελή φαντασίωση είναι μια Κυρία να με Μεταμόρφωση σε sissy slave!
     
  5. Nefe

    Nefe New Member

    Καλησπέρα, είμαι καινούργια εδώ. Δε ξέρω, εάν είναι η πιο extreme, αλλά σίγουρα είναι αγαπημένη, το να δέσω κάποιον sub και να κλείσω μάτια, ενώ του κάνω ruined
     
  6. Shadowhunterxxx

    Shadowhunterxxx New Member

    Να έχω δύο αφέντρες και να με κάνουν το παιχνίφσκι τους. Για αρχή να είμαι εγώ δεμένος και αυτές να κάνουν σεξ μεταξύ τους μετά να έρθω εγώ στα τέσσερα και να γλύφω τα όμορφα πόδια των αφεντρων εννοώ αυτές θα με ξεφτυλιζουν και μετά να πηδάω εγώ την μια η να κάθεται από πάνω μου σε στάση 69 και η άλλη να με πηδάει με στραπον η να με πηδάει αν είναι τρανς
     
  7. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Παλαιοκομμουνιστικό βδσμ???
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Συχνή παρεξήγησις, πρόκειται για δευτεροξάδερφο του Ιγκόρ Σιπνιέφσκι, παλιού Πολωνού διεθνή ποδοσφαιριστή που έχει περάσει και από τον Παναθηναϊκό.
     
  9. Shadowhunterxxx

    Shadowhunterxxx New Member

    I guess δεν ξέρω πως να απαντήσω σε αυτό
     
  10. tickling_jim85

    tickling_jim85 New Member

    Γαργάλημα από ζευγάρι μέχρι υποταγής. Not everyone's cup of tea, but certainly mine.  
     
  11. Hematite

    Hematite Honey bee

    Να ξεκινήσει να σφίγγει τον λαιμό μου και να μη σταματήσει ποτέ.
    Συγκεκριμένα να είναι μια στιγμή χωρίς εντάσεις (να μην γίνεται λόγω θυμού π.χ.), με πλήρη επίγνωση κι από τις δύο πλευρές - η οποία δεν έχει προκύψει λεκτικά, είτε κατά τη διάρκεια του σεξ, είτε με εκείνον απλά από πάνω μου, και να μη σπάμε το eye-contact μέχρι να γυρίσουν να μάτια μου ανάποδα και να σβήσουν.

    Το πιο κοντά που έχω φτάσει σε αυτό είναι κατά λάθος, με λιποθυμία, και είναι πολύ ωραίο  
     
  12. skia

    skia Contributor

    Αυτό το ''κατά λάθος " μπορεί να βάλει στον άλλο βραχιολάκια σε χρόνο dt...
     
    Last edited: 16 Φεβρουαρίου 2024