Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme humiliation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 30 Νοεμβρίου 2007.

  1. servantforwomen

    servantforwomen New Member

    ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΗΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΦΑΓΗΤΑ ΜΕΧΡΙ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΣΕ ΙΚΕΤΕΨΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΦΑΓΗΤΟ.
     
  2. Καλά το προχώρησες πολύ servantforwomen αλλά anyway ο καθένας με τα γούστα του
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ίσως το εννοεί μεταφορικά. Εγώ έτσι το εξέλαβα (αν το εξέλαβα σωστά θα πρέπει να ικετέψω πολύ μάλλον). Νομίζω υπάρχει ένα νήμα στο φόρουμ σχετικά με τα παρακάλια. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να το βρω ώστε να μελετήσω λίγο το θέμα και να μάθω να παρακαλάω σωστά; Δεν έχω ιδέα πώς το κάνουν... 
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    ΜΜΜΜΜΜ!!!!!!!!!!!!!!Να με περιμενει εξω απο την πορτα να γυρισω απο διασκεδαση, και οταν γυρισω τελικα να σκουπισω τις μποττες μου στην μουρη του, και τελικα να τον ξανακλεισω εξω λεγοντας του :"Εκει ειναι η θεση σου κοπριτη".
     
  5. pelmatolatris

    pelmatolatris New Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    να φαω στα ποδια ΤΗΣ σαν σκυλος κατω απο το τραπεζι
     
  6. dckason

    dckason New Member

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ,
    ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ ΦΑΓΗΤΟ ΦΤΥΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Η ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.
    Η ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ....... ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ .
     
  7. facesittingfanatic

    facesittingfanatic New Member

    Χώσιμο της μούρης μέσα στην τουαλέτα μετά από χέσιμο και κλάσιμο στη μάπα. Χωρίς επαφή με σκατά. Τί λέτε;
     
  8. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    να ριχνει ολες τις σταχτες απο το τσιγαρο πανω μου. κ το τσιγαρο νο το σβηνει στο πατωμα.
     
  9. dckason

    dckason New Member

    Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ, ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΚΟΠΡΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Κ ΕΠΑΦΗ.
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Wow! mister Lecter!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Χαχαχαχαχα. Φοβερό!!! You made my day. Το τέλειο αποκορύφωμα μιας τέλειας ημέρας.
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για φαντασου ... καλα που ανοιξα το νημα να δω ... νομιζα οτι ο τιτλος ηταν ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ και αναρωτιομουν τι σχεση εχει ενα νοσοκομειο με τον χωρο ... δεν παω καλα ..... παραβλεποντας την εξευτελισμενη οραση μου που θελει και συμμετοχη σε φορουμ θα ελεγα οτι το ποιο εξευτελιστικο που εκανα καποτε σε καποια .. ατιθαση που τιποτα δεν την πτοουσε , πανω σε καβγα να της πω ..."ευχομαι να δεις την μανα σου με καλπαζοντα καρκινο και να την θαψεις μεσα σε 1 χρονο" , πρωτη φορα που ειχε δακρυσει .....
    το λεω σε σας μηπως και εξιλεωθω γιατι πολυ με βασανιζει και ας εχουν περασει 12 χρονια ....
    η ποιο μεγαλη ξεφτιλα που εφαγα ηταν απο μια υποτακτικη η οποια εβαλε μια κοινη φιλη να με παρει στο τηλεφωνο και καλα να της πω την γνωμη μου για την φιλη της ... φυσικα εκεινη με ζορισε για αποκαλυψεις και αρχισα να τραγουδαω και να θιγω απο ηλικια εως σεξουαλικη συμπεριφορα και η αλλη διπλα σε ανοικτη ακροαση .... Lasia δεν θα την βγαλεις με μια συγνωμη γι αυτο ...