Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme humiliation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 30 Νοεμβρίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor



    κατι σαν το ''aerolin''.....
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν παιζεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Άλλο πληγώνω τον άλλον και άλλο εξευτελίζω. Έχει διαφορά. Καλά που σε βασανίζει αυτό το κακό πράγμα που έκανες. Σημαίνει ότι είσαι καλός άνθρωπος. Ο Χριστός θα σου έλεγε, πήγαινε σπίτι σου και μην το ξανακάνεις.  
     
  4. t.p81

    t.p81 Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    νομιζω πως σπερμα στο προσοπο μαζι με σαλια και αλλα διαφορα υγρα ενω 8α ειναι βαμενη και θα φευγει και αυτο ειναι οτι καλητερο
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    ή διαταγή να ζητήσω συγνώμη από κάποια που θεώρησα (επιμένω δίκαια) πως Του την έπεφτε, υποτιμώντας την νοημοσύνη μου να το αντιληφθώ (εγωισμός το ελάττωμα) και να την παρακαλεσω να επιλέξει εκείνη τιμωρία για την συμπεριφορά μου.
    Ήταν από τις λίγες φορές που μέχρι να αποφασίσω να υπακούσω, μου πέρασε από το μυαλό να ζητήσω release.

    Το σεξ που ακολούθησε την απολογία μου όμως ήταν κάτι απίστευτο!!!
     
  6. Kits

    Kits Contributor



    καλα το πηγαινε.... γιατι το χαλασε μετα??? 
     
  7. slave_kostas_29

    slave_kostas_29 New Member

    Ο απόλυτος εξευτελισμός όπως εγώ τον έχω βιώσει είναι να σε βάζει η Αφέντρα στη μπανιέρα με τα πόδια πάνω, να έρχεται από πάνω σου, να σε αφήσει να χύσεις στο ανοιχτό στόμα σου και κατευθείαν να σκύψει και να σε κατουρήσει μέσα στο στόμα βρίζοντάς σε. Ειμαι ευτυχής σκλάβος που το έχω ζήσει αυτό.
     
  8. spitslave2000

    spitslave2000 New Member

    ΝΑ ΜΕ ΦΤΥΝΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΤΑΞΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!

    ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΓΛΥΦΩ ΤΟ ΦΤΥΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΕΝΩ ΜΕ ΚΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΥΣΗ ΒΡΟΧΗ ΤΗΣ.
     
    Last edited: 5 Δεκεμβρίου 2007
  9. Γειά σου σύντροφε  
     
  10. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Να υποστηριζω την ξεφτιλα μου!!!!!
     
  11. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    <reads lara's post smilling>
     
  12. giannis

    giannis New Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Να δέχομαι το strapon τις και να γίνομε παθητικός για Εκείνη.