Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme Spanking

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 17 Δεκεμβρίου 2008.

  1. darknight

    darknight Regular Member

    οι συνομιλιες μας στο ιντερνετ αρκετες. ειχαν ανοιξει και τη καμερα τους τους ειχα δει και τους δυο. εκεινος κοντα στα πενηντα 1,80 γεροδεμενος καστανοσ με μουστακι. εκεινη 40 αρα μελαχροινη 1,70 με γραμμες οχι χοντρη ζουμερη με τεραστιο στηθος.

    Με καλεσαν στο σπιτι τους εκεινο το σαββατοβραδο. ημουν καλα προετοιμασμενος ηξερα οτι θελουν να μου τις βρεξουν, δεν κρατιομουν.

    ''περασε μεσα'' ακουστηκε η φωνη εκεινου

    χωρις πολλα πολλα μπηκα στο σπιτι τους. εκεινος φορουσε ενα μαυρο τζιν μποτεσ μαυρες δερματινες και ενα σκουρο πουκαμισο. εκεινη μια διαφανη ρομπα και γοβες λευκες εσωρουχα οχι. εγω? διαταχθηκα να γδυθω, το εκανα αμεσως χωρις δισταγμο. ειχα καυλωσει πολυ, την ηθελα,

    ηρθε εκεινη διπλα μου εξετασε το σωμα μου με χουφτωσε, αρχισε να με μαλαζει βογγαγα απο ηδονη. μια πιπα θα ηταν οτι πρεπει.

    λες και ηταν στη σκεψη μου. γονατισε μπροστα μου. αρχισε να με τσιμπουκωνει πολυ γρηγορα. την κραταγα απο το κεφαλι και την τσιμπουκονα, ο ανδρας της μου εδωσε αδεια να χυσω εχυσα μεσα της τα καταπιε χωρις διαμαρτυρια και μου εγλυψε καλα τον πουτσο να στεγνωσει.

    ''ωρα για να χαρουμε εμεις''.. ειπε εκεινη.. τελος 1ου μερους απο τα 2.

    με οδηγησε στον καναπε εκει που καθοταν ο αντρας της ανεβηκα στα γονατα του αρχισε να μου τις βρεχει με τις μεγαλες δυνατες του παλαμες εκεινη καθοταν διπλα ειχα το κεφαλι μου αναμεσα στα μπουτια της μυριζα το μουνι της που ειχε χυσει ηθελα να της το γλυψω. αλλαξανε τωρα μου τις εβρεχε εκεινη κι εγω ενιωθα το σκληρο καυλι του πανω στα μουτρα μου φορουσε ακομα το τζην του. τα χτυπηματα τοσο ερεθιστηκα. νε οδηγησαν στο κρεββατι ενα μαξιλαρι τοποτθετημενο στη μεση εβαλα το σωμα μου πανω του εκει εβαλα το καβλωμενο μου πεος απλωσα τα χερια μου, ακολουθησε ζωνη πρωτα εκεινη γερα δυνατα ποναγα οχι πολυ ομως σε εκεινον εκλαιγα γελαγαν ενω εκλαιγα μου εβαλαν ενα φιμωτρο, πηραν και οι δυο απο μια ζωνη απο 30 χτυπηματα ο καθενας τους ταυτοχρονα.

    με διεταξαν να σηκωθω εβλεπαν τη δουλεια που ειχαν κανει θαυμασια ειπαν..

    με ξαναεβαλαν στο κρεββατι αυτη τη φορα τα ποδια μου ηταν στα γονατα στο πατωμα ηταν ωρα για βιτσα. αυτο το πραγμα ποναει πολυ απο μια ντουζινα ο καθενας τους ηταν σκληρο εκλαιγα σα μικρο παιδι. τωρα ημαστε ολοι γυμνοι. εφθανε το τελος το μαστιγωμα στη πλατη. με εδεσαν μπρουμυτα στο κρεβατι. με μαστιγωσαν και οι δυο μαζι εκλαιγα ουρλιαζα καυλωνα..σταματησαν. τους ευχαριστησα.. με καλη νυχτισαν. τελος
     
    Last edited: 17 Δεκεμβρίου 2008
  2. new_slave

    new_slave New Member

    πολύ ενδιαφέρον η ιστορία σου.