Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eye Candy for Those Who Love Men

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Tropical_Storm, στις 20 Ιουνίου 2008.

  1. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Εχουμε αρκετες φωτογραφιες και video με γυναικες. Λεω κι εγω ν'αρχισω ενα νημα που να εχει πανεμορφους ανδρες, με bdsm θεματολογια οσο δυνατον.

    Feel free to add your own, I'll love it!!

    Αρχιζω με αυτο το video. Η μουσικη δεν λεει πολλα, αλλα μου αρεσουν οι εικονες. Αχχχχ




    [IM
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σε ευχαριστουμε Tropical Storm που της μοιραζεσαι μαζι μας.
    Μμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εκεινος στην τριτη απο αριστερα τι πλασμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Αντιθετα ο ξανθουλης στην τελευταια.........εκτοπλασμα!
     
  4. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

     :rollinglaugh:Ε, υποφερει ο καημενος  

    Ψαχνω και για αλλες. Ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να βρεις εικονες ανδρων υποτακτικων που να μην εστιαζονται στις Mistresses; Ειναι προφανες οτι το target group ειναι ανδρες ετεροφυλοφιλοφ... straight, τελος παντων.
    Θελω εικονες που αρεσουν σε εκεινους/εκεινες που αγαπουν τους ανδρες, με τους ανδρες ως sex object.
    Οποια βοηθεια is deeply appreciated.   

    Latex lovers? Some of these guys are hot!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Παλι αυτος!!!!!!!!!!!!!
    Ο 5ος απο αριστερα!!!!!
    Καλε αυτος με κοιταζει!!!
    Ειναι το τυχερο μου!!!!!Στο κατω κατω ενας αντρας μου πεφτει, να μην αυξησω την παραγωγη των κωλοπαιδων????????????????
    Απροπό, ενα παιδι μου γεννιεται απο μιαν Αφεντρα και εναν σκλαβο εναι switch??????
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Eye Candy for Those Who Love Men

    Κάταγμα έχουν οι ατυχείς και τους ακινητοποίησαν έτσι;
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Eye Candy for Those Who Love Men

    Υποθετω πως ναι μεν δεθηκαν ακρως υγιεις ετσι αλλα το καταγμα ε-ε-ερχεται!!!!!!!!!!!! 
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Αυτον τον εβαλα ειδικα για σενα, Mirella. Ετσι βιτσιοζα που ειναι η φυση, παιδι που γεννιεται απο Αφεντρα και σκλαβα, μαλλον βανιλλια θα βγει.  

    Δεν ειναι ομορφοι ετσι; Αχ, τι ωραιο πραγμα να εχεις εναν κουκλο στη διαθεση σου, ανυπερασπιστο.
     
    Last edited: 25 Ιουνίου 2008
  10. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Ενας πολυ αγαπημενος μου:
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν ειναι ομορφοι ετσι; Αχ, τι ωραιο πραγμα να εχεις εναν κουκλο στη διαθεση σου, ανυπερασπιστο.[/QUOTE]

    Και απο τα πολλα χαστουκια απο κουκλο να τον κυκλοφορησεις πανούκλο. 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Κοριτσια .... αμα ειναι να βασανισετε εναν αντρα ..... τουλαχιστο διαλεξτε ενα Αντρα ....

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014