Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

F+M/m

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 4 Μαϊου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Καθονταν απεναντι μου. Κοντα στα πενηντα. Συμμαθητης με την κορη της. Την αναγνωρισα αμεσως. Μπορει να ειμαστε δευτεροετης φοιτητες τωρα, αλλα την κυρια Χρυσουλα τι θυμαμαι ακομα. Κοιταζα τα ποδια της, επαιζσ με τις γοβες της. Αν ηταν νταγκλινγκ, ηξερε τι εκανε. Αν οχι, πσλι ηταν υπεροχο.
    -Γιωτη, Γιωτη..
    Μια γνωριμη φωνη ακουστηκε. Η Αθανασια η κορη της καθισε στο τραπεζι μου.
    -Σε ειδα;
    -Τι;
    -Χαζευες τα ποδια της μητέρας μου!@
    -οχι οχι!
    -Σκασε! Μια λεξη ακομα και θα σε χαστουκισω!
    Ανοιξα τα ματια μου, τα γουρλωσα
    -Ειναι αληθεια, η Βαρβαρα ελεγε την αληθεια.
    Βαρβσρα, η πρωην μου. Μου εμαθε το femdom, μου κανε στραπ ον, με μαστιγωσε και απο οτι καταλαβα τα ελεγε ολα στις κολλητες της.
    Εγνεψα καταφατικα. Χαμογελασε!

    Μου αφησε μια καρτα. Μια διευθυνση.
    -Σε μια ωρα να εισαι εκει.
    Υπακουσα.

    Χτυπηαα τη πορτα. Περιμενα δεκα λεπτα πριν εμφανιστει ενας ανδρας. Κοντα στα 50, βαριοταν. Με κοιταξε απο πανω μεχρι κατω.
    -περνα, γδυσου
    Τον ακολουθουσα γυμνος.

    -Εδω ειναι η αιθουσα μαστιγωματος. Αν περασεις θα γινεις σκλαβος μας, αν οχι. Φευγεις

    -Εσεις θα με μαστιγωσετε;
    -Ρωτησε το σωστα.
    -Εσεις Κυριε θα με μαστιγωσετε;
    -Ναι.
    Κοντοσταθηκα. Υπηρχε μονο μια επιλογη.

    -Μαλιστα, Κυριε.

    Χαμογελασε, με αρπαξε βιαια απο το μαλλι. Με χαστουκισε και με περασε στο δωματιο.
     
  2. slave32

    slave32 Contributor

    Με εδεσε ορθιο στον τοιχο. Δεν ηξερα ποιος ειναι. Παρα μονο οτι του ειχα επιτρεψει να με πονεσει. Πηρε ενα μαστιγιο, μακρυ, μιας ουρας. Το λακτισε μερικες φορες στον αερα. Σφυριζε. Αυτα πονανε και τσουζουν ταυτοχρονα. Το χτυπησε δυνατα ψηλα στη πλατη μου. Τα χτυπηματα του ακολουθουσαν με μικρες παυσεις των πεντε δευτερολεπτων το ενα το αλλο. Πονουσα πολυ. Αρχισα να κουνιεμαι, να κραυγαζω. Δεν ημουν αλλο καυλωμενος. Δεν φοβομουν καθολου. Αυτος ο ανθρωπος ηξερε ακριβως πως να μαστιγωσει εναν επιδοξο σκλαβο. Καθε χτυπημα με εβαζε στη θεση μου. Πονουσα, υπεφερα του χαριζα ευχαριστηση. Τα χτυπηματα συνεχιζαν προς τα κατω, σε ολο μου το κορμι. Εκλαιγα πια. Δεν ηθελα να σταματησει.

    Δεν αντιληφθηκα την παρουσια της Κυριας Χρυσουλας. Δεν ξερω ποση ωρα πριν χτυπουσε εκεινη το μαστιγιο. Ενιωθα τεραστια ευγνωμοσυνη. Με ελυσαν.

    Ο Αφεντης με κρατησε, με εβαλε στο κρεβατι.
    -Ευχαριστω πολυ..

    Χαμογελασε.
    -Πως σε λενε;
    -Γιωτης, Κυριε.

    -Χρυσουλα νομιζω βρηκαμε καινουριο σκλαβο.
    -Γαμπρο στη κορη σου βρηκες....