Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Face Fucking

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος xtrem3, στις 20 Απριλίου 2009.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Face Fucking

    Πάλι τα ίδια... Μιά ζωή, τα ίδια...  

    Γεμίσαμε ιεραποστόλους εδώ μέσα. Και μάλιστα με πιστοποιητικό γνησιότητος, με όλα τα παλιά, καλά χαρακτηριστικά των ιεραποστόλων: την με συνοπτικές διαδικασίες καταδίκη του οτιδήποτε δεν μας φαίνεται ορθόδοξο, τη στείρα ηθικολογία και τη μισαλλοδοξία...

    Δεν έχει σημασία αν αυτό που λοιδωρούμε μπορεί να είναι αποδεκτό ή και θεμιτό γιά δυό χιλιάδες, ή δύο εκατομμύρια ή δύο δισεκατομμύρια άλλους. Αφού εμάς δεν μας ταιριάζει, αφού εμάς μας φαίνεται "βίαιο", αφού δεν μας αρέσει "ο τρόπος που γίνεται", αφού δεν τον βρίσκουμε αρκετά "αισθησιακό", πρέπει να ριφθεί βεβαίως στην πυρά και αυτό, και όσοι -υποθέτω κατά συνέπεια- αρέσκονται σε αυτό...

    Γαμώ την ανοιχτομυαλιά μας εδώ μέσα, τελικά...  



    Μπορεί να στηρίξει κανείς σοβαρά, ότι το face fucking "προκαλεί βλάβες στο λαιμό και το στόμα";


     
  2. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Η διείσδυση είναι εκ φύσεως πράξη βίας (για περισσότερες και πιο τραβηγμένες αναλύσεις ανατρέξτε σε lesbian/queer κύκλους). Απλά οι περίσσότεροι άνθρωποι το κάνουν με αγάπη και στοργή (μπλιαχ).
    Στο face fucking το γαμήσι απλά γίνεται όπως στο κανονικό fucking. Με δύναμη και ορμή. Τι πιο νορμάλ άλλωστε! Και το κάθε μέρος το απολαμβάνει με τον τρόπο του.
    Ας μην κρυβόμαστε όμως πίσω από λέξεις όπως αισθησιασμός και λοιπά γλυκανάλατα.

    Αχ γιατρέ μου, οι αμυγδαλές μου πονάνε!
     
    Last edited: 20 Απριλίου 2009
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Face Fucking

    Θα συμφωνούσα μαζί σου, αν έβλεπα έστω κι έναν να λοιδωρεί. Φυσικά και κανείς δε μπορεί να ρίχνει στην πυρά ότι δεν του αρέσει, πόσο μάλλον αυτούς που αρέσκονται σε πράγματα που βρίσκουν τον ίδιο αντίθετο. Ωστόσο, αυτό δε σημαίνει πως δε θα λέει κάποιος την καθαρά προσωπική του άποψη, με το φόβο μην τυχόν και θεωρηθεί οπισθοδρομική. Εξ' άλλου, δεν πιστεύω καν πως τίθεται θέμα προοδευτικότητας ή πουριτανισμού, καθαρά ζήτημα προτιμήσεων είναι.
     
  4. atasai

    atasai Regular Member

    Queer? Λυπήσου μας. Το face fucking συζητάμε, όχι το mind fucking. Αναρωτιέμαι τι θα λένε οι (queer) Αφέντρες για το αξίωμά σου.
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Face Fucking

    Δεν έχεις δίκιο, φίλε μου. Άλλο πράγμα η έκθεση της προσωπικής άποψης του καθενός γιά τις προτιμήσεις του, και τελείως διαφορετικό πράγμα η χρήση σαφέστατα απαξιωτικής γλώσσας γιά μιά πρακτική. Μπορεί η "λοιδωρία", να μην ήταν η πλέον κατάλληλη λέξη. Να πούμε λοιπόν "απαξίωση";

    Ως οπισθοδρομικό εγώ τουλάχιστον, δεν κρίνω το να μην αρέσει σε κάποιον κάτι. Ειδικά εγώ, που αυτά που μ' αρέσουν, είναι "μετρημένα κουκιά". Αλλά αν πω "δεν αρέσκομαι στην ουρολαγνία" γιά παράδειγμα, δεν σημαίνει πως είναι εξ ίσου εύλογο το να βγω και να "επιχειρηματολογώ" κατ' αυτής, περιγράφοντας όσο μπορώ γλαφυρότερα την αηδία που μπορεί να μου προκαλεί...


     
  6. Jomaru

    Jomaru Guest

    facefucking is sex, not bdsm, and i adore it. see ghettogaggers.
    Also it is available for mistress with a strap-on, except the liquids it is very tough too. so sometimes it is bdsm.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αν και μ' αρεσει ο συντροφος μου να εχει το πανω χερι, να με καθοδηγει, θεωρω τη στιγμη του στοματικου, ακομα και στην πιο βιαιη μορφη του, το face fucking, ως τη μονη στιγμη που κατα καποιο τροπο εχω εγω τον ελεγχο. Μ' αρεσει να ειμαι εγω αυτη που θα ορισει το πως θα γινει, τις κινησεις, τοσο τις δικες μου οσο και τις δικες του. Δε θεωρω πως ειναι κατι που αναιρει την υποτακτικοτητα μου, καθε αλλο. Πιστευω πως ετσι του προσφερω την ικανοποιηση που θελει, ενω παραλληλα παιρνω κι εγω τη δικη μου.
     
  8. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Αδιαφορώ για το τι λένε οι (queer) Αφέντρες. Τις αφήνω να με διασκεδάζουν μόνον.
    Και όχι, δεν θα σας λυπηθώ.
     
  9. cider

    cider Kitchen master

    Λοιπόν, οφείλω να πω ότι το face fucking όπως περιγράφεται εδώ (και σχεδόν όπως παρουσιάζεται στο συνημμένο πόνημα) είναι κάτι που απολαμβάνω συχνά με την αγαπημένη μου, η οποία το δέχεται επειδή το γουστάρει.
    Επίσης, οφείλω να ομολογήσω πως τις δύο φορές που ξέρασε πάνω στο όργανό μου, υποκύπτοντας, βέβαια, στο αντανακλαστικό που αναφέρει η φίλτατη atasai, η αίσθηση που ένιωσα ήταν υπέροχη.
    Και φυσικά η όλη διαδικασία είναι ενταγμένη στην εκπαίδευσή της, και συνήθως γίνεται ενώ εκείνη είναι δεμένη -- κατά προτίμηση σφιχτά και σε κάποια άβολη για εκείνη στάση.
     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Ρε συ Mind. Τι σου εχω κανει τελικα; Η μονη στιγμη πλεον που θα αναφερθεις σε μενα ειναι για να μου την πεις. Την αποψη μου ειπα και μαλιστα με χιουμοριστικο τροπο οπως κανω τις περισσοτερες φορες. Οι κοπελες στα συγκεκριμενα βιντεο δεν ειναι απο αυτες που γουσταρουν. Ειναι απο αυτες που πληρωνονται και υποφερουν μεχρι να τελειωσει το γυρισμα. Υπαρχουν ατομα που για να δωσουν πιπα πρεπει να κανουν την ερωτικη τους συντροφο να υποφερει. Και πολλες φορες λογω αδυναμιας η συντροφος το δεχεται. Εχω μιλησει με τετοιες κοπελες. Αυτοι οι τυποι μου την δινουν λοιπον και δεν θα φοβαμαι να το πω για να μην με κατηγορησεις ξαφνικα. Ο cider πχ. Tον ξερασε και το απολαυσε και αυτος και αυτη. Μπραβο τους λοιπον. Για τις βλαβες τωρα.Στην προσπαθεια να κανει καλη πιπα προσπαθει να καλυψει η κοπελια τα δοντια της. Για να μην τον ακουμπησουν και δυσαρεστηθει. Οταν λοιπον αυτος μπαινοβγαινει λες και μπαινει στο μπαξε γραφοντας στα παπαρια του την δικη της προσπαθεια μπορει να της σχισει το εσωτερικο των χειλιων της και να γεμισει αιματα το στομα. Στην προσπαθεια παλι να μην πνιγει για τοση ωρα, μπορει να πονανε καποιοι μυς του σαγονιου και ο εισοφαγος για δυο τρεις μερες. Κι ολα αυτα γιατι; Γιατι γουσταρουν και οι δυο; οκ αν γουσταρουν και οι δυο. Νο προμπλεμ. Αν γουσταρει ο ενας ομως ναι, με βρισκει αντιθετο και θα λεω αυτα που λεω. Εσυ γιατι τα παιρνεις καθε φορα μαζι μου δεν καταλαβαινω.

    οσο για τον Max. Παντα τον εβλεπα σαν ενα συχαμενο ανεγκεφαλο ασχημο τυπο που βγαζει το κομπλεξ του γυριζοντας τσοντες. προτιμω τον Ron Jeremy που παιζει και ωραιο πιανο και με κανει και γελαω. και τον εχει και μεγαλυτερο απο τον καραγκιοζη τον μαξ με τα καπελα που τη εχει δει καουμπου του μεσονυκτιου. το face fucking λοιπον μπορει να γινει και με αλλο τροπο. προσεκτικο χωρις να ειναι απαραιτητο να βγει η καρμποναρα. να μην πονεσει καθολου και να το απολαυσουν και οι δυο. το ιδιο τα ελεγα και αν κατα την ωρα της ουρολαγνιας μου εβαζαν ενα πιρουνι στο στομα για να υποφερω. και το γαμησι μπορει να γινει με αργες κινησεις και να πετυχεις και τον πιο δυνατο οργασμο που μπορεις να φανταστεις. οχι εσυ. γενικα το λεω. μην παρεξηγηθω παλι. αυτα
     
    Last edited: 21 Απριλίου 2009
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Face Fucking

    Γιατί όταν δεν πρόκειται γιά τα δικά σου γούστα, είσαι ο ακραιφνέστερος των πουριτανών. Και γιατί δεν πείθομαι πως "χιουμοριστικά" έγραψες όσα έγραψες πιό πάνω, ούτε γιά το ότι το "no problem" σου είναι ειλικρινές. Δεν ξεχνάω, Γιαννάκη, ότι μας έχεις πει όλους όσοι εδώ δεν ασπαζόμαστε τις δικές σου επιλογές, λίγο-πολύ ανάλγητους, ανεύθυνους κι επικίνδυνους. Εσύ μπορείς αν θέλεις να κάνεις πως το ξεχνάς, αλλά εγώ όποτε βλέπω να το επαναλαμβάνεις, θα σου το υπενθυμίζω.



     
  12. xtrem3

    xtrem3 New Member

    Χαίρομαι που το thead δημιουργησε έριδες! χαχα. Βλέπω πολλές διαφορετικές γνώμες και είναι καλό αυτό πάντα. Η συνεχής συμφωνία είναι βαρετή!!!