Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Face Fucking

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος xtrem3, στις 20 Απριλίου 2009.

  1. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Με έπιασες! Είναι κάτι που με ανάβει πολύ σαν ιδέα, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να το κάνω.  
    Τουλάχιστον διαθέτω δύο άλλα χαρίσματα: Τη χρονική διάρκεια, και την ειλικρίνια.
     
  2. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Ααχχχ ωραιο πραγμα το facefuck..και πολυ συμβολικο θα ελεγα..
    Πιο κ νιωθω με το facefuck παρα με ενα μαστιγιο στο χερι..
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Για να σε "πιασω",θα έπρεπε να έχει προηγηθεί διάλογος,μεταξύ μας,για το συγκεκριμένο θεμα,όπως επίσης και ανάλογες πρακτικές,ώστε να αποδειχθεί το αληθές της υπόθεσης.
    π.χ.
    Εσυ: Ξέρεις...Ντινα..την έχω μεγάλη και μου αρέσει να κάνω στην παρτενέρ μου face fucking.
    Εγω: Ξέρεις Πλατωνιστη...είμαι πολύ καλή στο παρκάρισμα και ξέρω ακριβώς πόσα είναι τα 20 εκατοστα.Αν θέλεις να με πείσεις πώς μπορείς να το κάνεις,γδυσου να το δω με τα μάτια μου.
    [(Σε αυτό το σημείο εσύ κατεβάζεις παντελόνι και το εσώρουχο κι εγώ ριχνω μια ματια) εννοειται πως απο τη στιγμη που εχεις βρεθει απέναντι μου,είσαι ήδη ερεθισμενος και δε χρειάζεται περαιτέρω προσπάθεια]
    Εσυ: (κατακοκκινος από ντροπη) Εντάξει Ντινα...με "επιασες"! Δεν την έχω μεγάλη αλλά εξακολουθεί να με ανάβει σαν ιδέα.  

    Το πάμε απ'την αρχη;
    Γειαααα...είμαι η @dina  
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Τελικά το θέμα είναι το face fucking ή το deep throating, να ξέρω πως να τοποθετηθώ! 
    Με τους υπερπροσοντούχους δω μέσα εμπερδεύτην η γυναίκα!