Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. petrosxxx

    petrosxxx New Member

    Απάντηση: Facesitting

    Καλως σας βρηκα  , λογικο ακουγετε αφου αυτη ειναι αλλωστε η αισθηση του Facessiting εγω προσωπικα ακομη δεν ειχα την χαρα να το δοκιμασω, ιδωμεν, ελπιζω να το δοκιμασω συντομα.
     
  2. Puma

    Puma Regular Member

    Συμφωνώ με ένα προηγούμενο post του extreme32. Δεν είναι απαραίτητο να προσδίδει αίσθηση ταπείνωσης στη μία πλευρά και κυριαρχίας στην άλλη. Δεν ξέρω, βέβαια, αν το facesitting σημαίνει ότι ο άντρας πρέπει να δυσκολεύεται να παίρνει και ανάσα, οπότε αυτό δεν νομίζω ότι θα μου άρεσε. Αλλά το να κάθεται η κοπέλα πάνω στο πρόσωπο μου αρέσει. Ιδιαίτερα όταν από τα συνεχή παιχνίδια της γλώσσας, αρχίζει και... 'σπαρταράει' πάνω σου  
     
  3. john_m

    john_m Bollocks mandola

  4. Απάντηση: Facesitting

    Ε, όχι και εξευτελισμός. Παραδεισένιο είναι.
    Εγώ, στις λίγες περιπτώσεις που μου κάνουν κόγξες τις αρπάζω βίαια από τη μέση και τις καθίζω με το ζόρι στο πρόσωπο και το στόμα μου και δεν παίζει να σηκωθούν αν δεν με πλημμυρίσουν με χύσια.
    Bonus αν κάνουν squirting (λίγες αλλά υπαρκτές).

    Θα ήταν ένας εξαιρετικός θάνατος, αν εγώ ήμουν 101 κι αυτή 24.


    .
     
  5. bond 13

    bond 13 New Member

    Απάντηση: Facesitting

    Γεια σε όλους.
    Είμαι καινούριος στο site..
     
    Last edited by a moderator: 25 Ιουλίου 2013
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  7. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    εγω θα τηρησω το ρυθμο του νηματος, και θα συμμετεχω με σχολιο μετα απο τρια χρονια
     
  8. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    Χαχαχαχχαχαχαχ!!! Ωραίος! Πάντως αυτό επιβεβαιώνει ότι το θέμα είναι διαχρονικό!
     
  9. NIKOLAS13

    NIKOLAS13 New Member

    Υπαρχει καμια γυναικα να μυριω τον κωλο της?
     
  10. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

  11. MARKISIOS69

    MARKISIOS69 Regular Member

  12. pan_geor

    pan_geor New Member

    Καλησπέρα σε όλους,
    Είμαι καινούριος στο forum και ειδα το συγκεκριμένο θέμα.

    απο την εμπειρία μου, με την πρώην κοπέλα μου το είχαμε σαν φετιχ. μαζι με reverse headscissors.
    ηταν σαν παλη μαεταξύ μας.

    μπορώ να σας πω ότι εινια ότι καλύτερο έχω κάνει μέχρι τώρα! ειδικά αν η κοπέλα το έχει και λίγο! να σε λιωνει με το κωλο της ενω κανει και αλλα ταυτοχρονα...... 

     

     
     
    Last edited: 28 Δεκεμβρίου 2017